Roma vs GluGlu

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Anunt
S-a deschis oficial sezonul de vanatoare al curcaneilor!
E timpul sa facem curatenie.

Instructiuni
Fiecare sa se inarmeze cu armele lui cele mai de pret: voi cu fumurile, noi cu faptele pe harta.

Alea iacta est!

Parte 1:
Triburi: R II, R III, R IV, Roma
Parte 2:
Triburi: GluGiu, GluGlu, GIuglu

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 78
Tabăra 2: 33
Diferență: 45

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 6
Diferență: 10

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 105,683
Tabăra 2: 47,514
Diferență: 58,169

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32,331
Tabăra 2: 12,544
Diferență: 19,787

chart
 

DeletedUser13059

care peste putin timp nu mai apar pe L51 , asa se intampla mereu cu triburile de genu
 

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Screenshot (11).jpg

Hai sa ne aliem cu toata harta ca no, sa scoatem atacuri de genul avem nevoie de cat mai multi.

13510546_1009904132398886_220303213_n.jpg

Sfatul meu ar fi sa treceti la noua unitate de masura, "micro catallinu"

p.s. Ati uitat de Black, sau da rau la statistica ?
 
Ultima editare:

osândă

member
Scor reacție
1
Ahh, ceva interesant pe forumul ăsta , uite așa le faceți jocul altora:))
Succes !

(Bonyta)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Sunt curios daca au spart 100k pp pana acum :)
# PP # Valoare d-aia mare

Nu mai plange dupa mili alea ca 100% a fost din bulan,daca te pun acum sa dai iar o sa imi spui ca s-a produs o extorsiune in spatiu
Te roade invidia ca nu v-am lasat sa ajungeti la 10academii? :))) revenind la crazy pe care i-am distrus din 2trenuri...voi scriati pe forum ca sunt praf si bla bla iar in 2 zile ati facut fuziune cu ei :))) este ca va e frica? si de ajung la margine,eu pierd 3 sate amarate in care n-am bagat decat pp sa activez productia...in schimb voi daca pierdeti sate va pierdeti banii :)))) drept dovada uitati-va la romi romi( nu am nimic personal cu el),a pompat pp cu caruta ,a spart 1.3k top si 700usori pe un coleg...+ceva nobi apoi la 2 zile iar avea aceleasi trupe si nobili :))) sunteti mandri este? la 3k pct el avea 10sate farmate <3 Viata lunga INNO pentru taleri cu PP ca altfel....
Greseala mare ca am intrat pe lumea asta ,o sa aud ca m-au scos nobii astia la margine si o sa se umfle in pene :))) In ziua de azi se pare ca fara 20k pp n-ai dece sa te apuci sa joci

ps.: Mai plangeti ca facem splituri ilegale??:))) Si ca de ce stau eu cu Natasha pe conturi ? :))) Rau e sa pierzi nobili aiurea ^_^
 
Ultima editare:

osândă

member
Scor reacție
1
S-au spart , s-au spart dar se vor intoarce lucrurile la normal dupa ce dispare avantajul cardului :p
 

osândă

member
Scor reacție
1
:))) faza cu splituri ilegale le scot doar jucatorii slabi :D Orice e posibil daca ai net bun si putina stiinta zic ;))
 

osândă

member
Scor reacție
1
Valoare d-aia medie,ca n-avem 100k pp <3

Lasa ca le ati dat putina clasa la pp isti

DarkEternal: Mi-a dat natasha back de la profu
Neatzza: nasol eu acum farmez
DarkEternal: poti sta sa scoti si la mine ?
Neatzza: scuze n am net..
DarkEternal: lasa ca a scos Bonyta (modestie)
Neatzza: hai ca te blindam
DarkEternal: nu mai e nevoie , am pierdut satu tu farmeza ca n ai net ...
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Nu ma iau de neatza ca e navigator de-al meu :D
Macar au echipa buna,pp la greu,enyx ii prosteste sa-si rupa atacul ca sa ia el sate :)))
of of hai sa le dau o petarda :)) un split "ilegal" s-a facut de pe telefon cu garda :))) sper ca nu mai plangeti ca ne inundam....
 

osândă

member
Scor reacție
1
Nu ma iau de neatza ca e navigator de-al meu :D
Macar au echipa buna,pp la greu,enyx ii prosteste sa-si rupa atacul ca sa ia el sate :)))
of of hai sa le dau o petarda :)) un split "ilegal" s-a facut de pe telefon cu garda :))) sper ca nu mai plangeti ca ne inundam....

:)))) Eu am auzit ca vor sa ia sate bonus de resurse , investitie?:)
 
Sus