Dream Team Lumea 51

  • Autor subiect DeletedUser46076
  • Data de început

DeletedUser44124

ba ursule, canta ma la alta masa.vezi ca e unu pe 48 de le canta bine, poate iti da ceva lectii si mergeti aman2:))
 

DeletedUser45557

Neata! AlexDoiPeu, o propunere de la fratili tău: vreau să mă fac coplayer-ul tau 2-3 luni cât am prins si eu timp liber:D o rezolvam sau mă infiltrez eu acolo si va dezbin curcaniada așa cum îi stă în caracter curcanului de sex feminin natasha?


P.S. stiu ca citești, dă-mi reply rapid, nu mă ține cu sufletul la gură!
 

DeletedUser46076

Neata! AlexDoiPeu, o propunere de la fratili tău: vreau să mă fac coplayer-ul tau 2-3 luni cât am prins si eu timp liber:D o rezolvam sau mă infiltrez eu acolo si va dezbin curcaniada așa cum îi stă în caracter curcanului de sex feminin natasha?


P.S. stiu ca citești, dă-mi reply rapid, nu mă ține cu sufletul la gură!

Nu te baga fratilii tău Sickoss?:)) Joacă pe Bonyta
 

DeletedUser13059

si pe 50 ce sa faca ? ca de jucat nu prea ii place sa joace daca nu are interne :D
 

DeletedUser47645

si pe 50 ce sa faca ? ca de jucat nu prea ii place sa joace daca nu are interne :D

Ai tovarasi cu 25 de interne din 30 sate si dai din gură la mine?ti as spune eu ceva tie de incepi sa plangi pe aici dar tin la prietenia cu altii si ma abtin.pana si tovaradii tai mi au povestit ce caracter ai.
 

DeletedUser47645

Nici măcar nu vreau să te văd !!!
Crezi că am uitat că m-ai lăsat să mă bat singur cu Englezii?:))

@Enzz: Fugi pe 50 și nu mai veni pe aici să dai din gură

Daca m-ai dat afara din conferință cu o zi inainte sa inceapa lumea ce sa fac..plang si eu pe aici..
 

osândă

member
Scor reacție
1
Daca m-ai dat afara din conferință cu o zi inainte sa inceapa lumea ce sa fac..plang si eu pe aici..

Păi scuză-mă ai zis că joci la PP, vroiai să faci pp pe spatele echipei? oricum ai rămas de unul singur , după faza cu rockefeller vroiai ca să te mai acceptăm? Toate măgãriile pe care le-ați făcut , le-ați pus in cârca mea, nu mai vreau să am de-aface cu voi
Și vezi că este topic pentru spam :)
 

osândă

member
Scor reacție
1
Ai tovarasi cu 25 de interne din 30 sate si dai din gură la mine?ti as spune eu ceva tie de incepi sa plangi pe aici dar tin la prietenia cu altii si ma abtin.pana si tovaradii tai mi au povestit ce caracter ai.

Să stii ca are un caracter mai fain decat al tau cu toate ca m-am certat cu Ursu de multe ori... Imi place ca el zice in față si nu pe la spate ca altii
Si sa fim on topic : Faci si tu o echipa ideala lumii 51?
 

DeletedUser47645

Să stii ca are un caracter mai fain decat al tau cu toate ca m-am certat cu Ursu de multe ori... Imi place ca el zice in față si nu pe la spate ca altii
Si sa fim on topic : Faci si tu o echipa ideala lumii 51?

LoL :)) cu rockefeller nu am avut eu treaba cu ce ti-a facut..dar ti-am explicat dupa si intelesesei..vad ca acu ai luat-o razna..si cica sa ma primesti: tu m-ai intrebat: vii pe 51? ti-am zis ca fac pp si ai zis sa va fac def:))..in fine..de echipa ideala ,fara fundasi atacanti si prostii,top 11 :
Cosmin.fr
Bonyta( ca sa vezi ca nu sunt nesimtit:D)
alex2peu
natasha romanoff
fugi ca vin
Immortal Technique
robertinio999
dj black 1
trfik
gimmylove moon
ricautza

Petarda lumii pe care o preconizez: Romanalex 1507 - la primele atacuri pleaca in vacanta
 

osândă

member
Scor reacție
1
LoL :)) cu rockefeller nu am avut eu treaba cu ce ti-a facut..dar ti-am explicat dupa si intelesesei..vad ca acu ai luat-o razna..si cica sa ma primesti: tu m-ai intrebat: vii pe 51? ti-am zis ca fac pp si ai zis sa va fac def:))..in fine..de echipa ideala ,fara fundasi atacanti si prostii,top 11 :
Cosmin.fr
Bonyta( ca sa vezi ca nu sunt nesimtit:D)
alex2peu
natasha romanoff
fugi ca vin
Immortal Technique
robertinio999
dj black 1
trfik
gimmylove moon
ricautza

Petarda lumii pe care o preconizez: Romanalex 1507 - la primele atacuri pleaca in vacanta

Iti foarte multumesc ca is si eu in echipa ta ideala !
 
Sus