Roma vs GluGlu

catallinu

member
Scor reacție
3
Trebuie sa recunosc ca o gura asa mare ca a ta n-am mai vazut de mult :)))
Proasta da mare:)))

Mi-ar fi rusine sa ma dau rotund pe aici si sa iau sate de barbari de 300 p. dar tu cred ca esti foarte mandru de tine. Un adevarat razboinic.
Ai stricat forumul asta cu frustrarile tale.

Nu stiu cum esti ca jucator. Dar ca om....zero

PS: pupa-i pe spioni din partea mea.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Trebuie sa recunosc ca o gura asa mare ca a ta n-am mai vazut de mult :)))
Proasta da mare:)))

Mi-ar fi rusine sa ma dau rotund pe aici si sa iau sate de barbari de 300 p. dar tu cred ca esti foarte mandru de tine. Un adevarat razboinic.
Ai stricat forumul asta cu frustrarile tale.

Nu stiu cum esti ca jucator. Dar ca om....zero

PS: pupa-i pe spioni din partea mea.

frustrari? :))))) pai tu esti ala cu % sprijin bla bla,mint cu ceva? doare adevarul a? :)))))))) mai iau 10barbare !! imi permit :D te deranjeaza cu ceva? hai ca fac si eu credit la banca sa ridic 10barbare
 

catallinu

member
Scor reacție
3
:)))))) ce treaba are una cu alta? :))

Pentru moment am crezut ca esti jucator serios dar...
Fa prietene cate credite vrei...nu trebuie sa ceri voie. Sau poate trebuie?;)
Pentru mine jocul e un hobby. Tu vad ca te implici grav.

Bafta la joc.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
:)))))) ce treaba are una cu alta? :))

Pentru moment am crezut ca esti jucator serios dar...
Fa prietene cate credite vrei...nu trebuie sa ceri voie. Sau poate trebuie?;)
Pentru mine jocul e un hobby. Tu vad ca te implici grav.

Bafta la joc.

Ma implic grav? pai sa inteleg ca tu ai ca hobby sa spargi bani aiurea din moment ce nu-ti pasa de jocul asta,nu? Dupa cum spui tu,e nasol daca imi dau interesul pentru trib si etc,nu? Ca tot vorbeam de penibili....gata foloseste forumul tribului,te caut eu aici daca mai scrii prostii pe forum...
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Hai sa incerc sa-ti explic ca unei primate...ca altfel vad ca nu intelegi

Te ataci ca platesc. Este fix treaba mea ce fac cu banii mei. Daca ai face si altceva in afara de dat din gura poate ai avea si tu. Unii dintre noi nu fac foamea daca platesc la un joc. Hobbyurile implica si cheltuieli. Mai cheltuiesc si pentru pescuit si pentru jocuri de noroc. Nu-mi pare rau de bani. Stiu...n-ai cum sa intelegi cand strangi o saptamana pentru o bere ieftina in week-end.
Cand/daca voi pierde satele, sunt sigur ca nu voi fi la fel de ofticat cum vei fi tu. Ti-am explicat mai sus de ce. Daca n-ai inteles ma mai contactezi.
In alta ordine de idei, sa platesti la un joc, este in final si o farama de respect pentru cei care au muncit sa-ti faca tie platforma asta ca sa ai unde sa dai din gura. Nici asta n-ai cum sa intelegi ca esti inca cu mintea scurta datorita varstei. Vei invata asta pe parcurs. Si ca vanzator la McDonalds cred ca vei invata niste lucruri ca mai departe nu te vad...
Sunt sigur ca esti din aia care pirateaza orice considerand ca ti se cuvine...

Stiu...am scris cam mult pentru tine si probabil te-am pierdut dupa primul rand. Poate rogi pe cineva sa te ajute.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Frustrare + superioritate(asa crede el)...ce sa facem asta e,apa trece pietrele raman
incet incet dispar pp-istii :) sa vezi atunci replici gen "m-am lasat" sau "nu mai aveam timp" ( gen cardul si-a atins limita)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Eu nici nu ma chinui sa citesc totul:)) Un rezumat Alex?:p

rezumatul superioritatii

razvanclasic001 razvanclasic001 (429|419) K44 --> Ora de sosire: iun 27, 2016 09:08:11 :276 razvanclasic
razvanclasic001 razvanclasic001 (429|419) K44 --> Ora de sosire: iun 27, 2016 09:08:11 :622 razvanclasic
razvanclasic001 razvanclasic001 (429|419) K44 --> Ora de sosire: iun 27, 2016 09:08:11 :914 razvanclasic
razvanclasic001 razvanclasic001 (429|419) K44 --> Ora de sosire: iun 27, 2016 09:08:12 :208 razvanclasic
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Confunzi un pic lucrucrurile. Omul ti-a cerut un rezumat si tu te-ai aruncat sa faci comentariu pe text. E ca atunci cand plimbi turistii cu barca la vasle da zici ca esti navigator....:D
 

DeletedUser47762

Lasa i frate, aici iti dai seama cu ce fel de oameni joci. Intr-un fel e bine, frustratii, arogantii si pupincuristii sunt de cealata parte a baricadei :)
 

DeletedUser47762

Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV
Parte 2:
Triburi: GluGiu, GluGlu, GIuglu

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 101
Tabăra 2: 41
Diferență: 60

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 7
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 141,440
Tabăra 2: 52,683
Diferență: 88,757

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36,952
Tabăra 2: 13,952
Diferență: 23,000

chart
 

DeletedUser47803

am vazut o discutie pe paginele anterioare despre pp-uri dar nu aveam drept de postat pe forum...in opinia mea chestia care se intampla cu pp-uri scade mult din competivitatea jocului si din calitatea individuala a jucatorului...unele facilitati sunt ok dar altele mi se par ca dezechilibreaza jocul ...sa nu intelegeti gresit si eu am bagat bani in jocuri gen league of legends, hearthstone, starcraft dar au fost jocuri unde am participat la competitii si puteam sa castig premii....aici insa nu prea vad rostul... jocul acesta ar trebui sa fie for fun...
 
Sus