NFSW F. , TTS F. , Pawns F. , TKL F. vs MAZE F.

  • Autor subiect DeletedUser44519
  • Data de început

DeletedUser47645

Adica tu tocmai afirmi ca ai luat jucatorii respectivi doar pentru a fi carne de tun? Ei stiu ca nu iti pasa de ei si ca nu ii consideri parte din tribul tau? Te-a obligat MAZE-ul sa recrutezi de dai vina pe ei ca din cauza asta arata asa statistica? Asuma-ti recrutarile.

Da ei stiu..stai calm..refacem statistica pe ce recrutati voi din NWO:))
 

DeletedUser13059

am 30 , dar la cat joc eu nu conteaza numarul lor :)) a trecut vremea mea , acuma joaca altii care au mai mult timp liber , eu asa pe langa trimit cate un atac pe acolo sa fie trimis dar si asa vad ca merge treaba bine
 

DeletedUser41807

ba ieși mă de aici. schimbați subiectul în Pawns vs Maze :) ca au plecat fetițele la căldură
 

DeletedUser47645

EDITAT TT


Legenda spune ca inca se roaga de TTS sa rupa cu Pawns :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

Da vad ca tu ai mult tupeu:)) Ce tot insisti cu acelasi lucru intr-una? apropo ala ti-a aratat si partea unde recunostea ca am dreptate?
Ai vazut tu in orice mesaj sa ma rog eu de cineva cu ceva? Nici macar nu i-am propus vreo diplomatie cu noi.
Vrei sa-ti arat eu mesaje din tabara voastra unde se roaga? sau ia vezi todt de ex cate mesaje da si tot incearca sa recruteze pe oricine care mai e pe harta?

Acum daca tot te bagi aici in seama cu mine ca si pe joc o sa-mi permit sa-ti dau si tie un sfat -lasa tu externu,lasa mesajele cu altii apuca-te de joc si mai ales de condus daca tot ai drepturi .Sau daca nu pune mana si sterge ca si asa nu vad nici o realizare la voi,in afara de vorbit aiurea .
Si inca ceva..nu crezi ca e penibil sa vii sa spui asa ceva cand pawns s-a rugat de toate triburile de pe harta sa se alieze contra noastra? absolut toate inclusiv de nwo ..ba chiar unii au contactat si academiile noastre (asta ca sa vezi pe ce lume traiti voi).
Ar trebui sa va vedeti lungul nasului totusi mai ales ca jucati de putina vreme si deja va credeti grozavi,desi nu aveti nici o realizare(valabil si pentru noobul ala de crazynoob)
 

DeletedUser13059

[6/28/2016 2:19:26 PM]

Legenda spune ca inca se roaga de TTS sa rupa cu Pawns :eek:

cred ca legenda spune ca la finalul lumii 50 , defapt inainte de final tu si restu o sa fiti la istoricul lumii iar pe aici o sa fie o liniste deplina din partea voastra la fel cum se intampla si pe restul lumilor unde atunci cand pierzi disparti ca magaru in ceata :D dar cum zicea si noobu de crazy "le-am cedat cu intentie" cred ca asa o sa spuneti si mai incolo cand vor disparea toate satele voastre
 

DeletedUser47645

Da vad ca tu ai mult tupeu:)) Ce tot insisti cu acelasi lucru intr-una? apropo ala ti-a aratat si partea unde recunostea ca am dreptate?
Ai vazut tu in orice mesaj sa ma rog eu de cineva cu ceva? Nici macar nu i-am propus vreo diplomatie cu noi.
Vrei sa-ti arat eu mesaje din tabara voastra unde se roaga? sau ia vezi todt de ex cate mesaje da si tot incearca sa recruteze pe oricine care mai e pe harta?

Acum daca tot te bagi aici in seama cu mine ca si pe joc o sa-mi permit sa-ti dau si tie un sfat -lasa tu externu,lasa mesajele cu altii apuca-te de joc si mai ales de condus daca tot ai drepturi .Sau daca nu pune mana si sterge ca si asa nu vad nici o realizare la voi,in afara de vorbit aiurea .
Si inca ceva..nu crezi ca e penibil sa vii sa spui asa ceva cand pawns s-a rugat de toate triburile de pe harta sa se alieze contra noastra? absolut toate inclusiv de nwo ..ba chiar unii au contactat si academiile noastre (asta ca sa vezi pe ce lume traiti voi).
Ar trebui sa va vedeti lungul nasului totusi mai ales ca jucati de putina vreme si deja va credeti grozavi,desi nu aveti nici o realizare(valabil si pentru noobul ala de crazynoob)
Aveti cota 1.20 ca o sa fiti tradati pe lumea asta,desi va asteptati sa fim noi cei tradati:X
 

DeletedUser11365

Ar trebui sa va vedeti lungul nasului totusi mai ales ca jucati de putina vreme si deja va credeti grozavi,desi nu aveti nici o realizare(valabil si pentru noobul ala de crazynoob)

Daca ar vorbi pe extern doar cei indreptatiti sa o faca,ar fi pustiu forumul.Va recomand un film,si anume,The Standford prison Experiment.Experimentul dupa care a fost facut,e studiat la facultatiile de psihologie din toata tara si nu numai.E vorba despre depersonalizarea individului,asumarea unor roluri care presupun o forma de autoritate asupra altora,desi vorbim despre una pur fictiva.Rezultatele pot fi extrapolate,atat in viata reala,dar mai ales in cea virtuala.

Ce vreau sa spun e ca,marea majoritate a jucatorilor,au o atitudine aferenta contextului,nu una standardizata,independenta de context.Daca vorbesti cu x cand e rang 300,iti scrie 5 randuri si abia asteapta sa-i raspunzi.Daca vorbesti cu acelas x cand e rang 3,iti citeste mesajul si iti scrie si un "ok" daca e in toane bune.

Prin urmare,m-as bucura sa o lasati mai usor cu aroganta.De data asta contextul va e favorabil (momentan cel putin),dar eu imi aduc aminte de multi jucatori carora azi nu le ajungi la nas,cum cerseau sate,invitatii,diplomatii sau sfaturi.Trist e ca, e vorba de aceleasi persoane.Un pic de modestie si obiectivitate nu a omorat pe nimeni.
 

DeletedUser19202

Eu nu inteleg de ce m-ai citat pe mine.Ce ai zis tu suna bine insa ca sa fim corecti multi te-ar incadra si pe tine acolo..ca sa nu zic 99 la suta:)) (ma refer la aroganta).

In orice caz ultima parte cu siguranta nu mi se aplica mie ,de aceea ar trebui sa fii mai la obiect cand faci asemenea afirmatii ,multi pot crede altceva si chiar nu e cazul.
Dar se aplica in schimb la cativa viteji care au scris aici pe ultimele pagini din pawns,nu crezi?
De aceea apreciez ultimul rand scris de tine insa pacat ca voi vreti sa il aplice doar altii in schimb voua sa nu vi se aplice.
 

DeletedUser47351

Haideti baietii, multa bafta tuturor! :)

Ne salutam pe harta si dupa incepem o alta lume si tot asa :D
 

DeletedUser11365

Eu nu inteleg de ce m-ai citat pe mine.Ce ai zis tu suna bine insa ca sa fim corecti multi te-ar incadra si pe tine acolo..ca sa nu zic 99 la suta:)) (ma refer la aroganta).

In orice caz ultima parte cu siguranta nu mi se aplica mie ,de aceea ar trebui sa fii mai la obiect cand faci asemenea afirmatii ,multi pot crede altceva si chiar nu e cazul.
Dar se aplica in schimb la cativa viteji care au scris aici pe ultimele pagini din pawns,nu crezi?
De aceea apreciez ultimul rand scris de tine insa pacat ca voi vreti sa il aplice doar altii in schimb voua sa nu vi se aplice.

Te-am citat pe tine pentru ca,ai adus in discutie realizarile,ca si criteriu relevant pentru ceea ce inseamna luarea de pozitii pe extern,iar afirmatia conform careia,acesta ar fi pustiu daca criteriul ar fi valabil,viza majoritatea jucatorilor care isi dau cu parerea pe extern,nu pe cei dintr-un trib anume.

Din punctul meu de vedere,exista si in tabara noastra,si in tabara voastra,persoane a caror interventii arogante is nefondate,dar cred ca is obiectiv cand spun ca,la voi is mai multi.

Eu as vrea ca acel ultim rand,sa fie aplicat de toata lumea,dar stiu ca asta nu se va intampla.M-as bucura in schimb,ca filmul pe care l-am recomandat,sa le dea unora de gandit,in cazul in care il vizioneaza.

Cat priveste aroganta mea,is constient de ea,dar nu o mai folosesc ca pe o unealta menita sa atraga atentia asupra mea.Drept dovada,am 10 posturi in ultimii 2-3 ani.In schimb,sunt jucatori care,indiferent de varsta,se hranesc din prim-planul asta pe care ti-l confera aroganta tendentioasa,si o vor face toata viata probabil,iar asta mi se pare trist.
 

DeletedUser30628

Nwo au fost pentru voi un Tampon,sa va faceti treaba in spatele lor...si acum dupa ce v-ati "ajuns"...si ati vazut ca deja merg in jos si nu mai fac fata,ca din cate am inteles prea mult deffence,ca trib tampon nu le-ati acordat!!! i-ati luat din nou la voi,tot ca,carne de tun!!!

Pandev pandev!! :) nu esti prostut deloc!!!
 
Sus