Roma vs GluGlu

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV
Parte 2:
Triburi: GIuglu, GluGiu, GluGlu

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 120
Tabăra 2: 49
Diferență: 71

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 9
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 174,611
Tabăra 2: 61,265
Diferență: 113,346

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45,349
Tabăra 2: 18,613
Diferență: 26,736

chart


Dupa o saptamana de la declararea razboiului.
 

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
acmelius iun 29, 22:46
cand intra da un mesaj ,sa vorbesc cu tine!

Lord GamesT iun 30, 04:01
sal

acmelius iun 30, 04:01
mane eu zic sa vii la noi ca esti izolat si nu o sa te sprijine nimeni! cum crezi tu dar e mai bine asa! astept decizia ta!

Lord GamesT iun 30, 04:05
**, maine

acmelius iun 30, 04:07
pai ,crezi ca iti vine sprijin maine?! in fine e decizia ta de a mai juca aici! cum crezi! ce am spionat la tine nu te tine la caldura! ** si maine!

acmelius iun 30, 04:07
eu am 6-7 spioni in roma si ma informeaza cu orice decizie se ia! ca sa stii ,eu ii mituiesc cu pp-uri si ei fac ce doresc eu! seara buna!

Lord GamesT iun 30, 11:04
Multumesc pentru interesul acordat.
Joc de 8 ani acest joc si mereu am considerat ca satul sau satele mele sunt ale tribului meu si nu ale mele.
Am venit in aceasta zona deoarece am cativa aliati personali cu care am mai jucat pe alte lumi bineinteles nu sub acest nume, unii din acesti aliati sunt chiar in tribul tau sau in alte triburi mai maricele.
Consider ca daca voi pierde acest sat de 1000 de puncte nu este o problema atata timp cat nu am bagat PP-uri nu are de ce sa-mi para rau o pot lua de la zero.
Ma deranja daca as fi avut 4000 de puncte.
Dar daca tu sau colegii tai considerati ca trebuie sa pierdeti 4-5000 de luptatori sa luati un sat de 1000 de puncte nedezvoltat incercati, recuperarea lui va veni mai repede decat credeti si atunci veti vedea inutilitatea acestei actiuni.
Inca o data va urez bafta, cu respect.

acmelius iun 30, 11:37
da ,am gtesit ** cu tine! esti un vasal a lu enyxx si nu are rost sa ** cu tine! daca tot spui tot pe acolo ,comunica ca ii asteptam cu bratele deschise sa ne atace!

In loc de cele doua ** e [v.b] fara punct, nu stiu de ce are forumul cenzura la asa ceva.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Pfff ....ma chinui aici sa va enervez si la organizat voi ce faceti? dati cu 600topoare in mine? mda...se pare ca nu merit mai mult >.>
 
Sus