NFSW F. , TTS F. , Pawns F. , TKL F. vs MAZE F.

  • Autor subiect DeletedUser44519
  • Data de început

DeletedUser13059

crezi ca toti au nevoie de tampoane ca voi ? :)) vorbesti despre niste lucruri care sunt doar asa vorbe aruncate sa te afli in treaba :D

i-ati luat din nou la voi,tot ca,carne de tun!!! din nou ? pai cand au mai fost in maze ? eu din cate stiu au fost doar NWO de la inceput iar acuma ii prima oara cand intra aici sau tu vrei sa spui ca au mai fost aici si noi nu stim ? ca sa intamplat acuma sau ca se intampla la sfarsitu lumii tot aia era , de cand sa facut alianta cu ei era clar ca se merge pana la capat iar intr-un anumit punct se va face aceasta mutare iar carne de tun nu stiu cum sa iti zic dar aia inseamna sa ii inobilati pe toti veniti din nwo iar noi sa privim asa cum sa intamplat la voi cu cei recrutati din O.S , aia au fost carne de tun pana acuma pe L50
 

DeletedUser47645

Eu cred ca ar trebui sa fii sincer cu tine: Maze dintr-un trib in care intrau doar jucatori buni a ajuns un trib in care sunt si jucatori care habar nu au sa faca un split si care nu pot baga nici macar un tren calumea.Aveti jucatori care la inceput ( regele l19) - cand era in OS dadea circulara in pawns sa ii fie trimis sprijin ca il sterge maze de pe harta...si jucatori ca vinti care nu stie pe ce lume traieste si trimite tren cu la delay de 400 ms unu de altu . Din trib cu pretentii ati devenit trib de mediocrii,practic ati coborat la nivelul nostru.Pana acum nu credeam in sansele noastre,acum cred ca avem sanse mari sa castigam,mai ales ca sunt multe nemultumiri legate de treburile astea.In rest,de aici in colo lasam harta sa vorbeasca,si statistica adevarata va incepe de azi.
 

DeletedUser46530

Eu cred ca ar trebui sa fii sincer cu tine: Maze dintr-un trib in care intrau doar jucatori buni a ajuns un trib in care sunt si jucatori care habar nu au sa faca un split si care nu pot baga nici macar un tren calumea.Aveti jucatori care la inceput ( regele l19) - cand era in OS dadea circulara in pawns sa ii fie trimis sprijin ca il sterge maze de pe harta...si jucatori ca vinti care nu stie pe ce lume traieste si trimite tren cu la delay de 400 ms unu de altu . Din trib cu pretentii ati devenit trib de mediocrii,practic ati coborat la nivelul nostru.Pana acum nu credeam in sansele noastre,acum cred ca avem sanse mari sa castigam,mai ales ca sunt multe nemultumiri legate de treburile astea.In rest,de aici in colo lasam harta sa vorbeasca,si statistica adevarata va incepe de azi.

te cam bate logica...
 

DeletedUser30628

crezi ca toti au nevoie de tampoane ca voi ? :)) vorbesti despre niste lucruri care sunt doar asa vorbe aruncate sa te afli in treaba :D

i-ati luat din nou la voi,tot ca,carne de tun!!! din nou ? pai cand au mai fost in maze ? eu din cate stiu au fost doar NWO de la inceput iar acuma ii prima oara cand intra aici sau tu vrei sa spui ca au mai fost aici si noi nu stim ? ca sa intamplat acuma sau ca se intampla la sfarsitu lumii tot aia era , de cand sa facut alianta cu ei era clar ca se merge pana la capat iar intr-un anumit punct se va face aceasta mutare iar carne de tun nu stiu cum sa iti zic dar aia inseamna sa ii inobilati pe toti veniti din nwo iar noi sa privim asa cum sa intamplat la voi cu cei recrutati din O.S , aia au fost carne de tun pana acuma pe L50

tu nici nu ar trebui sa iti tot bati gura degeaba pe forum...ca din cate am observat si ce ai zis tu,cam joci sim city!!! asa ca lasa-i pe cei care joaca cum trebuie sa comenteze...ca tu n-ai treaba pe lumea asta cu jocul :)
 

DeletedUser13059

sim city ii pentru cei care inobileaza barare si le cresc la 12154 ca sa aibe ouncte , ce sa zic pitere , vad ca nici chestiile astea de baza nu le cunosti la acest joc :)) iar eu la cat timp investesc aici in joc chiar ii ok clasamentu pentru mine , ce vrei acuma sa ma compar cu tine sau alt spartan din tribul tau ?nu am de ce si nici nu o sa fac aceasta greseala , stiu deja ca imi sunteti net superiori fiecare de acolo , dar in acelasi timp stiu ca daca ma apuc de L50 nu o sa mai fiti on pe aici sa va recunoastei infrangerea si de aia nu vreau sa pierd timpu degeaba pentru niste noobi care au luat si ei 40 sate dupa 1-2-3-4 luni de razboi si acuma se cred pe "val" ..


uite aici pentru cultura ta generala referitor la sim city :

Sim City: termen peiorativ folosit în legătură cu jucatori care sunt mult mai interesaţi de construirea satelor lor decât implicarea în război. De cele mai multe ori se pot intui din punctajul mic la ODA (atacatori), provenit din lipsa de oponenţă întâlnită la înobilarea satelor de punctaj mic, de cele mai multe ori părăsite / bonus. Aplică foarte bine cunoştinţele dobândite în jocul cu acest nume din nevoia de a le construi de la zero. Este jucătorul cel mai iubit în acest joc, fiind vânat cu precădere de cei care pun un accent mai mare pe antrenarea trupelor.


vrei sa ne uitam pe tw-stats si sa iti spun cine joaca sim city ? :)) cred ca poti sa schimbi numele din pawns in sim city

iar daca ne uitam la ODA draga pitere ai cu 300k mai mult ca mine la ODA si cu 30 sate peste cat am eu , deci cum ii cu sim city ? sau esti jucator suport ca din ce imi arata acolo ai doar 170 k la suport ceea ce este putin daca esti jucator suport .. enz saracu ii cam la fel .. si el tot pe sistemu sim city ? sau tot suport ca tine ? aiurea ce sa zic .. deci daca la nivelul asta la care eu nu am vre-o treaba cu lumea asta ne despart doar 300k atunci cum o sa fie daca ma apuc sa joc ? :)) draga piter , inca odata ti-ai dat singur ko dar vad ca la voi se practica auto-umilinta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

Apropo de zone tampon,am si eu o intrebare :cu tkl-ul ce faci?:))) sau ne ocupam noi?
Aaa sau lor nu le-ai spus care sunt planurile cu ei? :))(si aici aviz si nsfw-ului:))
Din ce vad eu nici un aliat al vostru nu sta deloc bine(dintre cei cu granita cu noi).Probabil de bine ce i-ati sprijinit:)) De fapt daca ma gandesc eu ce sa sprijiniti voi ca nici ce ati recrutat nu ati putut sprijini.va rugati de tts sa va sprijine si degeaba.
Tu imi vorbesti mie prostii dastea de aliati? Pai pawns e un trib care a profitat la maxim de aliatii ei..toti joaca ca sa aveti voi zona de atacat desi ei toti pierd la greu.
Despre postul lui imaginarium ce sa zic...decat ca atunci ma bucur ca i-a luat el pe aia buni din nwo:))))
In rest continua sa spuna doar vorbe aiurea, ne vorbeste de nemultumiri intr-un trib unde cei recrutati acum erau oricum la aliati si pana ieri ,dar refuza sa vada ca el joaca intr-un trib care din prima zi de pe 50 a avut 75 la suta din harta cu albastru..si continua sa creada ca la ei e bine iar la noi sunt nemultumiti:)))
Asta e nu pierd eu vremea dar va dura ani pana sa inteleaga ca oricum cu externul nu a castigat nimeni vreun razboi.
 

DeletedUser47645

Apropo de zone tampon,am si eu o intrebare :cu tkl-ul ce faci?:))) sau ne ocupam noi?
Aaa sau lor nu le-ai spus care sunt planurile cu ei? :))(si aici aviz si nsfw-ului:))
Din ce vad eu nici un aliat al vostru nu sta deloc bine(dintre cei cu granita cu noi).Probabil de bine ce i-ati sprijinit:)) De fapt daca ma gandesc eu ce sa sprijiniti voi ca nici ce ati recrutat nu ati putut sprijini.va rugati de tts sa va sprijine si degeaba.
Tu imi vorbesti mie prostii dastea de aliati? Pai pawns e un trib care a profitat la maxim de aliatii ei..toti joaca ca sa aveti voi zona de atacat desi ei toti pierd la greu.
Despre postul lui imaginarium ce sa zic...decat ca atunci ma bucur ca i-a luat el pe aia buni din nwo:))))
In rest continua sa spuna doar vorbe aiurea, ne vorbeste de nemultumiri intr-un trib unde cei recrutati acum erau oricum la aliati si pana ieri ,dar refuza sa vada ca el joaca intr-un trib care din prima zi de pe 50 a avut 75 la suta din harta cu albastru..si continua sa creada ca la ei e bine iar la noi sunt nemultumiti:)))
Asta e nu pierd eu vremea dar va dura ani pana sa inteleaga ca oricum cu externul nu a castigat nimeni vreun razboi.

Da toti joaca pentru noi, castigam razboiu si bagam TKL si NSFW la interne :x.Pe extern faci pe omu rece dar cum ti-am aruncat o pastila au intrat 5 din maze pe mine .Te-ai luat de maf3oso?te-ai speriat? si-a trimis baietii sa planga =))sau tu i-ai trimis ?...te macina,degeaba faci pe siguru pe extern,mai ales ca treaba cu nemultumirile chiar nu sunt minciuni,ai sa vezi:))

Apropo,ztunoi2 de ce e blocat? a crezut ca e in echipa cu adminii si face ce vrea?sau avea nevoie de un concediu 2-3 saptamani,deja vad ca nu i se retrage nici un sat:))
 

DeletedUser9326

Eu zic sa lasati prostiile si sa ne dovediti contrariul in joc, pe harta.

Pana acum doar gura a fost de voi, tind sa cred ca doar asta stiti sa faceti..
 

DeletedUser41807

Eu nu inteleg de ce m-ai citat pe mine.Ce ai zis tu suna bine insa ca sa fim corecti multi te-ar incadra si pe tine acolo..ca sa nu zic 99 la suta:)) (ma refer la aroganta).

In orice caz ultima parte cu siguranta nu mi se aplica mie ,de aceea ar trebui sa fii mai la obiect cand faci asemenea afirmatii ,multi pot crede altceva si chiar nu e cazul.
Dar se aplica in schimb la cativa viteji care au scris aici pe ultimele pagini din pawns,nu crezi?
De aceea apreciez ultimul rand scris de tine insa pacat ca voi vreti sa il aplice doar altii in schimb voua sa nu vi se aplice.

Bine ca sunt eu noob . învață să ataci întâi . lăsați vrajeala ca mi.ați luat sate ... de 1500 de puncte pe care nu am vrut sa le apar . nu mă ajutau cu nimic satele alea . vezi ca e încă un sat acolo . Dacă tu îl iei Îți dau o acadea !
 

DeletedUser47645

Ce faceti voi pe "sarmanii" care sunteti impotriva tuturor..da se poate redenumi: Pawns+NSFW+TTS+TKS Vs Maze+Cargo+Void+NULL ..oh stai parca incepe sa nu mai sune maze vs toata harta deci lasa maze & friends sa creada baietii ca sunt singuri impotriva tuturor
 

DeletedUser13059

invidia asta :)) diferenta dintre cele insirate de tine si cele care sunt cu voi ii ca la noi nu sunt carne de tun cum au fost cei din O.S pentru voi si cum sunt acuma tkl , etc etc
 

romulus123

member
Scor reacție
1
Parte 1:
Triburi: MAZE, Cargo, VOID, NULL
Parte 2:
Triburi: NSFW, TTS, Pawns., T.K.L., NSFW-A, NSFD, TTS., .Pawns, TKL, T.K.L@

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,100
Tabăra 2: 10,224
Diferență: 4,124

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 467
Tabăra 2: 122
Diferență: 345

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 28,917,071
Tabăra 2: 41,220,157
Diferență: 12,303,086

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,808,632
Tabăra 2: 875,393
Diferență: 2,933,239

chart
 

DeletedUser38518

Ce faceti voi pe "sarmanii" care sunteti impotriva tuturor..da se poate redenumi: Pawns+NSFW+TTS+TKS Vs Maze+Cargo+Void+NULL ..oh stai parca incepe sa nu mai sune maze vs toata harta deci lasa maze & friends sa creada baietii ca sunt singuri impotriva tuturor

Atunci sa trecem si toate academiile pawns, nsfw, tkl, tts, etc?

ceva de genu:

Parte 2:
Triburi: NSFW, TTS, Pawns., T.K.L., NSFW-A, NSFD, TTS., .Pawns, TKL, T.K.L@
 
Sus