NFSW F. , TTS F. , Pawns F. , TKL F. vs MAZE F.

  • Autor subiect DeletedUser44519
  • Data de început

DeletedUser13059

hai fugi acolo la adimir sa culegi niste sate sa nu iti strici statistica pe interne iar mai incolo poti sa te intorci cu o statistica ceva despre acest razboi la care oricum nu participi
 

DeletedUser8343

Nu sufera prea mult ca are deff destul primit desi e noobul noobilor. Dar astia ne fac ziua mai amuzanta :p
 

DeletedUser47645

hai fugi acolo la adimir sa culegi niste sate sa nu iti strici statistica pe interne iar mai incolo poti sa te intorci cu o statistica ceva despre acest razboi la care oricum nu participi

Macar ma urmaresti pe stats:))))).
Ce-ai facut bobita?:
Parte 1:
Jucători: Imaginaerum
Parte 2:
Triburi: VOID, N.W.O, MAZE

Timeframe: Dintotdeauna



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 1
Diferență: 7

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 74,967
Tabăra 2: 7,018
Diferență: 67,949

chart



=)) na ca particip..
 

DeletedUser30628

Nu sufera prea mult ca are deff destul primit desi e noobul noobilor. Dar astia ne fac ziua mai amuzanta :p

apai cu cate 50k toti is jucatori buni ingeraso!! :)

ca ma voi supara in curand si imi voi baga cate 100k pe fiecare sat...ca sunt smecher!! :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser13059

8 sate luate de la inamici din 52 nu ii chiar asa rau :)) si alea cum spuneti voi "moca" de la cine stie care poate nu sa aparat sau nah nu stiu ce scuze erau folosite in cazul lui just elite

cat despre nwo in statistica aia ati zic ca nwo nu mai exista atunci de ce apare acolo ? :)) eee zicea cineva de noobu noobilor dar nah la final noobi noobilor raman pe harta iar astia buni dispar cum o fac mereu
 

DeletedUser30628

pai si nwo a ramas o academie de a voastra!! :)) hai ca va dam si noi daca vreti o academie,sa nu mai fie Maze,trib solitar contra intregii harti!!
 

DeletedUser13059

ce sa facem cu academiile voastre ? :)) la noi cargo este mai mare ca si tribul vostru principal deci sa jucam asa fiecare cu ce are :D
 

DeletedUser8343

apai cu cate 50k toti is jucatori buni ingeraso!! :)
Noob cu 50k in sate nu inseamna jucator bun :)))
Eu nu am spus ca ala e jucator bun ...dimpotriva la ce mesaj a dat, e clar ca e degeaba pe-acolo :))


ce sa facem cu academiile voastre ? :)) la noi cargo este mai mare ca si tribul vostru principal deci sa jucam asa fiecare cu ce are :D

1 MAZE 25.980.734 28.558.860 55 519.252 3182 8.975
2 Cargo 15.026.312 17.069.017 55 310.346 1989 8.582

Unde e mai mare academia ca tribul principal? :confused:
 

DeletedUser19202

1 MAZE 25.980.734 28.558.860 55 519.252 3182 8.975
2 Cargo 15.026.312 17.069.017 55 310.346 1989 8.582

Unde e mai mare academia ca tribul principal? :confused:

El a scris totusi bine,nu ai fost tu atenta.

Oricum nu conteaza...toate triburile care sunt .De exemplu unele din triburile voastre au aliante si cu NFC.Si colaboreaza destul cu ei..oricum mult peste ce colaboreaza pawns cu aliatii lor;)
Dar nu o sa ii punem si pe ei aici..e ok alea care ziceti voi ca sunt.Chiar nu are importanta.Cert e insa ca adunate reprezinta mai mult de jumatate de harta,macar cu asta sper ca sunteti de acord.
 

DeletedUser38518

Noob cu 50k in sate nu inseamna jucator bun :)))
Eu nu am spus ca ala e jucator bun ...dimpotriva la ce mesaj a dat, e clar ca e degeaba pe-acolo :))




1 MAZE 25.980.734 28.558.860 55 519.252 3182 8.975
2 Cargo 15.026.312 17.069.017 55 310.346 1989 8.582

Unde e mai mare academia ca tribul principal? :confused:

A zis "vostru", nu "nostru" ...puneti ochelari Elizo, ca nu se mai poate.
 

DeletedUser47645

El a scris totusi bine,nu ai fost tu atenta.

Oricum nu conteaza...toate triburile care sunt .De exemplu unele din triburile voastre au aliante si cu NFC.Si colaboreaza destul cu ei..oricum mult peste ce colaboreaza pawns cu aliatii lor;)
Dar nu o sa ii punem si pe ei aici..e ok alea care ziceti voi ca sunt.Chiar nu are importanta.Cert e insa ca adunate reprezinta mai mult de jumatate de harta,macar cu asta sper ca sunteti de acord.

Da adunati suntem mai mult de jumatate de harta..ce nu inteleg e marea ta problema cu Pawns..stai linistit ca se colaboreaza..numai ca noi nu suntem asa tari pe forum ca stiu ca aveti multi care isi asigura locul de veci..si avem destul def trimis..in fine astept totusi sa imi raspunzi la intrebare: De ce din toate triburile de pe harta,tii neaparat sa mentionezi pawns in fiecare postare a ta? Si de ce la fiecare postare le spui celorlalti ca nu colaboram cu ei? cred ca si-ar da singuri seama de asta ..in fine astept niste raspunsuri,stii tu,sa nu mor prost:))
 

DeletedUser13059

Toți simt deja frica asta venită din partea bulinelor tale :))) dacă faci și organizatele atunci și mai bine , știm de cine sa radem
 

DeletedUser30628

ma nu te aduce nimeni in minte pe aici,dar deaia tu comentezi...doamne! :)

joaca pe harta ma,lasa externul! :)
 

DeletedUser13059

atat timp cat am cont pe aceasta lume ii fix pix daca ma aduce sau nu cineva , nici pe tine nu te intreaba nimeni de sanatate dar te bagi singur in seama , iar eu trebuie sa vin sa iti spun sa lasi externu ? eu aici joc , pe harta o faceti voi si o faceti mai prost ca mine care intru cat sa trimit 5 atacuri si 10 clickuri pe langa unde bag recrutare , taleri , nimic special
 
Sus