Roma vs GluGlu

DeletedUser47675

Farmeaza intens baietii,depozitul :D
Ba disperat esti . Iti dau eu 1000 pp sa taci din gura?
Tu nu esti in stare nici macar sa-ti farmezi, ceri lectii la Cristi si tot urlii cu un depozit , cumpara si tu ...daca n-ai da-mi mesaj pe joc ca iti dau eu 1000 pp !
Sau iti da Immortalu lectii asta sa-l scutesc pe Cristi ^
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Am auzit ca intr-un trib e unu cu multe pp-uri. Si am mai auzit ca ii plateste pe unii cu pp-uri de la el din trib ca pe niste angajati sa-i pazeasca satele, sa-i trimita sprijin, etc. ca pe niste sclavi personali. O fi adevarat, n-o fi adevarat...

Apropo...cine e azi de servici pe cont la acmelius?
 

DeletedUser2025

ShawnCarter1
, am vrut sa zic ca ai rupt 9 nobili in mine si 6 sate de atac . :)

Hau -hau

Si cu ocazia asta cer tribului gluglu , 30/30 sprijin , sa facem cimitir acolo

pardon 7 sate - ca tocmai am tocat

0 0 1905 0 0 604 0 0 279 0 1 0
 
Ultima editare de un moderator:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ba disperat esti . Iti dau eu 1000 pp sa taci din gura?
Tu nu esti in stare nici macar sa-ti farmezi, ceri lectii la Cristi si tot urlii cu un depozit , cumpara si tu ...daca n-ai da-mi mesaj pe joc ca iti dau eu 1000 pp !
Sau iti da Immortalu lectii asta sa-l scutesc pe Cristi ^
Calmeza-te :) Sa stii ca nu refuz 1000pp moca :D
 

DeletedUser47803

Am auzit ca intr-un trib e unu cu multe pp-uri. Si am mai auzit ca ii plateste pe unii cu pp-uri de la el din trib ca pe niste angajati sa-i pazeasca satele, sa-i trimita sprijin, etc. ca pe niste sclavi personali. O fi adevarat, n-o fi adevarat...

Apropo...cine e azi de servici pe cont la acmelius?



nu am nimic cu tine personal, dar m-am uitat din curiozitate la tine pe profil...tu ai 5 sate cucerite si tin minte ca ai spart si 4 nobili la acmelius acum cateva zile...deci in total 9 nobili (minim) si tu nu ai nici 1000 de sate farmate......unde naiba e skill-ul tau de jucator???...sunt multi care baga pp-uri dar au cel putin 1000 de sate farmate...tu le rupi nu gluma...nici macar 1 milion de resurse jefuite nu ai....alea le luai si din satele alea care le-ai cucerit sau din atacuri de curatare asupra altor jucatori...nu zic sa farmezi...dar e mai bine sa isi sparga altul armata si tu sa vii cu nobilul....skill???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47815

O statistica ceva ? sa vedem si noi care mai este situatia ...ca la vorba ....nu va intrece nimeni :))
 

DeletedUser47823

nu le mai da peste nas,ca acum baga cardurile si fac prapad ! :D 9nobili e mizilic pentru shawn :D


ma dar ce nu mai poti tu de grija altora..Ia du-te tu la munca si nu mai sta pe banii mamicii tale si ai sa ai bani de pp-uri.Si nu fura curent ca glu glu toaca mai multe pp-uri ca roma.Mi-e si frica sa ma uit cum invartiti pp-urile
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Hakusho...nici eu n-am nimic cu tine dar daca tot te-ai interesat macar fa-o cum trebuie.
N-am spart niciodata 4 nobili la acmelius. Si daca as fi spart, n-ar fi fost nici o problema. De la evenimentele din ultimele zile puteai sa faci 10 nobili fara eforturi prea mari.

Legat de ajutat colegii, daca te-ai fi uitat pe statistici ai vedea ca acum sunt pe locul 25 la agresori. Am fost pe 10 la un moment dat. Ce ne spune asta? Chiar crezi ca eu doar am venit cu nobil?
Nu va vad pe nici unul inaintea mea in top. Nici macar pe acmelius care are mult mai multe sate decat mine.


N-am zis niciodata ca am skiluri de mare jucator. Fac ce pot si cat imi permite timpul. Nici nu m-am dat dupa copac cu pp-urile ca altii
 

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Ei erau ocupati sa mearga cu atacuri de peste 4 ore pana la neatzza sa ii fure blazoane in joc sa joace scurt, si apoi se plang pe forum ca noi rupem pp-urile pe cand nobilii ii poti face atat de usor la blazoane, poate nu faceai 10 dar 7 sigur ii faceai.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
ma dar ce nu mai poti tu de grija altora..Ia du-te tu la munca si nu mai sta pe banii mamicii tale si ai sa ai bani de pp-uri.Si nu fura curent ca glu glu toaca mai multe pp-uri ca roma.Mi-e si frica sa ma uit cum invartiti pp-urile
Treaba ne-o facem din moment ce va chinuiti cu noi,mari smecheri sunteti,noi suntem un trib micut si va ajungem incet incet din urma....vorba aia,trece timpul,cardul nu mai face diferenta ;)
Fur curent? :)))))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ei erau ocupati sa mearga cu atacuri de peste 4 ore pana la neatzza sa ii fure blazoane in joc sa joace scurt, si apoi se plang pe forum ca noi rupem pp-urile pe cand nobilii ii poti face atat de usor la blazoane, poate nu faceai 10 dar 7 sigur ii faceai.
Gata gata,te-ai facut profesor acum? vezi ca ai de refacut atacul dupa ce l-ai spart fara sa realizezi nimic
Trec evenimentele,va vedem noi de unde scoateti nobili iar,noroc cu talerii ca in rest erati praf si pulbere,mai jalnici ca aia de au dat stergere pe 41
 

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Atacul se reface stai tu linistit dar mintea curcaneilor e iremediabiala, inafara de glu glu toata ziua nu stiu nimic, asta e exact ceea ce faci tu aici, hai, sacu si la buruiana, ai de hranit camarazii.
 
Ultima editare:
Sus