Roma vs GluGlu

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Daca vrei iti cumpar unul ca ma dau banii afara din casa, si asa fac parte dintr-un trib plin de bogatani, o ardem pe pp-uri non stop
 
Ultima editare:

DeletedUser47823

Defapt am inceput cam in aceesi perioada.Degeaba ai pp.uri daca nu stii sa joci.Vad ca te simti tare mandru ca inca mai ai satele:))
De aliatii vostrii nici nu mai zic..aveti toata harta albastra si toti au razboi cu noi..Ati crescut in puncte in special datorita venirii a 3-4 jucatori.
Esti ca o curca..Pardon..gasca.Nu reusesti sa misti prea multe si iti place sa vorbesti

Treaba ne-o facem din moment ce va chinuiti cu noi,mari smecheri sunteti,noi suntem un trib micut si va ajungem incet incet din urma....vorba aia,trece timpul,cardul nu mai face diferenta ;)
Fur curent? :)))))
Un
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Defapt am inceput cam in aceesi perioada.Degeaba ai pp.uri daca nu stii sa joci.Vad ca te simti tare mandru ca inca mai ai satele:))
De aliatii vostrii nici nu mai zic..aveti toata harta albastra si toti au razboi cu noi..Ati crescut in puncte in special datorita venirii a 3-4 jucatori.
Esti ca o curca..Pardon..gasca.Nu reusesti sa misti prea multe si iti place sa vorbesti


Un
Minionii vostri ce mai spun? Vi s-a dus spatele :)) va vedem in curand cum plangeti
 

DeletedUser47823

Minionii vostri ce mai spun? Vi s-a dus spatele :)) va vedem in curand cum plangeti


ce treaba au minionii cu ce am spus eu? =)) Vezi ca nu ai argumente o introci ca la Ploiesti.Esti nostim.Presupun ca suferi asa oleaca la jocul asta:)) Plangi la fiecare sat luat de Roma? sau plangi ca nu ai bani precum colegii tai sa bagi pp-uri?Joaca mario si poate nu te mai roade asa tare ce fac altii cu banii lor.

Sanatate!
 

DeletedUser43917

Pentru o buna bucata de vreme am crezut ca tribul GluGlu este dominat de Roma, insa m-am inselat .
Sunt tare curios cum decurg lucrurile in aceasta perioada pentru tribul Roma , o echipa consolidata de un lider bun si jucatori alesi cu atentie de catre conducere , aici ma refer la GluGlu .. cum oare , stau si ma intreb nu isi iau lucrurile in serios ? De ce sa ne temem de PP-uri ca tot vad frustrarea unora... As fi foarte multumit ca cei din GluGlu sa iasa si ei pe extern pentru ca altfel ar decurge discutiile pe aici :)
 

DeletedUser47823

traficantule..realizezi ca nu intelege mai nimeni ce spui tu acolo,nu?:))
 

DeletedUser47823

nimic concret..si-a spus un punct de vedere plin de inversiuni fara sens.
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
Chiar deloc interesant.
Ma uitam acum pe clasament la resurse jefuite pe o singura zi. doar 4 jucatori din gluglu sunt acolo din primii 100...respectiv 14 jucatori din roma.
Alta statistica interesanta, sunt 11 sate de peste 3000 de puncte si 86 de barbare cucerite de cei din gluglu.
Roma au cucerit 35 de sate de peste 3000 de puncte si 59 de barbare.
De precizat si media punctelor satelor de barbari cucerite de cele 2 triburi: 500-600 de puncte, satele cucerite de Gluglu, respectiv 1100-1200 de puncte, satele de barbari cucerite de Roma.
Nu am adaugat si academiile.
Deocamdata se aseaza fiecare trib si se mai iau sate de la inactivi.
Au existat actiuni din partea ambelor tabere dar fara prea mari rezultate.
Lucruri interesante sunt prin celalalte continente :D
 
Ultima editare:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Chiar deloc interesant.
Ma uitam acum pe clasament la resurse jefuite pe o singura zi. doar 4 jucatori din gluglu sunt acolo din primii 100...respectiv 14 jucatori din roma.
Alta statistica interesanta, sunt 11 sate de peste 3000 de puncte si 86 de barbare cucerite de cei din gluglu.
Roma au cucerit 35 de sate de peste 3000 de puncte si 59 de barbare.
De precizat si media punctelor satelor de barbari cucerite de cele 2 triburi: 500-600 de puncte, satele cucerite de Gluglu, respectiv 1100-1200 de puncte, satele de barbari cucerite de Roma.
Nu am adaugat si academiile.
Deocamdata se aseaza fiecare trib si se mai iau sate de la inactivi.
Au existat actiuni din partea ambelor tabere dar fara prea mari rezultate.
Lucruri interesante sunt prin celalalte continente :D
De precizat ca barbarele noastre sunt mai bine pozitionate :p stii la ce ma refer,ziduri cu nisip d-asta de mare :D
 

DeletedUser41586

Chiar deloc interesant.
Ma uitam acum pe clasament la resurse jefuite pe o singura zi. doar 4 jucatori din gluglu sunt acolo din primii 100...respectiv 14 jucatori din roma.
Alta statistica interesanta, sunt 11 sate de peste 3000 de puncte si 86 de barbare cucerite de cei din gluglu.
Roma au cucerit 35 de sate de peste 3000 de puncte si 59 de barbare.
De precizat si media punctelor satelor de barbari cucerite de cele 2 triburi: 500-600 de puncte, satele cucerite de Gluglu, respectiv 1100-1200 de puncte, satele de barbari cucerite de Roma.
Nu am adaugat si academiile.
Deocamdata se aseaza fiecare trib si se mai iau sate de la inactivi.
Au existat actiuni din partea ambelor tabere dar fara prea mari rezultate.
Lucruri interesante sunt prin celalalte continente :D


Tot 0 ramai la jocul asta oricat de mult ai da din gura.
 

DeletedUser46255

"S-a dus spatele acum ca nu mai sunt minionii" =))))))) Oameni de baza minionii astia....
 
Sus