NFSW F. , TTS F. , Pawns F. , TKL F. vs MAZE F.

  • Autor subiect DeletedUser44519
  • Data de început

DeletedUser30628

auzi ursule!!! :) pe mine nu ma mai mentiona in comentarile tale degeaba,ok?? :)

cand te mai aduc eu in discutie,atunci sa ma mai pomenesti pe mine!! :)
 

DeletedUser47675

vezi sa o programezi la academia de interne a lu enz , nu vezi ca ii director deja iar profesori ii are pe piter si crazy care cica ii si campion mondial

Ma.. pe Piter nu-l stiu cum joaca :))) Dar Crazy , da .. e mai paleta ca si paleta de Enzu:)

Ahh mi-ai adus aminte de campionatul mondial de atunci :)))
Inca ii tin minte rugamintile lui Crazy de a-l lasa si pe el sa joace macar o runda :))))
Si a jucat .... SI NE-A FACUT DE RAS BA!
 

DeletedUser8343

Ba baiatule, cat "hate" e pe jocul asta.... deci cu unii nici nu ai ce vorbi. te-ai gandit vreodata ca unii trateaza jocul aacesta ca un JOC? Mai fac si ei o gluma cu inamicii sau colegii? Cred ca trebuie sa fii frustrat tare daca din toata conversatia noastra tu ai inteles ca eu vorbeam serios....desteptaciunea are limite, prostia n-are margini....
Si apoi, deff primit? Ce deff frate? Eu imi tin singur satele si mai ajut si pe altii, nu cer sprijin in 14 triburi ca mai apoi sa ma dau "mare jucator de triburile" pe extern. Am mai zis-o si o mai repet : Daca forumul extern ar castiga lumile de joc , atunci m-as aciua toata ziua cu voi aici sa vorbim chestii inutile... Mult succes cu atitudinea ta de superioritate!

Draguta, nu e nicio atitudine de superioritate ca am postat niste aberatii de-ale tale :)
Ca acum o intorci si zici ca s-a vrut a fi o gluma, ok, cum spui tu.. asa fac mai toti noobii la inceput.

Legat de deff, felicitari tie ca iti tii singur satele desi ma cam indoiesc avand in vedere rapoartele de spionaj de pe satele tale ca reusesti singur.
Amuzant ca te lauzi ca sustii pe altii. Uite ce zic statisticile de sustinator. Eu cred ca au gresit astia si meriti un premiu:
Loc Nume Trib Înfrângere
266 **vodo**
61709_thumb
Cargo 142.580


Nu te pune nimeni sa intrii pe extern sa vorbesti sau sa postezi. Externul este sa ne mai descretim fruntea, sa mai facem politica despre diverse triburi, sa mai punem o statistica etc. Are si el farmecul lui.
 

DeletedUser44346

:)))))) Tu esti temelie, jur!
Ca acum o intorci si zici ca s-a vrut a fi o gluma, ok, cum spui tu.. asa fac mai toti noobii la inceput.
Pai de ce nu postezi toata conversatia?? Da vada toata lumea cat de "serios" vorbeam... Selectezi doar ce vrei tu din conversatie ca sa iti poti manipula publicul.

Iti dovedesc ca pot face acelasi lucru:
Draguta, am postat niste aberatii.
(cuvinte selectate din raspunsul tau anterior)

Amuzant ca te lauzi ca sustii pe altii. Uite ce zic statisticile de sustinator. Eu cred ca au gresit astia si meriti un premiu:
Eu credeam ca important nu este sa iti pierzi trupele aiurea, ci sa le trimiti in satul aliatului pentru ai taia curajul inamicului sa il atace, mai exact sa ii fortifici satul nu sa ii dai 1k de fiecare.

Nu te pune nimeni sa intrii pe extern sa vorbesti sau sa postezi. Externul este sa ne mai descretim fruntea,
Ok, atunci hai sa continui eu cu "Sa ne mai descretim fruntile":
Azi noapte Cristian Ciura Octav.. (aliat cu voi, in caz ca nu il cunoasteti) a trimis pe unul din satele mele un "trenulet" de la 70 de ore distanta:)))) in timp ce nobilul poate calatori doar 58 de ore :)))), iar pe langa acest fapt, 3 nobili erau trimisi intr-o secuna si al patrulea in alta. Deci daca ne-am lua dupa mentalitatea ta( ce serioasa) , acest jucator spera ca eu sa cred ca a trimis nobili si in scurt timp va baga si curatarile. Drep urmare, eu imi voi retrage defful din granita si il voi trimite pe acel sat, lasandu-le pe celelalte vulnerabile. In acel moment vor sari sacalii pe mine si le voi pierde.

Cam asa se intampla cand nu poti vedea padurea din cauza copacilor...
 

DeletedUser13059

auzi ursule!!! :) pe mine nu ma mai mentiona in comentarile tale degeaba,ok?? :)

cand te mai aduc eu in discutie,atunci sa ma mai pomenesti pe mine!! :)

fara te rog ? nu poti sa imi ceri ceva daca nu ma rogi frumos si atunci poate accept
 

DeletedUser8343

:)))))) Tu esti temelie, jur!

Pai de ce nu postezi toata conversatia?? Da vada toata lumea cat de "serios" vorbeam... Selectezi doar ce vrei tu din conversatie ca sa iti poti manipula publicul.

Am sa iti fac pe plac sa postez toata discutia :cool:

**vodo** iul 05, 10:01
Deci tu erai sitter:))))

Ingerasa iul 05, 10:09
Gasesti? :))

**vodo** iul 05, 10:11
Ce sa gasesc?:))

Ingerasa iul 05, 10:11
ca eram eu sitter :p

**vodo** iul 05, 10:12
Pai teai activat asa deodata...si ala nu satatea sa cedeze satele..a lasat sitter si sa dus in treaba lui

**vodo** iul 05, 10:15
Daca vrei sa faci turul satului trebuie sa trimiti fel putin 2k de spioni...altfel nu te primesc

Ingerasa iul 05, 10:16
10k nu iti mai place, sau ce? :p

**vodo** iul 05, 10:21
W..eu nu zic nu..dar ii obisesti degeaba:))(((

**vodo** iul 05, 10:32
Da stii de ce!...la mine e asemanator ca la teatru..acolo copii au intrqre libera, la mine au spionii:)))

**vodo** iul 05, 16:32
We te rog eu..atacama cu vreo 2000 de unitati...vreau sa iau aparatorul zilei...te rog frumos

Ingerasa iul 05, 17:12
Nu iei aparatorul zilei ca esti atacat cu spioni. wtf ?

**vodo** iul 05, 18:10
Am zis 2k unitati...nu apoi... Adica ela alegerra ta daca sa dai cu topoare dau usori dau spade...etc....doar trimite tr rog frumos...altfel am facut degeaba inamici invinsi azi

Eu nu am scos nimic din context. Dadusem citat doar la partea amuzanta. Restul discutiei pur si simplu era plictisitor :)
 

DeletedUser11365

Ok, atunci hai sa continui eu cu "Sa ne mai descretim fruntile":
Azi noapte Cristian Ciura Octav.. (aliat cu voi, in caz ca nu il cunoasteti) a trimis pe unul din satele mele un "trenulet" de la 70 de ore distanta:)))) in timp ce nobilul poate calatori doar 58 de ore :)))), iar pe langa acest fapt, 3 nobili erau trimisi intr-o secuna si al patrulea in alta. Deci daca ne-am lua dupa mentalitatea ta( ce serioasa) , acest jucator spera ca eu sa cred ca a trimis nobili si in scurt timp va baga si curatarile. Drep urmare, eu imi voi retrage defful din granita si il voi trimite pe acel sat, lasandu-le pe celelalte vulnerabile. In acel moment vor sari sacalii pe mine si le voi pierde.
.

Si tu ai cont pe extern?Nu ti-o fost de ajuns ca mi-ai scris pe joc?Eu nu sper ca tu sa faci ceva ca urmare a unor fake-uri,si nu te-am vizat pe tine cand le-am trimis in 5 minute pe 100 de sate.Din pacate,toti mucosii au ajuns sa rada pe extern la finalul propriilor fraze.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44346

Cristian Ciura octav... nu te cunosc, nu am nici o problema cu tine si chiar imi cer scuze ca te-am bagat in discutie aiurea.

Eu nu sper ca tu sa faci ceva ca urmare a unor fake-uri
Ce am scris acolo este o gandire normala,a fost doar o ilustrare a gandirii unor jucatori care raspandesc cancerul pe acest joc zilnic.

Hey, mucosii astia sunt cei care se cred zei ai jocului Cristi
Sper ca in aceasta fraza vorbesti despre tine la persoana a III-a, caci eu nu am spus ca ma cred zeu, ci ca tu ai atitudinea unuia.

Imi cer scuze inca odata, dar nu aveam alt exemplu sa ii dau sa inteleaga mai bine. din pacate am folosit acel exemplu degeaba... "Prostia din nascare leac nu mai are"
 

DeletedUser13059

o statistica ceva nu mai pune nimeni ? :( sa vedem si noi cate sate au pe + cei din pawns + comapanie , mai are sau nu rost sa jucam aici ca deja tot mai greu este la cate atacuri baza zilnic :( (1-2-3 , daca sunt 3 atunci 1 ii pe bonus ca nah .. sa ne tina treji)
 

DeletedUser43029

Mno..de azi incepe spectacolul in ce priveste si statistica..nu...frate enz? :)))
:))

Ba...daca ma mai pomenesti prin postarile tale....dau foc la rafinarie si la cisterna cu care faci trafic ...stii tu :)))
Hai...sa vina ploaia....ca sa fie paine
 

DeletedUser47655

Tribul Pawns. a declarat război tribului MAZE!

Tribul este acum în război cu Pawns.!

Nume război: Nubi vs Vedete

Declaraţie:
Nubi vs vedete

Nubi vs vedete ))):rolleyes:
 

DeletedUser47645

Mno..de azi incepe spectacolul in ce priveste si statistica..nu...frate enz? :)))
:))

Ba...daca ma mai pomenesti prin postarile tale....dau foc la rafinarie si la cisterna cu care faci trafic ...stii tu :)))
Hai...sa vina ploaia....ca sa fie paine
Tu care mai esti? :))
 

DeletedUser13059

asta tot ultima postare este ? :))


Hey, mucosii astia sunt cei care se cred zei ai jocului Cristi :) la fel cum la primul organizat pe ei serios fie lasa sitter fie tipa ca din gura de sarpe sa primeasca sprijin

ingeraso sunt singur ca tu sau oricare sunteti atacati nu o sa tipati dupa sprijin , cat despre sitter si acolo posibil orice :D este un joc de echipa ceea ce face sa te puna in situatia de a cere sprijin la nevoie , atata timp cat este deff suficient sa blindam orice este atacat nu vad de ce se face tam tam pe tema asta , daca omul nu cere deff si vrea sa iti arate tie ca ii bun si fara ok si asa , dar daca pierde atunci o sa fie tras la raspundere de catre colegi nu de catre tine , acuma ramane de vazut la voi cat de "zei" o sa fiti cand sunteti atacati , sunt curios cum te aperi tu de ex fara sa ceri sprijin ca din cate am vazut si la tine in sate sunt trupe trimise din trib doar nu poti la atatea sate blindate sa spui ca ii tot defful tau sau la restu care au 30-40-50 k in sate ca este deffu lor .. iar avand in vedere ca Maze + Cargo + Void au 7400 sate iar voi restu triburilor care sunteti cu rosu pe harta aveti undeva la 12000 sate , chiar ii penibil sa apari pe aici cu chestii de genu , dar cum ai spus si tu atunci "noobi astia ne fac ziua mai amuzanta":D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: MAZE, Cargo, VOID, NULL
Parte 2:
Triburi: Pawns!, Pawns., TTS, TTS., TKL, T.K.L., T.K.L@, NSFW, NSFD, NSFW-A, DS

Timeframe: 28/06/2016 00:00:00la14/07/2016 13:01:50

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 290
Tabăra 2: 119
Diferență: 171

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,216,529
Tabăra 2: 914,911
Diferență: 1,301,618

chart


Cam de aici incepe totul sa devina "oficial". Ca statistica dintotdeauna nu o punem, ca iarasi se vine cu scuze de genul ca au fost aia carne de tun. Deci alte 500 sate le lasam la o parte si luam in calcul doar ce s-a luat de la fuziune si pana acum, sa fie pe placul tuturor :rolleyes:
 
Sus