Dream Team&Dark vs WON&NW

DeletedUser41586

Adenauer e tare amuzant :))
El e fixat doar pe k-55 , la joc iesi si tu patroane?
 

DeletedUser47776

Pai ce facem? Asa de repede dai inapoi? Fix cand ne pregatim sa luam si K55 tu le spui colegilor tai ca tribul renunta la ei? Dar de ce esti asa de rau? Poate ca ar fi fost mai corect fata de ei sa le scrii in privat si sa-i intrebi daca nu cumva au nevoie de sprijin in loc sa le dai de inteles ca sunt zero si atat pentru voi. :D

Visele alea gratis...mai tii minte? Normal ca tii, doar ai scris asta acum cateva zile :) Pune in continuare statistici, ca noi punem continente :)).

lasament - triburi pe acest continent 55
Loc Numele tribului Puncte Sate
1 WON 15,54 Mil. 1.531
2 DT 14,45 Mil. 1.345
3 DT. 2,49 Mil. 247
4 WON. 1,28 Mil. 130


Baga si tu o recrutare ceva sa treceti pe primul loc, organizatele nu prea merg am inteles, si NU n-am zis ca renuntam la ei am zis sa luati la voi pe aia slabi de inger ca ne faceti un bine cei care vor sa joace alaturi de noi vor juca in continuare si vor primi ajutorul de care au nevoie.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Adenauer e tare amuzant :))
El e fixat doar pe k-55 , la joc iesi si tu patroane?

Sefu`, programul nu mi-a permis sa stau mult pe joc asa ca am ramas frumusel la cutie si am sprijinit. De curand totusi, am inceput si eu sa ajung prin granita...nu ca as face mare lucru, dar stii cum e aia? De la mine mai putin, de la Dumnezeu mai mult :D. Doua K-uri pana acum e totusi bine.
Ce trib e ala care-si lasa jucatorii din SUD balta pentru ca sunt "slabi de inger"? Doar ca idee, iti dai seama ca marginea odata pierduta, nu o mai recuperati? Ce inseamna asta? Ca treaba nu va merge bine pentru voi.

Ca sa ne intelegem clar...v-am dat argumente logice si concrete pentru care voi veti pierde razboiul si fac un scurt rezumat:

- 2 continente pierdute in 2 luni
- marginea de sud si de S-E pierduta, urmeaza si cea de Est
- subtierea numarului de jucatori (unii foarte buni chiar, spre exemplu jupanuwox, sau poate cine era sitter, habar nu am, era foarte bun, felicitari)
- Inamicii invinsi ai triburilor (aici va trebui sa ganditi putin) ...DT este primul ca agresor la o distanta uriasa fata de WON, iar WON este primul ca si aparator. Ce indica asta? Ca DT toaca apararea inamicului rau de tot. Si vine intrebarea, ce se reface mai repede, atacul sau apararea? Eheee dragilor, in ritmul asta, nu ajungeti in iarna :D
 

DeletedUser47776

Sefu`, programul nu mi-a permis sa stau mult pe joc asa ca am ramas frumusel la cutie si am sprijinit. De curand totusi, am inceput si eu sa ajung prin granita...nu ca as face mare lucru, dar stii cum e aia? De la mine mai putin, de la Dumnezeu mai mult :D. Doua K-uri pana acum e totusi bine.
Ce trib e ala care-si lasa jucatorii din SUD balta pentru ca sunt "slabi de inger"? Doar ca idee, iti dai seama ca marginea odata pierduta, nu o mai recuperati? Ce inseamna asta? Ca treaba nu va merge bine pentru voi.

Ca sa ne intelegem clar...v-am dat argumente logice si concrete pentru care voi veti pierde razboiul si fac un scurt rezumat:

- 2 continente pierdute in 2 luni
- marginea de sud si de S-E pierduta, urmeaza si cea de Est
- subtierea numarului de jucatori (unii foarte buni chiar, spre exemplu jupanuwox, sau poate cine era sitter, habar nu am, era foarte bun, felicitari)
- Inamicii invinsi ai triburilor (aici va trebui sa ganditi putin) ...DT este primul ca agresor la o distanta uriasa fata de WON, iar WON este primul ca si aparator. Ce indica asta? Ca DT toaca apararea inamicului rau de tot. Si vine intrebarea, ce se reface mai repede, atacul sau apararea? Eheee dragilor, in ritmul asta, nu ajungeti in iarna :D
Tu iarăși visezi cai verzi pe pereți ? Ați recrutat de ați rupt pe alea 2 K-uri inamici învinși ? Voi ii aveți de la începutul lumi Won este trib "proaspăt" infintat, in rest n-are rost sa vorbim, in privința jupânului sunt lucruri care tu si visele de echipa nu-le știți s-ar putea sa aveți o surpriza :p
 

DeletedUser41586

Cai verzi vede de la inceputul lumii :)))
Au recrutat ei ? Nu au recrutat ! Noi am recrutat , termina-te :)))
 

DeletedUser47342

Iarăși nu ți-a luat medicamentele ? visezi la câștigarea lumi cand tu încă nu sti sa folosești mașinuța chinezeasca, cand afli cu ce cont m-a joc sa vi la mine ca poate îți dau si ți-e un sat in mijlocul nucleului sa te apar sa termini si tu lumea măcar cu un sat :p

vezi că ai deja un pretext :D
Am băgat atacuri la milisecunde şi fără de scripturi măcar. Vorbiţi aiurea despre servere, însă nimeni nu a fost banat, deci crezi că dau două parale pe vorbele tale?
 

DeletedUser47776

Dovada e ca s-a ... baza :)
Dovada o aveti voi cei care aveti/aveati acces :(
Ce dovada ? Mi se rupe mie de mașinuța chinezeasca in cont bine configurat se p**a in freza chinezărie, au si ei norocul noobului si au găsit câțiva mai slabi la minte sa ii ia la ei ca la ultimul organizat mai ca erați sa ieșiți pe minus (vrei sa îți bag si un print sa vezi adenauer, sau sti si tu cum sta treaba ?)
 

DeletedUser41586

Ce dovada ? Mi se rupe mie de mașinuța chinezeasca in cont bine configurat se p**a in freza chinezărie, au si ei norocul noobului si au găsit câțiva mai slabi la minte sa ii ia la ei ca la ultimul organizat mai ca erați sa ieșiți pe minus (vrei sa îți bag si un print sa vezi adenauer, sau sti si tu cum sta treaba ?)

Astept printuu :))
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
hahaha, nu-l mai bagati ma pe ala in seama, nu vedeti ca n-are nici o treaba, e perpendicular :))
 
Sus