Discutii Libere SP10 !

DeletedUser41586

Tavy112 si Rockefeller sunt sefii mei.

(Am pierdut la Bolt) Joc stupid.
 

DeletedUser

Ma astia ne-au distrus tribul mare cu recrutarile. :))

Asta a fost miscarea fatala din partea lor. Pe langa faptul ca erau deja acolo 2 jucatori de neinvins, el si tzepes, acum ne-au luat si profetii. Cine ne mai invata si pe noi jocul ? :(

Esti prost de dai in gropi scuza-ma ca iti zic;)
Voi apelati la mine sa fac alianta cu voi si imi zici mie ca eu apelez la voi?
Is satul de tine bai gura sparta.

Inca tot nu te-a dus capul ca aia a fost caterinca ? Ce-i drept, nu aveam asteptari prea mari si cred ca nici cine ti-a scris nu avea vreo asteptare ca vei intelege ceva din acea discutie, dar ma rog.. Dar mesajul in care iti dadea motivul pentru care "vrem" alianta trebuia sa te puna putin pe gandul. Sau cel putin pe oricine punea, mai putin pe tine.

P.s: Apropo, vezi ca la semnatura ai uitat sa-ti treci si contul cu care "ai facut" senzatie. Contul lui Radu :))
 

DeletedUser41586

Asta a fost miscarea fatala din partea lor. Pe langa faptul ca erau deja acolo 2 jucatori de neinvins, el si tzepes, acum ne-au luat si profetii. Cine ne mai invata si pe noi jocul ? :(



Inca tot nu te-a dus capul ca aia a fost caterinca ? Ce-i drept, nu aveam asteptari prea mari si cred ca nici cine ti-a scris nu avea vreo asteptare ca vei intelege ceva din acea discutie, dar ma rog.. Dar mesajul in care iti dadea motivul pentru care "vrem" alianta trebuia sa te puna putin pe gandul. Sau cel putin pe oricine punea, mai putin pe tine.

P.s: Apropo, vezi ca la semnatura ai uitat sa-ti treci si contul cu care "ai facut" senzatie. Contul lui Radu :))


Contul pe care l-am avut si anume " I M M O R T A L" nu are nicio legatura cu Radu .. Tot dobitoc ramai.
 

DeletedUser

Pai eu stiu ca nu are, dar altii pe unde te laudai cu el, inca stiu ca are :))
 

DeletedUser41586

Si cu dedicatie din partea noastra pentru fratii nostri elefanti.

 

DeletedUser41586

Scuzati ca postez in prostie dar nu ma pot abtine :))

Valeleu "drect in tampla mi-a dat"
vbn@: Te-ai dus ai baut rachiu?
fert: Valeleleu drect in tampla mi-a dat
 

DeletedUser47559

nu te poti abtine pt ca prostia din capul tau atinge cote maxime:))
esti doar un ''nimeni'' care cauta atentie
 

DeletedUser41586

nu te poti abtine pt ca prostia din capul tau atinge cote maxime:))
esti doar un ''nimeni'' care cauta atentie
SickosS ce ai facut cu farm-ul? ai spus stop? :))

Si ce se intampla cand atingi perfectiunea?
Te opresti atunci , nu?
Imperfectiunile ne tin in viata!
Ne motiveaza sa mergem mai departe.

Va mai zic ceva ,fert nu poate intelege oricum..

Fiecare data cand vei cuceri un sat
te va astepta o alta provocare,
E un drum lung. Nu se termina niciodata!
Ca jucatori ,asta-i calatoria noastra .;)
 

DeletedUser

2qdpirc.png


Hai cu recrutarile ! Ca tot sunteti asa multi, ai de unde :))
 

DeletedUser41102

No ma, pronosticuri ceva ?

Citeam undeva mai sus, un post de a lu' domnu Tzepes ( =)) ) , cum ca intr-o luna jumate se inchide.

Cine vor fi castigatorii ?
 

DeletedUser

Daca citeai mai departe observai si ca el si sickos si ai sai colegi nu pot fi invinsi, deci stiai raspunsul la intrebarea pusa :rolleyes:
 

DeletedUser39475

Si ce se intampla cand atingi perfectiunea?
Te opresti atunci , nu?
Imperfectiunile ne tin in viata!
Ne motiveaza sa mergem mai departe.

Va mai zic ceva ,fert nu poate intelege oricum..

Fiecare data cand vei cuceri un sat
te va astepta o alta provocare,
E un drum lung. Nu se termina niciodata!
Ca jucatori ,asta-i calatoria noastra .;)

Ai 3 de da. Du-te mai departe, numai lasă-ne pe noi în pace cu postările tale de toată jena. Instabilitatea ta psihică ne sperie. Am încercat să te înțeleg, însă mi-am dat seama că ești doar o altă nevertebrată care caută atenție prin orice mijloc. Tu nu meriți nimic, ești doar un fluture care zboară după cum bate vântul. Nu ai personalitate, nu ai păreri, nu ai nimic. Mișcă-ți postările de aici că provoci greață.

Cronica unei senilități premature...aia ești tu.
 
Sus