Dream Team&Dark vs WON&NW

DeletedUser47776

Abia astept sa vad la finalul razboiului (in care deja se vede ca iesim invingatori) ultima misiune de la goloie. Sa dispara si ultimul sat, chiar si de 28 de puncte al lui luci stea :D:D:D
Tu crezi ca eu o sa am sat(e) de 26 (28 cum zici tu) de puncte ?, mai degraba voi, v-a plac mult alea din margine, cum apar cum dati pe ele =)). Ala cu joker-ul sa taca din gura, s-a vazut caracterul lui cand a plecat in tabara de noobi unde culoare roz e la moda =))

PS: Cand erati 3 vs 1, de ce nu ati iesit invingatori ? Nu mai visa chiar daca sunt gratis visele, l48 nu e castigata oricat de mult v-ati dori voi astia valorosi cu masinute in meniu.
 

DeletedUser44124

Cristinele, cum e tactica? cine ramane sa va bateti joc de ei sunt ok, cine nu suporta si pleaca e tradator a?Ba ce logica fantastica ai in tine.Statistica aia, cum e cu ea, ce mai zice?Si nu te supara, tu la ce postezi pe extern de pe un alt cont? Oare contul tau de extern e in vacanta? Stiam ca nu e voie sa iti faci multicont.Hmm Cred ca echipa suport trebuie sa ia niste masuri in privinta ta, nob ce esti.
 

DeletedUser47776

Cristinele, cum e tactica? cine ramane sa va bateti joc de ei sunt ok, cine nu suporta si pleaca e tradator a?Ba ce logica fantastica ai in tine.Statistica aia, cum e cu ea, ce mai zice?Si nu te supara, tu la ce postezi pe extern de pe un alt cont? Oare contul tau de extern e in vacanta? Stiam ca nu e voie sa iti faci multicont.Hmm Cred ca echipa suport trebuie sa ia niste masuri in privinta ta, nob ce esti.
Esti noob nene ? Ce multi cont ? Ce vacanța ? Cu cine crezi tu ca vorbești ? Cu lucifer sau thelastshadow ? Habar n-ai pe ce lume trăiești, si vezi ca nu m-a cheamă Cristinel, Cristi sau Cristian, nici pe asta nu ai nimerit-o, noob 28 ;)
 

DeletedUser44124

Ba pustiulica, scrie ma corect, nu mai pune cratima aia ca iti da "fatality" la fiecare propozitie.nu iti e rusine sa fii o rusine pentru limba romana?
 

DeletedUser47342

Tu crezi ca eu o sa am sat(e) de 26 (28 cum zici tu) de puncte ?, mai degraba voi, v-a plac mult alea din margine, cum apar cum dati pe ele =)). Ala cu joker-ul sa taca din gura, s-a vazut caracterul lui cand a plecat in tabara de noobi unde culoare roz e la moda =))

PS: Cand erati 3 vs 1, de ce nu ati iesit invingatori ? Nu mai visa chiar daca sunt gratis visele, l48 nu e castigata oricat de mult v-ati dori voi astia valorosi cu masinute in meniu.

Atunci o să-ţi demolăm satele la 26 de puncte şi apoi o să le înnobilăm :p
Dacă suntem tabără de noobi atunci voi cine sunteţi mă, dacă nici cu 6K sate în plus nu aţi putut face ceva. Acum că aveţi 400 sate deasupra se vede cît de bine vă descurcaţi. Dar cînd o să fiţi cu 2K în minus cum crezi în cîte luni rămîi tu cu un sat?
Caracterul lui Joker se vede acum, cînd ia sate moca de la cei pe care i-aţi dus voi de nas.
Ascunde-te undeva şi nu te fă de rîs cu vorbele tale care nu sunt luate în serios de nimeni.
Încearcă să joci pe lumile unde nu se bagă DT, poate acolo ai să ai noroc :)
 

Deleted User - 1621757

Buna ziua dragii mei fani :D ,cred ca a sosit momentul sa va fac o dedicatie ca sa va mai ridic putin moralul ca v-am cam rupt ''pufarina'' in ultima vreme :D nu mai fiti suparati ca Luti este cu voi nu va uitat inca si va pupa :*
 

DeletedUser47690

Nicu, te-a apreciat si Miri pentru videoclipul trimis :)))))) De astia din fostul wow nu mai are rost sa scriu, au fost doar carne de tun pentru cei din shock, isi merita soarta.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
:rolleyes:Clasament - triburi pe acest continent 55
Loc Numele tribului Puncte Sate
1 DT 15,25 Mil. 1.412
2 WON 15,12 Mil. 1.489


Loc Nume Trib Puncte Sate Puncte pe sat
1 Ioan Botezatorul DT 5.664.774
2 YdnErTs WON 5.650.635



Parte 1:
Triburi: DT, DT.
Parte 2:
Triburi: WON, WON., NW.

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 110
Tabăra 2: 8
Diferență: 102

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,108,716
Tabăra 2: 75,195
Diferență: 1,033,521

chart



Acum...fie-mi iertata interventia, dar ce se intampla cu voi? Se pare ca am castigat si batalia pentru K55 :D.Ne-am facut datoria si fata de Ioan sa-l ducem pe primul loc. Si ce sa vezi, sunteti macelariti? Cum sa nu va aparati cel mai bun jucator de pe L48? Primul jucator al lumii? Sau poate si el e slab de inger nu lucica? Ma intreb daca-l veti da afara ca sa nu picati urat in statistica :D:rolleyes::rolleyes: Ma asteptam sa fiti mai puternici...dar se pare ca ma mai insel si eu uneori.

Oare maine cate sate mai pierdeti? :cool::cool::cool:
 

Deleted User - 1621757

:rolleyes:

Oare maine cate sate mai pierdeti? :cool::cool::cool:


Mi-e ca se lasa cu ,concedieri si vechia replica cu ,care au dat pana acum jucatorii afara din trib ca sa fie innobilati pt ca cedeaza satele noua :D o sa aibe aceeasi soarta ca si orice alt membru din fostul trib wow sa nu dea rau la statistica :D,ca deh' statistica este de baza la ei :))))
 

DeletedUser44124

Mi-e ca se lasa cu ,concedieri si vechia replica cu ,care au dat pana acum jucatorii afara din trib ca sa fie innobilati pt ca cedeaza satele noua :D o sa aibe aceeasi soarta ca si orice alt membru din fostul trib wow sa nu dea rau la statistica :D,ca deh' statistica este de baza la ei :))))
nici bine nu ai terminat de scris ca "stapanul" Shaolin e pe afara.
 

Deleted User - 1621757

Da ,dar sa nu uitam ca ei stau bine in statistici ...hahahahaha :D
 

Deleted User - 1621757

Parte 1:
Triburi: DT, DT.
Parte 2:
Triburi: WON, WON., NW.

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 110
Tabăra 2: 8
Diferență: 102

chart
Asta nu se pune adenauere, cea de acum o luna cand nu am pastrat prea multe sate la organizat este importanta si nu faptul ca am luat 2 continente in mai putin de 2 luni :))))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Puncte pe jucător Sate Puncte pe sat
1 DT 97.475.420 118.356.788 60 1.972.613 11571 10.229
2 WON 96.946.991 102.980.271 47 2.191.070 10298 10.000



Of, of, mai, mai....Lucifer, pune tati mana si fa aparare ca venim :D:D:D
 

DeletedUser47776

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Puncte pe jucător Sate Puncte pe sat
1 DT 97.475.420 118.356.788 60 1.972.613 11571 10.229
2 WON 96.946.991 102.980.271 47 2.191.070 10298 10.000



Of, of, mai, mai....Lucifer, pune tati mana si fa aparare ca venim :D:D:D
Du-te ma acasă ce te caută moarte si tu pierzi vremea pe forum, in rest va aștept pe contul meu, ăla de credeti voi ca sunt oricum va da clasa, restul este cancan
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
saracul t.flo4u, a zis ca el de la 1000 de atacuri in sus isi incepe incalzirea si prima data cand a fost atacat s-a intamplat asta:

Parte 1:
Triburi: DT, DT.
Parte 2:
Jucători: t.flo4u

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 0
Diferență: 42

chart


Imi aduc aminte de un fost adversar pentru care am ceva respect datorita faptului ca, desi a pierdut, a aratat ca stie jocul...desi a fost bubuit de numa numa a stat si s-a jucat, fara sitter, doar trupe proprii...a demonstrat ca le are cu jocul, adica daca a avut 100 lanci a facut split, daca a avut 100 topoare a dat recupere si s-a chinuit si ne-a chinuit ceva timp...bravo lui, e vorba de Kevin de Bruyne, asa ca am o mare rugaminte pentru toti jucatorii din NORD, va rog sa NU DATI STERGERE!!!
Chiar daca pierdeti, aratati ca stiti jocul, aratati ca meritati respect!!! ca de latrat, recrutat, fuzionat si inobilat intern sunteti buni toti, dar sa vedem ca le aveti cu joaca...sunt curios daca o sa am pe cine sa mai trec pe lista INAMICI DE RESPECTAT

O rugaminte pentru cititorii acestui forum, care nu au nici o treaba cu L48. Va rog sa va uitati pe hartile avansate si in timp ce va uitati, ganditi-va ca marele trib WON (fost trib de locul 1, in timp ce era pe locul 1) vrea sa ceara defensiva de la tribul OG, voi va dati seama? :))))))))))




Si in final, o statistica din ultima saptamana:



Parte 1:
Triburi: DT, DT., -DK-, -DK- A
Parte 2:
Triburi: WON, WON., NW.

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 909
Tabăra 2: 702
Diferență: 207

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 300
Tabăra 2: 39
Diferență: 261

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,398,882
Tabăra 2: 5,227,052
Diferență: 2,171,830

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,955,077
Tabăra 2: 373,640
Diferență: 2,581,437

chart
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Din acest moment si pana la final totul va fi un macel. Unii vor da si altii vor incasa. Asa cum le-ai spus tu, slabii de ingeri din sud, ti-au dat peste nas acum Lucica. :D
Si pentru ca viata e pustiu, fara muzica:

 

DeletedUser47924

Popicule, eu cred ca vor da stergere,..poate, vor ramane fostii invinsi de pe L40,,..ca lor, se pare ca le place sa si-o ia pe coaja,..:)), totusi, ramane de apreciat ambitia lor de a incerca mereu sa bata si ei macar o data DT,..:)),..sunt pe acolo si fosti de pe L27, care si ei au fost invinsi de jucatorii din DT actual,..ce sa zic, eu le urez bafta,..pe alta lume,..:)),..ca aici,..i-au parasit norocul,..:)
 
Scor reacție
0
Du-te ma acasă ce te caută moarte si tu pierzi vremea pe forum, in rest va aștept pe contul meu, ăla de credeti voi ca sunt oricum va da clasa, restul este cancan
bai parazitule, vierme ce esti...de la o joaca virtuala ai ajuns sa vorbesti asa? caracterul tau e unul jegos....ceea ce arati aici ca om ..ca si caracter, ca si gandire...asa esti si in viata reala, un jegos care pupa-n *** sa o duca bine...milogule!
 
Sus