Getic Elders vs ANGELS

  • Autor subiect DeletedUser41586
  • Data de început

DeletedUser41586

Tribul este acum în război cu ÎNGERAŞII!

Nume război: Bumtzi Bumtzi stii cum zic?

Declaraţie:
In cadrul unei conferinte de presa din G~E , conducatorul Sickoss... a facut o declaratie grava la adresa tribului care il adaposteste pe romanalex 1507 , acest escroc notoriu considerat a coordona lovitura de harta impotriva tribului G~E. Asadar , romanalex 1507 se afla in exil autoimpus de G~E
 

DeletedUser46977

Expediat aug 12, 2016 19:29:41
Tribul este acum în război cu Getic Elders!

Nume război: Bumtzi Bumtzi stii cum zic?

Declaraţie:
In cadrul unei conferinte de presa din G~E , conducatorul Sickoss... a facut o declaratie grava la adresa tribului care il adaposteste pe romanalex 1507 , acest escroc notoriu considerat a coordona lovitura de harta impotriva tribului G~E. Asadar , romanalex 1507 se afla in exil autoimpus in G~E


» Arată statistica războiului
» Anunţă declaraţia de război neadecvată


Asta e declaratia de razboi. A se citi " in exil autoimpus IN g-e. . ce sa faci ? unii se duc la fotbal nu prea merg pe la scoala
 

DeletedUser41586

Expediat aug 12, 2016 19:29:41
Tribul este acum în război cu Getic Elders!

Nume război: Bumtzi Bumtzi stii cum zic?

Declaraţie:
In cadrul unei conferinte de presa din G~E , conducatorul Sickoss... a facut o declaratie grava la adresa tribului care il adaposteste pe romanalex 1507 , acest escroc notoriu considerat a coordona lovitura de harta impotriva tribului G~E. Asadar , romanalex 1507 se afla in exil autoimpus in G~E


» Arată statistica războiului
» Anunţă declaraţia de război neadecvată


Asta e declaratia de razboi. A se citi " in exil autoimpus IN g-e. . ce sa faci ? unii se duc la fotbal nu prea merg pe la scoala


Castig din fotbal cat castigati tot tribu la un loc :p
Cand voi faceati lectii eu dadeam goluri prin liga a 2-a ..
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Te-am vazut la televizor,in loc sa dai cu capul in minge ti-ai spart nasul dand in bara :)))
 

DeletedUser46076

alexdumi (ANGELS) -
1x Apărătorul zilei

Învinge, ca apărător, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

Cel mai bun rezultat ieri(303.594 unități)
Loc Nume Trib Înfrângere
1 alexdumi
69773_thumb
ANGELS 2,15 Mil.

Who Am I? (G~E) -
2x Agresorul zilei

Învinge, ca agresor, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

Cel mai bun rezultat ieri(41.396 unități)




Parte 1:

Triburi: G~E, G-E
Parte 2:
Triburi: ANGELS, ANG3LS, Angel, ANG2, ANG4, ANG5

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 4
Diferență: 16

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 86,552
Tabăra 2: 17,974
Diferență: 68,578

chart
 

DeletedUser46977

Castig din fotbal cat castigati tot tribu la un loc :p
Cand voi faceati lectii eu dadeam goluri prin liga a 2-a ..


daca tot castigi atat de mult de ce vrei pp cu imprumut? vezi ca ai sa imi dai destule pp. sau castigul tau se rezuma la cate pp tragi teapa?
 

DeletedUser41586

daca tot castigi atat de mult de ce vrei pp cu imprumut? vezi ca ai sa imi dai destule pp. sau castigul tau se rezuma la cate pp tragi teapa?

Am pus o data printurile cum imi oferai pp-uri sa rup alianta cu WW mai apoi cu WoC
In fine..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46076

Ca sickoss nu mai joaca triburile , e adevarat.
Ca sickoss a fost innobilat pe speciala , iar este adevarat, pe contul sickoss nu s-a mai conectat (George) de 3 zile , pe contul sickoss , in acest moment joaca Ralf10 (Calin) .

Si mai exact , lumea 51 (Sickoss...) - Ralf10
Lumea 50 (si aici nu am permisiunea de a spune contul pe care a jucat George pana mai acum 3 zile) - Ralf10
Cius
 

DeletedUser47675

N-a vazut Bucurestiul nici macar pe harta , bro...

Daca il duci in Militari se intoarce pe autostrada ..
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Vezi ca iar pleci in vacanta...nu mai scapam odata de tine ca toata ziua aberezi,fugi mai milogestete pe skype la unu altu poate faci ceva pe 53
 

DeletedUser13059

Ca sickoss nu mai joaca triburile , e adevarat.
Ca sickoss a fost innobilat pe speciala , iar este adevarat, pe contul sickoss nu s-a mai conectat (George) de 3 zile , pe contul sickoss , in acest moment joaca Ralf10 (Calin) .

Si mai exact , lumea 51 (Sickoss...) - Ralf10
Lumea 50 (si aici nu am permisiunea de a spune contul pe care a jucat George pana mai acum 3 zile) - Ralf10
Cius


hahhaaha
 
Sus