Cereri semnaturi!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

Adenauer

member
Scor reacție
105
Robert, oficial esti zeul "cute pussy"(pisicuta simpatica)! Nu pot decat sa-ti multumesc pentru ce voi primi eu diseara pentru munca ta :))).
Si daca te gandesti la ceva gresit, o sa detaliez, voi primi mancare de post. :D

Chiar a iesit exceptional si cred ca esti singurul care ai fi putut s-o scoti la liman. Asadar, de azi, sunt fan Hello Kitty! :cool::cool::cool:

2ccpev7.png
 

DeletedUser

io' zic ca poti sta linistit, poa' sa dea rusii tot arsenalu' ca tu nu patesti nimic. Ai mai vazut tu drac mort? :)) Sa traiesti, bag seama ca esti prin Bora Bora pe undeva.. :))
 

DeletedUser

a...sunteţi amabili şi drăguţi să îmi faceţi şi mie o semnătură frumoasă?
pe mine mă depăşeşte arta "photoshop" -ului şi ale altor programe identice
să fie ceva fain şi pufos..mulţam!
 

DeletedUser

buna, ma poate ajuta cineva sa schimb fundalul de la gif-ul din spoiler?
nu ma pricep si deja ma irita :|

21lobjm.gif

axkzdx.jpg

Adica fundalul sa fie cel de la upload image, din cadrul jocului.

Multumesc frumos :)
 

DeletedUser45630

Nu vrei mai bine sa fie fara fundal ? Ce rost are sa pui ca fundal culoarea din joc/forum cand poti sa il lasi fara fundal?
 

DeletedUser8343

Eu am trecut numai sa va salut. Imi ador in continuare semnatura. Multumesc inca o data cavalleras si iti transmit o multime de pupici!
 

DeletedUser42057

salut vreau si eu o semnatura :D

pe fundalul acestei poze drapelul-romaniei_d5cdc2a865a759.jpg sa scrii numele meu intr-un colt "romanuL..." si cam atat :D

dar stii sa o faci adica sa maresti putin poza, sa o lungesti, scrisul sa se vada, fa-mi o surpriza :))
 
Sus