R.S vs WoC

  • Autor subiect DeletedUser47936
  • Data de început

DeletedUser47936

Sall Woc

Parte 1:
Triburi: R.S, R.S. 1, R.S. 2, R.S. 3, R.S. 4, R.S. 5, R.S. 6
Parte 2:
Triburi: WoC, WoG

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,450
Tabăra 2: 924
Diferență: 526

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 84
Tabăra 2: 34
Diferență: 50

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,662,281
Tabăra 2: 2,511,708
Diferență: 150,573

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 353,014
Tabăra 2: 130,175
Diferență: 222,839

chart
 

DeletedUser47936

+ Ca woc-ul isi concedia jucatori numa pentru statistica asta :)))
Trib format doar pentru cativa jucatori care vor top-ul,Au facut academii doar ca sa inobileaza internele,uitati-va la tw stats al jucatorilor din Woc,si o sa vedeti fix ce zic eu :))
 

DeletedUser45611

Ma si gandeam cand o sa aveti tupeu asta sa mai spuneti de interne.....
Dar ce ai facut bobita...
Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: R.S. 1, R.S. 4, R.S. 5, R.S. 6, R.S. 7, R.S. 3

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 603
Tabăra 2: 749
Diferență: 146

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44
Tabăra 2: 5
Diferență: 39

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,360,361
Tabăra 2: 1,258,272
Diferență: 102,089

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 179,629
Tabăra 2: 12,283
Diferență: 167,346

chart
 

DeletedUser45611

Mie imi miroase aici a hotul care striga uite hotul....
Asa ca joc de glezne..
 

DeletedUser13059

ii trist sa cauti scuze cand ii 7 vs 2 :)) dar ce poti cere de la un trib ca r.s ...
 

DeletedUser47936

Ce mentalitate de oameni frustrati :)))Pai de ce nu ati facut si voi academii? Crezi ca noi le-am primit gratis ma?
 

DeletedUser43917

in sfarsit ati avut tupeul sa iesiti pe extern si sa va laudati
dar va laudati degeaba , v-ati innobilat conturile suport/spionii din tribul woc si iesiti cu statistica?:)))
Statistica reala ar fi ceva de genul :
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 8
Diferență: 3

+3 la voi ! Si stii bine la ce sate si zona ma refer :)

~Sickoss
 

DeletedUser45611

Ce mentalitate de oameni frustrati :)))Pai de ce nu ati facut si voi academii? Crezi ca noi le-am primit gratis ma?


Mentalitate de oameni frustati aveti voi ...pentru ca voi ati inceput sa va laudati pe extern.
Dar na ai vazut tu om nebun care sa recunoasca ca este nebun?

De ce simtiti nevoia sa iesiti pe extern sa va laudati ?
 

DeletedUser47936

Mentalitate de oameni frustati aveti voi ...pentru ca voi ati inceput sa va laudati pe extern.
Dar na ai vazut tu om nebun care sa recunoasca ca este nebun?

De ce simtiti nevoia sa iesiti pe extern sa va laudati ?
Serios prietene? Tot noi ne-am laudat? :)) Si pana la urma daca avem cu ce sa ne laudam de ce sa nu o facem?
 

DeletedUser45611

Da "prietene".Tot voi ..tot voi.
Pai nu am o problema sa va laudati dar nu mai atacati ca nu stiu cine ia interne..sau ca woc e crescut din interne si asa mai departe....asta deranjeaza "prietene" , va credeti mai catolici decat popa.
 

DeletedUser13059

Serios prietene? Tot noi ne-am laudat? :)) Si pana la urma daca avem cu ce sa ne laudam de ce sa nu o facem?

asta am auzit si pe L32 si pe final nu mai era nimeni din tribu ala de noobi sa ne spuna ce buni sunt :)) si cand erau pe -1000 sate in statistici , nenea mesageru tot cel mai bun era : ))) voi sunteti un fel de fratii lu sikos
 

DeletedUser44594

ursule te tot lauzi cu 32 si cu 70% din harta dar care a avuto rs explicam si mie cum poate rs sa detina 70 % cand pe harta erau
2 triburi Drept ( cu ! si altu # ) miau academia Drept
tribu NG ( format din 2 triburi -DK- si NG )
pe harta au mai fost 2 triburi neutre Kill si N-kill care erau stat in stat
RS ( o unire din qoq si zeii)
si haiduci

explicam si mie cum am avut noi 70% din harta ca sa nu mai zic ca din rs primele 2 conturi nubzor si dallmar erau oameni din drept plus alte conturi care cand sa spart rs au plecat cateva conturi in plin organizat

asa ca nu mai are rost sa discuta despre o lume incheiata si sa mintim poporu cu televizoru :))))
 

DeletedUser43917

ursule te tot lauzi cu 32 si cu 70% din harta dar care a avuto rs explicam si mie cum poate rs sa detina 70 % cand pe harta erau
2 triburi Drept ( cu ! si altu # ) miau academia Drept
tribu NG ( format din 2 triburi -DK- si NG )
pe harta au mai fost 2 triburi neutre Kill si N-kill care erau stat in stat
RS ( o unire din qoq si zeii)
si haiduci

explicam si mie cum am avut noi 70% din harta ca sa nu mai zic ca din rs primele 2 conturi nubzor si dallmar erau oameni din drept plus alte conturi care cand sa spart rs au plecat cateva conturi in plin organizat

asa ca nu mai are rost sa discuta despre o lume incheiata si sa mintim poporu cu televizoru :))))

lasa-mi ursul in pace ca-ti trag doua palmi de , de ,de , ia vezi !
o statistica avem ? :D
 

DeletedUser44025

Ursuletule erai mai serios , dar se pare ca esti doar o jucarie de plus.
Nu mai abera cu 32 , nu iti face cinste, am fost acolo de la inceput pana spre sfarsit.
In aceasta tema e vorba de lumea 51.
Si pentru tine nobi sunt toti cei care joaca impotriva ta.
Te inteleg intr-un fel, nu prea ai avut prieteni la viata ta pe acest joc .
 

DeletedUser35216

o mica precizare... daca se poate... miau nu a fost niciodata academia lu' Drept!
asta sa va intre bine in cap!
cat depre L51... nu pot sa le urez decat bafta celor doua tabere!
 

DeletedUser42954

asta am auzit si pe L32 si pe final nu mai era nimeni din tribu ala de noobi sa ne spuna ce buni sunt :)) si cand erau pe -1000 sate in statistici , nenea mesageru tot cel mai bun era : ))) voi sunteti un fel de fratii lu sikos
Tu ai o mare confuzie in cap ,pe 32 nu au fost samurai,samurai au jucat pe clasica a doua,22,24,26,28,31,37,41 si 51..SI CAND JOACA SAMURAI SCRIE INTEMEIETOR Mesagerul. sau INGENIOS si apare sigla samurailor.
Deci nu oriunde a jucat contul mesagerul. a fost R.S si ca sa te limpezesc un pic de exemplu pe 43 contul acesta a jucat chiar in woc.
Tu cand vezi Mesagerul. traiesti cosmarul lumi 24 cand erai in tribul nu fugi ca n-ai scapare si nu ai fugit decat in R.S deoarece chiar nu aveati scapare.Dar aici e 51 si rog moderatorul forumului sa stearga postarile care chiar nu au legatura cu 51 si cu tema acestui razboi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42954

Da "prietene".Tot voi ..tot voi.
Pai nu am o problema sa va laudati dar nu mai atacati ca nu stiu cine ia interne..sau ca woc e crescut din interne si asa mai departe....asta deranjeaza "prietene" , va credeti mai catolici decat popa.
Se vede din 3 academii mai aveti una. Sa nu mai punem la socoteala recrutarile voastre din ingerasi.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus