Roma vs Reintoarcerea Samurailor

DeletedUser42954

Daca "viola" pe 41 era bagat la interne,eu vorbeam de prieteni tai,deoarece presupun ca esti prieten cu colegi tai din trib.Acum inteleg proverbul:" spune cu cine esti prieten sa iti spun cine esti" si binenteles indignarea ta.
Daca iti spun ca pe un organizat al vostru ati luat 6 sate zici ca te jignesc, si vei fi trist cand iti voi spune ca pe conturi au fost niste copilasi de clasa a 5-a care au invatat sa faca splituri cu o seara inainte,m-am gandit ca e bine sa invete si ei deoarece sant viitorul triburilor si am facut eforturi deosebite sa conving titulari sa lase conturile in siter juniorilor,am reusit sa fac asta doar dupa ce le-am explicat diferenta dintre noobi si jucatori.
Felicitari pentru organizat:)
De asta incerc sa fiu decent si sa nu vorbesc de ceea ce voi numiti razboiul cu noi,sa zicem ca a fost o pregatire utila pentru noua generatie.Dar cand va incepe meciul oficial veti vedea ce inseamna un organizat.
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Ar fi bine sa faci un un screen Mai sus si cand o sa iesiti de pe lume sa realizezi ce ai scris.

Eu am auzit ca dupa ce scoateti WOC iesiti de pe l51 si lasati satele aliatilor vostri. De ce amenintati ROMA ca parca nu vreti sa ramaneti pe lumea asta iar WOC o sa dispara in cateva zile. Aliatii din GE asteapta sa va lasati ca sa preia controlul tribului. S-a schimbat ceva?
 

DeletedUser42954

Eu am auzit ca dupa ce scoateti WOC iesiti de pe l51 si lasati satele aliatilor vostri. De ce amenintati ROMA ca parca nu vreti sa ramaneti pe lumea asta iar WOC o sa dispara in cateva zile. Aliatii din GE asteapta sa va lasati ca sa preia controlul tribului. S-a schimbat ceva?
Vai de mine domnule ricauta,cum te poti indoi ca sa schimbat ceva in momentul in care woc o sa dispara,principali artizani ai samurailor se vor retrage si aici vorbesc de echipa care joaca de ani buni impreuna.
Dar sa ne intelegem,in momentul in care am facut alianta noastra cu ingerasi,am definit woc ca tribul format din jucatori care erau in trib in momentul respectiv(vorbind in real,o biserica nu inseamna o cladire si un grup de minim 3 oameni cu credinta si acolo e biserica ),avem un twstas-in care printre alti esti tu,simona,sarvip(voi insemnati woc)....cand conturile acestea vor fi innobilate vom pleca.
Daca voi le cedati romei sa le innobileze nu mai are sens sa stam aici,problema e ca nu avem aliati si vom fi nevoiti sa dam stergere cont sau sa le lasam sa fie innobilate de cei din academii care vor sa mai joace pe lumea asta.
P.S-iar pe 55 daca nu s-a schimbat nimic din ce am vorbit cu Cleopatra(imi place sa cred ca o intelegere se respecta) veti sti ca santem un trib de cuvant si niste aliati care au valoare(cu toate ca raman surprins negativ de faptul ca v-am batut,ma asteptam ca sa fie remiza razboiul,noi ne respectam promisiunea facuta lui Cleopatra)
 
Ultima editare de un moderator:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Cand mai vrei sa scrii mai bine taci:
Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III
Parte 2:
Triburi: R.S.8.

Timeframe: Dintotdeauna


Klauss Miakelson nu a fost jucatorul RS-ului pe lumea asta asa ca nu mai trai din amintirile de pe 41. Vezi-ti de treaba. :)


Noi nu l-am tradat pe naty..nu aveam cum :) a fost mereu inamicul nostru. Daca li se ivea ocazia curcaneilor sa recruteze de la noi sunt convins ca o faceau. Cei care au venit din Glu la noi, au venit cand razboiul era pe gata si practic castigat. Oameni care au bagat bani multi in joc si erau in Glu nu cred ca pot fi de condamnat pt ca au ales sa mearga mai departe pe lume.
Au mai fost cativa viteji buni de gura ca voi si in celalalt trib invins de noi pe lumea asta..probabil ca nu e o coincidenta ca aveti cam acelasi discurs atata timp cat ati jucat in aceasi echipa pe alta lume.

Fratilor treziti-va..aici nu e L41 :) Profu ..ai grija sa nu ti se arda vreun circuit cand mai ai iesiri necontrolate pe forum.
O sa va mai raspund pe extern cand o sa purtati discutii coerente.
Nu din astea gen:

@Mesagerul. - vorbim de razboiul nostru si tu o dai in Klauss si alte povesti nemuritoare..probabil aveti cosmaruri cu el
@profu71. - cand zici ca n-am fost in stare sa batem RS8 -statistica spune ca suntem cu peste 70 sate in avantaj fata de RS8 all time..daca mai recrutati in RS8 normal ca o sa mai dureze pana ii scoatem. O sa iti fac un print la asta cu scos-ul razboiului din cap sa iti pui in rama afirmatia cand parasiti lumea cu coada intre picioare.
Bai Eminescu mai lasa visurile ca te-ai prajit detot ,ce razboi era pe sfarsite si castigat cu noi ma??? Penibililor ca nu ma scoteati pe mine de acolo nici in 100 de ani,v-a gasit curajul organizat pe bonus de noapte cand stiati ca sunt in sitter si abuzat =)))) hopaa dar domle ce sa vezi ,cica astia din roma nu stiau nimic =)) da nimic domle. Contul ala cu multi bani investiti a fost aparat la greu de noi ok? Tu nici sa nu aduci in discutie contul ala ca n-ai pierdut tu timp sa il aperi,asa radeam de voi,trenuri ati invatat sa dati? Asa va mai place sa trancaniti cand , in fact n-ai o chifla in stomac,n-ai castigat razboiul cu Glu,a fost backstab,daca stii ce inseamna
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Pai si atunci ceilalti din RS ce o sa zica auzind astfel de vorbe de la tine? Incepi un razboi si apoi ii lasati pe o lume unde au investit bani si timp?
Cu WOC aici e aceeasi situatie pe care ati avut-o voi pe L43 dar unde nu ati intrat cu numele de RS pt ca nu erati toata echipa si dupa ce ne-ati declarat razboi ati intrat in WOC. Noi am avut curaj sa folosim numele nostru si ma bucur pt asta. Aici nu ai reusit decat sa te chinui sa scoti acei 10 oameni (cei care sunt din WOC)-stii si tu cat te-ai chinuit sa aduci in razboiul impotriva noastra toata lumea. Din pacate pt frumusetea acestui joc nici eu, nici Cosmin nu am avut timpul suficient pt a ne ocupa cum trebuie de trib pentru a prelungi totul (nu pt a castiga ca era cam imposibil avand in vedere pozitia noastra)
De aceea, te rog, draga mesagerule, nu parasi lumea asta. Ramai pt membrii tribului tau, stai alaturi de ei pana la final (oricare ar fi ala) asa cum am facut eu. Crezi ca ma intereseaza daca sunt innobilat? Absolut deloc, dar eu am stat pana la final alaturi de oameni mei. Iti cer sa faci acelasi lucru pt oamenii tai si sa le demonstrezi acelor copii pe care i-ai invatat aseara triburile ca merita sa te numeasca liderul lor. :)

Lasand la o parte tampeniile astea de copii mari, nu stiu daca o sa aiba timp Cleo de L55. Poate ar merita sa-i dai un telefon ca poate o convingi sa intre. Si iti promit si eu tie ca nu voi intra peste intelegerea ta cu ea pt ca fiecare lume difera si poate acolo o sa fim aliati pana la final
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Bai Eminescu mai lasa visurile ca te-ai prajit detot ,ce razboi era pe sfarsite si castigat cu noi ma??? Penibililor ca nu ma scoteati pe mine de acolo nici in 100 de ani,v-a gasit curajul organizat pe bonus de noapte cand stiati ca sunt in sitter si abuzat =)))) hopaa dar domle ce sa vezi ,cica astia din roma nu stiau nimic =)) da nimic domle. Contul ala cu multi bani investiti a fost aparat la greu de noi ok? Tu nici sa nu aduci in discutie contul ala ca n-ai pierdut tu timp sa il aperi,asa radeam de voi,trenuri ati invatat sa dati? Asa va mai place sa trancaniti cand , in fact n-ai o chifla in stomac,n-ai castigat razboiul cu Glu,a fost backstab,daca stii ce inseamna


Si ce am mai ras noi dupa ce l-ai aparat tu ca un sclav si el a venit la noi... In timp ce tu ai fugit la mami Naty cea violata de neamt la ceas de seara. :))))
Cred ca ti-au ramas sechele de nu poti sa treci peste. Ai pierdut un sat. Nu te-a dat nimeni afara de pe harta. Ce te mai dai de ceasul mortii....
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Si ce am mai ras noi dupa ce l-ai aparat tu ca un sclav si el a venit la noi... In timp ce tu ai fugit la mami Naty cea violata de neamt la ceas de seara. :))))
Cred ca ti-au ramas sechele de nu poti sa treci peste. Ai pierdut un sat. Nu te-a dat nimeni afara de pe harta. Ce te mai dai de ceasul mortii....
Catalin.. se mai trezeste speriat noaptea cand are cosmaruri cu Klauss si romanii si posteaza pe extern... I-am distrus inocenta :(
 

DeletedUser42954

vezi ca te contrazici cu sefu' :)) dupa ce sunt eu innobilat ei o sa dea stergere :))
Hai sa iti dau cateva nume:Giubilancamatarul,illuminantes,lordammon,luckluck....am zis persoane care joaca de 5-6 ani cu noi:)
43 nu au intrat samurai,a intrat giubilan,eu langa el pentru pp-uri si trebuie sa ma uit daca a mai intrat cineva de la noi,cum fratiorul meu karate se mai indragosteste de un inceput de lume ma rugat sa mai raman un pic acolo
E diferenta mare cand intra samurai,intra tot timpul a 4-5-6-7 zi de la inceputul lumi,ora 22...si doar in n-e.Dar aici topicul e dedicat totusi noob-ilor din Roma,care au simtit nevoia sa fie bagati in seama de adevarati jucatori.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Nu stiu daca sa rad sau sa plang ,chiar ma astept sa iei ban pentru lipsa totala de respect,se pare ca nu aveti cei 7 ani de acasa
Asta este,noi sa fim sanatosi,dar cand te gandesti ca ai si copil cataline.....
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Stii ce as fi eu curios? Câți din toți care se balacaresc aici ar putea pe urmatoarea lume sa formeze un singur trib?
Si noi tot la pp intrasem aici :))) si s-a îndrăgostit cosmin de lumea asta :))) si in loc sa fac pp pt 55 am ajuns sa le consum pe toate :))
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Inceteaza tu sa mai fii copil inainte de a vorbi de copilul meu. Nu-l aduce in mizeriile tale te rog.

N-am de ce sa iau ban. E o intrebare. Poti raspunde cu da sau nu. E simplu

Si inca ceva. Daca vrei sa te respecte oamenii...respecta-i.
Toata lumea te ia peste picior pt ca tu nu stii ce inseamna respect
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Nu stiu daca sa rad sau sa plang ,chiar ma astept sa iei ban pentru lipsa totala de respect,se pare ca nu aveti cei 7 ani de acasa
Asta este,noi sa fim sanatosi,dar cand te gandesti ca ai si copil cataline.....
Hai mai nu mai stii de gluma ce naiba? Aminteste-ti ce mistouri erau pe 35.
 

DeletedUser47803

inainte sa se deschida lumea 53 ati fost invitati sa intrati de alex2peu...la cei din roma ma refer...sa vedem acolo cine e mai bun...si nu ati dat un raspuns....oare de ce?
 

DeletedUser47803

ms...sper atunci...ca tot se vorbeste de 55...sa ne vedem acolo...
 
Sus