Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser

Ne cerem scuze ca v-am speriat ! Promitem, tura viitoare vom intra andercuver sa nu va mai luati panica. Ati fugit ca niste lasi, ce sa facem asta e ne batem cu barbarele sau poate nu ! :D
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
Astea fiind spuse, dupa 3 zile de la deschiderea serverului se pare ca baietii din dt, ne parasesc si spun pas acestei invitatii. Ii veti gasii pe toti in partea de N-E a hartii.

Felicitari baieti pentru perfomanta avuta, pentru jocul si prestatia aratata ! :))

Ne pisam pe voi la iesirea din protectie, iar tu corli erai primu din revo inobilat, trebuie sa recunosc ca cel mai periculos si singurul caruia era greu sa i se intample ceva era corectul si nebanatul de cotanul in rest, repet, ne pisam pe voi...bafta la castigarea lumii!
 

corli

member
Scor reacție
38
Tu unde esti popicule ? Acolo incotro inclina harta ? Deja sta intr-o parte.

Cine mai e ca voi ?! :rolleyes: . Ati mai scris o pagina de istorie pe triburile :))
 

DeletedUser

Ne pisam pe voi la iesirea din protectie, iar tu corli erai primu din revo inobilat, trebuie sa recunosc ca cel mai periculos si singurul caruia era greu sa i se intample ceva era corectul si nebanatul de cotanul in rest, repet, ne pisam pe voi...bafta la castigarea lumii!

Sigur ca da, de asta ati fugit in NE !? :))
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Ne pisam pe voi la iesirea din protectie, iar tu corli erai primu din revo inobilat, trebuie sa recunosc ca cel mai periculos si singurul caruia era greu sa i se intample ceva era corectul si nebanatul de cotanul in rest, repet, ne pisam pe voi...bafta la castigarea lumii!
ioi, ce urat...
 

corli

member
Scor reacție
38
Ne-a parut bine baieti. Asteptam ziua in care va hotarati sa intrati pe speciala. Macar acolo harta nu-i mare si puteti fugi, ca o faceti degeaba :))
 

DeletedUser38518

Dar voi apareti, ma ? :)) . Cei ce erati atat de siguri ca e gata, ati inchis si 34 , tocmai ati suferit singura voastra infrangere. Iar faptul ca eu nu sunt, a tinut de mine, nicidecum de voi. Voi ca ati pierdut, a tinut de mine

Sa fie intr-un ceas bun.
 

DeletedUser39475

Salut ,va multumim si apreciem faptul ca ne urmariti si faceti mutarea pe harta in functie de noi ,asta denota faptul ca va este frica de ceea ce putem face ca trib , va asteptam cu drag sa va mutati cu drujbele in sud-vestul hartii :) ,succes tuturor .

Ai făcut negoţ de 100 ori la târg.

hai cantati la alta masa va rog si nu va mai dati zmei pe aici ,vedem pe harta ce stiti face ;)

Am ales să nu îți dau o replică în contradictoriu la momentul primului post al tău, însă, care este logica la „faceți mutarea în funcție de noi”? Am ales să vedem unde intrați voi, pentru a ne asigura că nu o să dați bir cu fugiții dacă va veni vorba de o confruntare. Am intrat după voi, ne-am exprimat public dorința de a avea parte de o luptă încă de la începutul hărții.
Știți ce trebuie să înțelegeți voi? Că nu doar late-ul, și numele inscripționat pe o plachetă de alamă la finalul unui server fac totul pe acest joc. Să înțeleagă și masele că importanța startului nu este cu nimic mai prejos, decât cea a late-ului.

Au trecut fix...3 zile! Ați plecat și ați pierdut. Și nu ne luați cu clișee expirate și puțin spus patetice referitoare la târg, pp-uri, scripturi și așa mai departe. Târgul și pp-ul sunt pentru toată lumea. Scripturile chinezești, sunt pentru un grup restrâns. Script de târg? Pentru asta ați fost banați. Așa că, vă rog frumos!

Efectiv, nu ați meritat tot acest efort și recunosc că am greșit, supraestimându-vă. Ați pierdut lupta, fără ca măcar să moară 1 topor.

Baftă la joaca voastră artificială și lipsită de substanță.
 

DeletedUser29124

Cu tot respectul pentru amicii mei din Revo pe care-i salut...Din punctul meu de vedere cei din D.T au pierdut o batalie dar nu au pierdut razboiul. Lumea nu este inca inchisa nici castigatorii anuntati...Mai e mult pana departe..Bafta tuturor ! :)
 

DeletedUser47776

Ne pisam pe voi la iesirea din protectie, iar tu corli erai primu din revo inobilat, trebuie sa recunosc ca cel mai periculos si singurul caruia era greu sa i se intample ceva era corectul si nebanatul de cotanul in rest, repet, ne pisam pe voi...bafta la castigarea lumii!

popey marinarul ai de prins niste mamifere in n-e =))

Ce a patit D-T ul?

ce sa pateasca, lipsa de valoare, auzi la ei ca inobilau pe x,y si z. Apropo dk-ul ce face ramane sa ne jucam asa senzual ?
 

DeletedUser48117

Cu tot respectul pentru amicii mei din Revo pe care-i salut...Din punctul meu de vedere cei din D.T au pierdut o batalie dar nu au pierdut razboiul. Lumea nu este inca inchisa nici castigatorii anuntati...Mai e mult pana departe..Bafta tuturor ! :)
tocmai ce zicea colegul "Că nu doar late-ul, și numele inscripționat pe o plachetă de alamă la finalul unui server fac totul pe acest joc. Să înțeleagă și masele că importanța startului nu este cu nimic mai prejos, decât cea a late-ului."

nu doar late-ul conteaza,ca stau ei cu joculete sa ajunga cu disperare la finalul lumii.

dt...trece-ti pe legale :))
 

DeletedUser46957

Domniile voastre sa ma ierte dar ori io is orb ori rasnita asta a mea da erori
Eu vad dt tot in sv impreuna cu majoritatea jucatorilor importanti
 

corli

member
Scor reacție
38
Restul probabil nu sunt online. Dar cu siguranta si restul vor lua calea celorlalti :)
 

DeletedUser29124

Si daca au plecat, cati au plecat...poate face parte din strategia lor de joc...mergeti dupa ei :)
 

DeletedUser29124

Pai asa zic si ei...au stat 3 zile..au vazut cu cine au de-a face , s-au retras in munti si va asteapta in late...Daca va tine, mergeti dupa ei..daca nu, asteptati sa creasca si urmarim peste cateva luni , ani (nu mai stiu cat tine o lume) :) tema asta.
 
Sus