Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser48119

A castigat lumi unde erau doar triburi de pokemoni. Cand a aparut un trib mai serios a fugeat puiu cu ata .. :(

Exact ce spuneam de coeficientul de inteligenta, dar e normal sa nu te prinzi :))
Si pokemonii aia sunteti majoritatea din REVO.
 

DeletedUser48038

A castigat lumi unde erau doar triburi de pokemoni. Cand a aparut un trib mai serios a fugeat puiu cu ata .. :(
Asai boss. Si L48 a fost la fel vedetelor.. am intalnit un trib de pokemoni unde aveau 6k sate peste noi .. si cum sa terminat??.. aaa uitasem erati doar pentru steaguri :))
 

DeletedUser20549

A castigat lumi unde erau doar triburi de pokemoni. Cand a aparut un trib mai serios a fugeat puiu cu ata .. :(
Pe lumea 48 adversarii DT-ului au fost majoritatea jucatorilor din REVO.Sa intelegem ca tribul REVO este un trib de pokemoni? :D
 

DeletedUser47776

Asai boss. Si L48 a fost la fel vedetelor.. am intalnit un trib de pokemoni unde aveau 6k sate peste noi .. si cum sa terminat??.. aaa uitasem erati doar pentru steaguri :))

Lasa ca alea 6k peste voi desteptule le-ati recrutat toate intr-o singura seara deci canta lautare la alta masa =))
Ma cORLI, dar tu pe lumea 48 unde ai jucat?

Dar tu unde ai fost in afara de spion prin hegemony si interna lui number 28 ? =))

PS: Daca noi suntem trib de pokemoni atunci voi sunteti un fel de noobi batuti de pokemoni, altfel cum iti explici fenomenul: pikachu bate dt-ul dupa numai 3 zile, pe protectie nici mai mult nici mai putin =))
 

DeletedUser20549

Daca vei citi tot mesajul lui D.Vikingul, nu doar primele 2 randuri , vei constata ca nu este deloc fals.Nu exista nici o lume in care DT-ul sa fi jucat si lumea respectiva sa nu fie si castigata de DT.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48038

Nota 3, stai jos ! Tu ai tradat, n-ai voie sa vorbesti !
Pai ce vrei sa stau sal cresc pe Shaolin care crestea doar pe interne ?? .. Nu va iesit strategia .. Sa recrutati si pe L54 toata mapa poate o sa rezistati si voi 360 de zile de joc ca pe 48 n-ati fost in stare :) .
Bafta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47776

Daca vei citi tot mesajul lui D.Vikingul, nu doar primele 2 randuri , vei constata ca nu este deloc fals.Nu exista nici o lume in care DT-ul sa fi jucat si lumea respectiva sa nu fie si castigata de DT.

Fals, l54 pierdut de dt prin simplu fapt ca au dat inceput nou in partea opusa a hartii, frica de "pokemonii" e crunta =))
Pai ce vrei sa stau sal cresc pe Shaolin care crestea doar pe interne ?? .. Nu va iesit strategia .. Sa recrutati si pe L54 toata mapa poate o sa resistati si voi 360 de zile de joc ca pe 48 n-ati fost in stare :) .
Bafta

Nu noi recrutam jumate din harta, nu e nevoie, noobi n-au ce cauta la noi, "berberianule", daca as fi locul tau mi-ar fi rusine sa ies sa ma bat cu pumnul in piept ca fac si dreg cand tu ai ca performanta tradarea tribului =)), daca erai "corect" ieseai ca sefuldraciilor si jucai solo nu te duceai la dusman, ca poate te iau ei sa te adauge la colectia de noobuleti :D
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Ne pisam pe voi la iesirea din protectie, iar tu corli erai primu din revo inobilat, trebuie sa recunosc ca cel mai periculos si singurul caruia era greu sa i se intample ceva era corectul si nebanatul de cotanul in rest, repet, ne pisam pe voi...bafta la castigarea lumii!
Cata frustrare :))
 

DeletedUser20549

Fals, l54 pierdut de dt prin simplu fapt ca au dat inceput nou in partea opusa a hartii, frica de "pokemonii" e crunta =))
Daca pokemonii sunt asa de zmei, sa castige ei aceasta lume.....Dar eu cred ca tot tribul DT o va castiga.

Se vede ca nu sti acest joc prin ceea ce scri pe aici.....ca jucator de triburile cat de cat decent, este inadmisibil sa spui ca o lume este pierduta de un anumit trib in 3 zile, timp in care a fost bataie doar pe depozit.Tribul castigator trebuie sa indeplineasca anumite cerinte pe care le-a prezentat D. Vikingul intr-un post anterior.Abia dupa indeplinirea acelor cerinte se poate spune ca un trib este invingator iar celelalte triburi sunt pierzatoare.In consecinta, DT-ul nu a pierdut nimic si nu cred ca pokemonii au vreo sansa sa castige lumea.
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
haaha,doar cativa ati fost banati:)))
daca erati smecheri ramaneati tot in zona asta,nu sa fugiti ca lasii si noobi:D
va contraziceti intre voi,goloie a zis ca ne asteapta sa fim pe acelasi k,sa vedem care e mai bun,si s-a vazut:)))


dupa logica ta trebuia sa incepem de la 26 de puncte in timp ce voi aveati 1k, inteleg ca nu-ti permite intelectul...asta e, unii are, altii n-are...si ce-i care fug de confruntare sunteti voi, v-am provocat oficial dar se pare ca e greu sa muti atatea conturi fara stapan, spor la inobilat intern!
 

DeletedUser47776

Daca pokemonii sunt asa de zmei, sa castige ei aceasta lume.....Dar eu cred ca tot tribul DT o va castiga.

Se vede ca nu sti acest joc prin ceea ce scri pe aici.....ca jucator de triburile cat de cat decent, este inadmisibil sa spui ca o lume este pierduta de un anumit trib in 3 zile, timp in care a fost bataie doar pe depozit.Tribul castigator trebuie sa indeplineasca anumite cerinte pe care le-a prezentat D. Vikingul intr-un post anterior.Abia dupa indeplinirea acelor cerinte se poate spune ca un trib este invingator iar celelalte triburi sunt pierzatoare.In consecinta, DT-ul nu a pierdut nimic si nu cred ca pokemonii au vreo sansa sa castige lumea.

Ramane de vazut, momentan nu mai sunteti relevanti, atentie la triburile de la voi de pe continent sa nu va faca ferme de lux =))

dupa logica ta trebuia sa incepem de la 26 de puncte in timp ce voi aveati 1k, inteleg ca nu-ti permite intelectul...asta e, unii are, altii n-are...si ce-i care fug de confruntare sunteti voi, v-am provocat oficial dar se pare ca e greu sa muti atatea conturi fara stapan, spor la inobilat intern!

Tot o "dai" pe provocari cine a provocat pe cine, cauta prima pagina sa vezi ;), ce noi ne mutam dupa voi dupa cuma aveti voi chef pai ce dt-ul dicteaza, executa si inscrie ?, am intrat lanag voi v-ati panicat si ati plecat in partea opusa, end of story, deci pa si "pusi" ne vedem la mijloc daca ajungeti acolo =))
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
dupa logica ta trebuia sa incepem de la 26 de puncte in timp ce voi aveati 1k, inteleg ca nu-ti permite intelectul...asta e, unii are, altii n-are...si ce-i care fug de confruntare sunteti voi, v-am provocat oficial dar se pare ca e greu sa muti atatea conturi fara stapan, spor la inobilat intern!


hai, neata!

cate orgolii, frate! n-am fugit de confruntare, din contra. sa recapitulam: am asteptat sa intrati, ca sa venim dupa voi..am facut-o! ati dat relocare, am asteptat s-am venit iar dupa voi!
daca eram asa de lasi, precum spuneti, va evitam de la inceput si terminam balciul. ne-am fi mutat si acum, dar dupa cum am spus de-aseara, nu prea mai avem cum. majoritatea au dat in primele 24 de ore atat inceput nou, cat si relocare.
mi s-a parut chiar aiurea primu tau post, dar na. e un joc, luati-l ca atare :)
 
Sus