Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser47924

am revenit,..cu un sat langa caracatita si atac la 80 de ore, da, a fost greu, dar,...pot face mai multe si pot lua si de la tine,...
Nicolae Iorga avea dreptate,...daca bagi prostul in seama, risti sa te trezesti in discutie cu el,..:), asa ca ma retrag, am si altceva de facut,...:))
 

DeletedUser48119

asa baga mare cu ironii ieftine, totusi vrem calitatea superioara ;)



Vorbeste ciob de oala sparta, asa sa te iau intelectual, nu are rost sa ma cobor la nivelul tau mi-am dat seama cu cine am deaface, mai vreau niste scuze gen nu ne permitem sa farmam depozitul asa ca dam inceput nou sa jucam strategic de parca stiti voi ce inseamna sa jucati strategic =))



unde am pierdut eu sate ma ? in visele alea utopice probabil =))

"asa sa te iau intelectual" replica asta e antonim cu tine domnule "bezna".
Daca ai pune mana pe un abecedar ai realiza si tu ce inseamna cuvantul intelectual, sau in cel mai bun caz, poti da un search pe dex.
Daca ai fi asa intelectual cum zici, ai pune mana pe o carte ceva, cred ca ar fi mult mai sanatos si mai util, decat sa bati campii pe aici ca ierbivorele.
 

DeletedUser41586

Lasati-l ma in pace! N-aveti ce scoate din el
Pierdeti vremea de pomana cu trepadusul asta
 

DeletedUser47776

"asa sa te iau intelectual" replica asta e antonim cu tine domnule "bezna".
Daca ai pune mana pe un abecedar ai realiza si tu ce inseamna cuvantul intelectual, sau in cel mai bun caz, poti da un search pe dex.
Daca ai fi asa intelectual cum zici, ai pune mana pe o carte ceva, cred ca ar fi mult mai sanatos si mai util, decat sa bati campii pe aici ca ierbivorele.

Ai vrut sa scrii sinonim si te-ai împotmolit la antonim ? Apropo, ne tragem cumva de șireturi vikingule si nu știam eu, sau cum de iti permiți asemenea adjective ? ....

Sikoso tu ce tot vorbești aici ? Ai nevoie de doza zilnică de atenție ?
 

DeletedUser47169

asa felicitari 1 vs toti si va sunt superior la orice ora din zi sau din noapte, am zis sa nu fiu marlan dar vad ca iti place sa folosesti cuvinte gen: a ejacula etc, vezi ca poate am "ejaculat" eu in alta parte si ai venit tu dupa fara sa-ti dai seama =)), a daca tot esti asa bine informat intreaba proprietarul contului cine a facut realizariile alea pe 40 cand v-a "bateati" cu aliati vostri naturali din marginea hartii, vangx stie la ce ma refer, deci "ejaculat" cum vrei sa zici tu n-am fost niciodata, cum am mai zis lautarea canta la alta masa.


Domnule 0 barat, stii ce este ghuess who pentru cheloo ? exact asta esti si tu pentru dt, esti ..... noastra :D ne batem toti joc de tine pe extern, pentru ca oricum pe joc nu avem de cine. Ce sa batem, ce sa mai ramana :)
De cand te stiu nu ai dat dovada de putin rationament, mereu ai iesit ca un berbec si te ai tot lovit de toti pereti ca faci si dregi. Mereu vicima, ca nesansa ca nu stiu ce...dar la final acelasi lucifer, "piticul de gradina cu p*la mica" ramai.
 

DeletedUser47776

Domnule 0 barat, stii ce este ghuess who pentru cheloo ? exact asta esti si tu pentru dt, esti ..... noastra :D ne batem toti joc de tine pe extern, pentru ca oricum pe joc nu avem de cine. Ce sa batem, ce sa mai ramana :)
De cand te stiu nu ai dat dovada de putin rationament, mereu ai iesit ca un berbec si te ai tot lovit de toti pereti ca faci si dregi. Mereu vicima, ca nesansa ca nu stiu ce...dar la final acelasi lucifer, "piticul de gradina cu p*la mica" ramai.

Eu ies ca catapultă (nu-mi scuza cacofonia intenționată) mai noobishor, ca berbecu esti tu obișnuit ăla mic cu spume la gura cand vede roșu, unde iti Bati tu joc de mine pe joc mai "no name-ule" ? Aștept recrutările sa văd cum va bateți reciproc cu degetu al mic pe piept, ca sunteți crema albă glazurata șamd. :)) asa ca sa fiu mai subtil, mahalau o putem invoca toți se vede treaba tu ăla care știe anatomia stăpânului pe dinafara :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48119

Ai vrut sa scrii sinonim si te-ai împotmolit la antonim ? Apropo, ne tragem cumva de șireturi vikingule si nu știam eu, sau cum de iti permiți asemenea adjective ? ....

Sikoso tu ce tot vorbești aici ? Ai nevoie de doza zilnică de atenție ?

Nu ma trag cu nimeni de sireturi, dar vad cat poti sa aberezi pe aici.
Fi si tu o persoana coerenta si cu coloana vertebrala. Sau e prea greu sa fi putin realist si sa constientizezi si recunosti niste lucruri clare.
PS: Acum fara suparare, dar din ce arati tu prin iesirile de pe extern, nivelul e scazut ca alocatia din Romania.
 

DeletedUser41586

Eu ies ca catapultă (numi scuza cacofonia intenționată) mai noobishor, ca berbecu esti tu obișnuit ăla mic cu spume la gura cand vede roșu, unde iti Bati tu joc de mine pe joc mai "no name-ule" ? Aștept recrutările sa văd cum va bateți reciproc cu degetu al mic pe piept, ca sunteți crema albă glazurata șamd. :)) asa ca sa fiu mai subtil, mahalau o putem invoca toți se vede treaba tu ăla care știe anatomia stăpânului pe dinafara :)

Iti scuzam ca catapulta ta intentionata dar nu-ti scuzam.. numi asta al tau neintentionat.
 

DeletedUser47776

Nu ma trag cu nimeni de sireturi, dar vad cat poti sa aberezi pe aici.
Fi si tu o persoana coerenta si cu coloana vertebrala. Sau e prea greu sa fi putin realist si sa constientizezi si recunosti niste lucruri clare.
PS: Acum fara suparare, dar din ce arati tu prin iesirile de pe extern, nivelul e scazut ca alocatia din Romania.

Ce lucruri clare ? Sti tu ceva ce nu știu eu ? Ma sti tu personal sa iti dai seama daca duc lipsa de coloana vertebrală sau ?

PS sikoso imi cer scuze zi-mi unde sa pun si virgula :))
 

DeletedUser47169

Eu ies ca catapultă (numi scuza cacofonia intenționată) mai noobishor, ca berbecu esti tu obișnuit ăla mic cu spume la gura cand vede roșu, unde iti Bati tu joc de mine pe joc mai "no name-ule" ? Aștept recrutările sa văd cum va bateți reciproc cu degetu al mic pe piept, ca sunteți crema albă glazurata șamd. :)) asa ca sa fiu mai subtil, mahalau o putem invoca toți se vede treaba tu ăla care știe anatomia stăpânului pe dinafara :)

Mai erau unu sau doi stapani, sa le fie tarana usoara. Ai grija ca titulatura asta e ca locul din dreapta in masina ...stii ce se spune.
In rest ala care face spume la gura esti tu, dupa ce nu ti-ai luat doza de supozitor de la membrii DT-ului. Hai ca deja imi pierd timpul cu tine. Mai bine iti mai faci un cont de extern ca si pe asta l-ai murdarit de maroniu.
 

DeletedUser19773

TheLastShadow a spus:
Sikoso tu ce tot vorbești aici ? Ai nevoie de doza zilnică de atenție ?


Îți spun eu ca nu are nevoie. Pe aia i-o dau eu:)))
Tre' sa fie altceva.. la mijloc :)))
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Eu zic mai bine sa va abtineti de la comentarii aiurea,nu mai umflati atat DT-ul, mai ales ca au ajuns acum rusinea jocului .
Sa dai inceput nou dupa 3 zile cand vezi ca un trib e mai bun,mai bine nu mai intrati pe lume.
Oricum la ce nume sunt prin revo,mai mult de 2 saptamani nu cred ca stateati pe acolo,asa ca fiti sinceri macar cu voi si acceptati realitatea.
Ati fugit si nu oricum,tocmai pe diagonala ca sa fiti cat mai departe de ei,si asta spune cate ceva.
 

corli

member
Scor reacție
38
Nu stiu cine esti, dar esti rau . Nu ai inteles ca totul a fost o miscare strategica ? Nu o fuga, cum o vezi tu si toti ceilalti ? :rolleyes:

Dupa ei mai trebuie intrat cand setarile lumii vor avea minim 7 zile de protectie, pentru a putea fi siguri ca nu isi fac din nou o astfel de strategie, incat sa fuga dupa 3 zile pentru ca nu sunt de ajuns cele 4 de protectie :))
 

DeletedUser47776

Nu stiu cine esti, dar esti rau . Nu ai inteles ca totul a fost o miscare strategica ? Nu o fuga, cum o vezi tu si toti ceilalti ? :rolleyes:

Dupa ei mai trebuie intrat cand setarile lumii vor avea minim 7 zile de protectie, pentru a putea fi siguri ca nu isi fac din nou o astfel de strategie, incat sa fuga dupa 3 zile pentru ca nu sunt de ajuns cele 4 de protectie :))

Asta nu a fost miscare strategica a fost o mutare "geniala", ceva nemaiintalnit pe nici un server de cand joaca lumea triburile, dt-ul este cu adevarat un trib inovativ care "cucereste" noi bariere de penibilitate, am zis asta si mai ma repet de cateva ori, visele de echipa au nevoie de o harta separata unde ei ataca ei se apara ca sa mearga totul la sigur, a sa nu uit si mai au nevoie si de un depozit mare nene sa incapa toti asa unul peste altul =))
 

DeletedUser

Eu zic mai bine sa va abtineti de la comentarii aiurea,nu mai umflati atat DT-ul, mai ales ca au ajuns acum rusinea jocului .
Sa dai inceput nou dupa 3 zile cand vezi ca un trib e mai bun,mai bine nu mai intrati pe lume.
Oricum la ce nume sunt prin revo,mai mult de 2 saptamani nu cred ca stateati pe acolo,asa ca fiti sinceri macar cu voi si acceptati realitatea.
Ati fugit si nu oricum,tocmai pe diagonala ca sa fiti cat mai departe de ei,si asta spune cate ceva.

Cum poti sa zici asa ceva ? Eu unul am inteles, au fugit in diagonala tocmai ca noi cei din Revo sa avem o sansa pe aceasta lume. :))
 

DeletedUser47924

depozitul de resurse nu l-am inventat noi,..dt,..face parte din joc,..pe de alta parte,..termenul de razboi,..mai trebe sa vi-l explic,..ce tot va cramponati de inceputuri noi si la,la,la,..dimpotriva, aveti ceva timp in avans la dezvoltare, deci,..care e problema,..voi intelegi acest joc in felul vostru,..ca pe confruntare directa la inceputul unei lumi,..noi,..din nplus unu motive am fost nevoiti sa dam inceput nou si sa ne regrupam,..va avem la dusmani si avem un razboi declarat pe fata,..chiar 2,..acum,..ce nu va e clar,,???,..daca noi, cei din dt, nu respectam regulile jocului,..puteti face tiket,..vom fi pedepsiti de admini,..noi nu jucam aici pt. onoarea nimanui,..noi jucam ca un grup omogen, compact cu un scop bine definit,..ne folosim de tote resursele ce ni le ofera acest joc pt. scopul final,..de a castiga lumea,...daca vreti altceva,..nu inteleg ce cautati pe aici,..puteti merge la romanii au talent,..la vocea romaniei,..master sef,..sau mai stiu eu ce combinatii,..aici e altceva,..:)),..deci,..despre ce vorbim???,..daca va fi cazul mai dam inca o data inceput nou,..si bagam iarasi 10000 de pp in dezvoltare,..care e problema???,..e permis,..cine nu-ri permite,..ceau,..:),..toti vor un iaht,..dde croaziera, dar,..se pot multumii si cu o barca improvizata dintr-o camera de tractor si o blana pusa pe fundul ei,..dar,..asta nu inseamna ca cei de pe iaht au vreo obligatie morala sau de onoare vizavi de tractoristi,..:)),..stati acolo pe cauciuc,..:)),..
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Daca vei citi tot mesajul lui D.Vikingul, nu doar primele 2 randuri , vei constata ca nu este deloc fals.Nu exista nici o lume in care DT-ul sa fi jucat si lumea respectiva sa nu fie si castigata de DT.
Cum se zice prin moldova "Ai rupt p*** in doua cu postul asta. Joc de 9 ani pe serverul romanesc si din dt nu am auzit decat de doi trei jucatori. Si tu ii ridici in slavi de parca ar fi creatorii jocului.
Apropo pe tine nu te stiu de pe lumea 12? :D
 

DeletedUser33394

depozitul de resurse nu l-am inventat noi,..dt,..face parte din joc,..pe de alta parte,..termenul de razboi,..mai trebe sa vi-l explic,..ce tot va cramponati de inceputuri noi si la,la,la,..dimpotriva, aveti ceva timp in avans la dezvoltare, deci,..care e problema,..voi intelegi acest joc in felul vostru,..ca pe confruntare directa la inceputul unei lumi,..noi,..din nplus unu motive am fost nevoiti sa dam inceput nou si sa ne regrupam,..va avem la dusmani si avem un razboi declarat pe fata,..chiar 2,..acum,..ce nu va e clar,,???,..daca noi, cei din dt, nu respectam regulile jocului,..puteti face tiket,..vom fi pedepsiti de admini,..noi nu jucam aici pt. onoarea nimanui,..noi jucam ca un grup omogen, compact cu un scop bine definit,..ne folosim de tote resursele ce ni le ofera acest joc pt. scopul final,..de a castiga lumea,...daca vreti altceva,..nu inteleg ce cautati pe aici,..puteti merge la romanii au talent,..la vocea romaniei,..master sef,..sau mai stiu eu ce combinatii,..aici e altceva,..:)),..deci,..despre ce vorbim???,..daca va fi cazul mai dam inca o data inceput nou,..si bagam iarasi 10000 de pp in dezvoltare,..care e problema???,..e permis,..cine nu-ri permite,..ceau,..:),..toti vor un iaht,..dde croaziera, dar,..se pot multumii si cu o barca improvizata dintr-o camera de tractor si o blana pusa pe fundul ei,..dar,..asta nu inseamna ca cei de pe iaht au vreo obligatie morala sau de onoare vizavi de tractoristi,..:)),..stati acolo pe cauciuc,..:)),..

Ti-ai batut joc de limba romana.
 
Sus