Roma vs Reintoarcerea Samurailor

DeletedUser47936

Auziti-l pe tembelu asta de Patrykana.. Deci ii scriu la unu sa vina la noi in trib pe lumea 54 si el cu umoru lui subtil imi zice ca m-am facut de ras ? Dar oare tu nu te-ai facut ma de ras ca in 4 luni ati avut si voi un razboi de cateva zile v-a dat-o United-ul in freza rau si i-ati recrutat dupa aceea ,Dupa ce Tribu lui Patrykana inconjurat de Ge-uri si de Roma ,recruteaza absolut toata harta numa cumva sa nu le dea cineva razboi ,si intr-un final mai raman ROMA si WW-uri contra R.S-urilor care dupa cum e de asteptat sunt de 3 ori mai multi ca noi (momentan) si mai pune si ruptul ala de Swan Carter sau cum il cheama ,sincer nu ma intereseaza statistica RomA vs R.S care e de asteptat de partea lor ,Am o intrebare pentru voi :
Voi ca sa castigati o lume ce ati putea face? Oricum puteti face treaba aia cu gu*a.
Am inteles ca Patrykana asta a facut inprumut la provident ca sa bage si el 50.000 PP-uri :)) O sa ma rad cu fundul cand o sa se termine l51 si R.S o sa castige :) Posibil o sa va da-ti lame toti ,oameni fara viitor ce sunteti.
Chiar nu pot sa stiu de ce mai jucati acest joc daca voi va bateti 4 luni cu interne si barbare...
Si sa nu credeti cei din Revo ca bat apropo si la voi ca ati bagat pp-uri,chiar spre uimirea mea va respect ca voi ati intrat fix de la inceputu lumii ca sa va scoateti adversari :) Nu cum a facut Patrykana ,erenarun..etc din WW-uri dupa ce le-am dat cu harta in cap pe 41 au intrat in S-E chiar daca noi i-am provocat sa vina in N-E .
 

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Profule, hai, sacu si la buruiana cu tine, vezi ca messageru deja e pe camp, te asteapta, are nevoie de ajutor.

Nu te-ai saturat sa te contrazici singur ? Parca nu va luam sate dar acum statistica e de partea noastra, cum se face ? Voi toti sunteti o apa si-un pamant, oricate argumente am aduce impotriva voastra voi tot contra o sa fiti mereu. Mai bine ti-ai vedea de razboi ca il cam pierdeti.
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0

Am inteles ca Patrykana asta a facut inprumut la provident ca sa bage si el 50.000 PP-uri

nu a bagat decit pp care le-a primit ca a terminat pe primul loc pe lumea 41 daca asta te intereseaza.e dureros sa cistigi lumea ca trib invigator si sa nu ai locul 1 la jucatori.Ca sa nu mai zic ca v-ati chinuit un trib intreg 90 de zile sa o scoateti pe andreea0905 din top 25 si nu a-ti fost in stare.
 

DeletedUser47803

ce latratori pe aici...as fi curios cum ar arata o lume cu triburille care au fost pe 51...astia care va dati mari...vs Gentle....eu zic sa nu mai intre niciun trib pe nici o lume pana la lumea 60 si ne vedem acolo...ca sa nu mai existe scuze ca nu faceti fata la mai multe lumi...cum ziceau cei din roma care au fost invitati pe 53....
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
mai punem si noi niste statistici din ultima perioada? cam asa stam cu samuricii.

Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S. 1, R.S. 2, R.S. 3, R.S. 4, R.S. 5, R.S. 6, R.S. 7, R.S.8.

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 104
Tabăra 2: 7
Diferență: 97

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 804,489
Tabăra 2: 58,552
Diferență: 745,937

chart
 

catallinu

member
Scor reacție
3
mai punem si noi niste statistici din ultima perioada? cam asa stam cu samuricii.

Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S. 1, R.S. 2, R.S. 3, R.S. 4, R.S. 5, R.S. 6, R.S. 7, R.S.8.

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 104
Tabăra 2: 7
Diferență: 97

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 804,489
Tabăra 2: 58,552
Diferență: 745,937

chart


E o minciuna. De fapt nu e adevarat.
Si Oricum ei se lasau de aia s-au luat atatea sate ca daca jucau serios...pfai ce era. ;)
 

DeletedUser13059

Auziti-l pe tembelu asta de Patrykana.. Deci ii scriu la unu sa vina la noi in trib pe lumea 54 si el cu umoru lui subtil imi zice ca m-am facut de ras ? Dar oare tu nu te-ai facut ma de ras ca in 4 luni ati avut si voi un razboi de cateva zile v-a dat-o United-ul in freza rau si i-ati recrutat dupa aceea ,Dupa ce Tribu lui Patrykana inconjurat de Ge-uri si de Roma ,recruteaza absolut toata harta numa cumva sa nu le dea cineva razboi ,si intr-un final mai raman ROMA si WW-uri contra R.S-urilor care dupa cum e de asteptat sunt de 3 ori mai multi ca noi (momentan) si mai pune si ruptul ala de Swan Carter sau cum il cheama ,sincer nu ma intereseaza statistica RomA vs R.S care e de asteptat de partea lor ,Am o intrebare pentru voi :
Voi ca sa castigati o lume ce ati putea face? Oricum puteti face treaba aia cu gu*a.
Am inteles ca Patrykana asta a facut inprumut la provident ca sa bage si el 50.000 PP-uri :)) O sa ma rad cu fundul cand o sa se termine l51 si R.S o sa castige :) Posibil o sa va da-ti lame toti ,oameni fara viitor ce sunteti.
Chiar nu pot sa stiu de ce mai jucati acest joc daca voi va bateti 4 luni cu interne si barbare...
Si sa nu credeti cei din Revo ca bat apropo si la voi ca ati bagat pp-uri,chiar spre uimirea mea va respect ca voi ati intrat fix de la inceputu lumii ca sa va scoateti adversari :) Nu cum a facut Patrykana ,erenarun..etc din WW-uri dupa ce le-am dat cu harta in cap pe 41 au intrat in S-E chiar daca noi i-am provocat sa vina in N-E .


:)))) esti cel mai amuzat amator de pe acest joc :D:D:D are rost sa vorbim despre lumile inchise deja ? sa zic eu ce ati facut si voi ca sa primiti invitatie in sh ca sa inchideti lumea 37 ? :))) greu cu astia care se intituleaza afro samurai
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
Ca tot vine blec fraidei.
Le-am luat la reducere.

Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S. 1, R.S. 2, R.S. 3, R.S. 4, R.S. 5, R.S. 6, R.S. 7, R.S.8.
Jucători: marnou

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 158
Tabăra 2: 7
Diferență: 151

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,150,664
Tabăra 2: 45,225
Diferență: 1,105,439

chart
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Ca tot vine blec fraidei.
Le-am luat la reducere.

Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S. 1, R.S. 2, R.S. 3, R.S. 4, R.S. 5, R.S. 6, R.S. 7, R.S.8.
Jucători: marnou

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 158
Tabăra 2: 7
Diferență: 151

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,150,664
Tabăra 2: 45,225
Diferență: 1,105,439

chart



Silent night, holy night
All is calm, all is bright
.......................................
Sleep in heavenly peace
Sleep in heavenly peace
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
pai cam asa decurg treburile...noi atacam, voi aparati. eu astept atacurile alea de la voi de pe unde mai aveti trupe de atac...ca sa va puteti face conturile 100% deff. poate doar asa va prinde anul nou pe harta.

:)) asa vezi tu jocul,ca tu esti mare atacator si noi fraieri tai pe care ii ataci:)),prietene ti-am dat o provocare,ai eschivat-o
Daca imi dai o provocare,dar cu miza mare sa fie tentanta,iti arat ca nici in doi ani nu scoti samurai de pe harta,tu esti repet un noob si ai dat de jucatori slabuti.Zi cat pui pe masa cash si facem pariul.

:)) alex2peu,trebuie sa ii apreciezi umorul :)),el in doua luni innobileaza 2000 de sate,ce pot sa ii cer noob-ului,e fericit ca a innobilat si el o data in viata sate de la un"jucator activ":))

se pare ca nu l-a prins anul nou pe harta
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Băi prietene ce vorbești tu?Voi nu ați fost în stare să bateți R.S8 și voi vreți să ne faceți daune nouă ?:))

Si sa nu uitam ce caracter aveti voi ati recrutat jucatori care aveati razboi cu ei,bine inteles dupa ce l-ati tradat pe naty... dar mna,o sa va scoata R.S triburile din cap.

Ar fi bine sa faci un un screen Mai sus si cand o sa iesiti de pe lume sa realizezi ce ai scris.

Bre,pana atunci innobilam Roma:)

Au facut si o sa mai faca ! .

Topic inchis pentru mine personal,deorece nu am scris pe joc lui ricauta,enix...atatea mesaje cat am scris aici si sant non sens,deoarece in acelasi trib nu vom fi,nu ma intereseaza nici ca jucatori, nici ca oameni( sant zeci de miliarde de oameni pe lumea asta si ei sant printre ei,nu mi-am propus sa ii cunosc pe toti),razboiul nu se va opri sub nici o forma,nu de alta,dar un razboi inceput va trebui sa aibe un castigator.
Cine e interesat de razboi va vedea ce se intampla pe harta deoarece acolo se joaca.Restul sant povesti si nu conteaza.
Asa ca postarile de aici sant inutile si pierdere de timp.

Ma ruptule , muriti de invidie ca nu aveti ce ne face ma =)) Mai da-va-n tribu meu ,Nu va mai irositi timpu pe 51 ,pregati-va sa ne bateti pe alta lume cum ziceati la inceputul lumii .

iul 21, 12:08
Felicitări jucătorului ”juliannn” și tribului ”White Walkers - Roma (W - R)”,
care au câștigat astăzi Lumea 51!

Topic closed :)
 
Sus