Politica si propaganda SP11 !

DeletedUser48180

Ms niste vedete, da mai, am priceput, vedeti-va de jocul vostru "curat" ..aici vb de speciala
"bafturi"
 

DeletedUser48165

confa wolves cica confa doar dintr-un membru deja faceti o probaganda falsa:p informezate mai bine cine ce si cum ....confa wovles:))
 

DeletedUser47018

ar trebui sa va puneti numele la trib FCSB
suntem oi cu ochelari de cai :))))
 

DeletedUser

Salutare vad ca va certati aici pacat, nici nu a inceput bine speciala si va certati :))
 

DeletedUser47559

cand vom termina cu l54,vom reveni pe una din urmatoarele speciale ca sa nu mai existe certuri sau alte dubii
 

DeletedUser

Asa sa faceti eu va urez bafta pe L54 si va asteptam pe urmatoarea speciala ...
 

DeletedUser47673

Distinşi domni din Bot Team,va rog pe specială să citiţi instrucţiunile Botului,chiar dacă e chinezesc tot are şi un manual de folosire.Să nu păţiţi că pe 54 că nu va apucă Sfintele sărbători.
 

DeletedUser523

Statistici Special
» Intrare vizitator » Setările lumii

Număr de jucători: 1.811
Total sate: 2.600 (1.44 pro jucător)
Sate jucători: 1.803
Sate de barbari: 792

Următoarele valori au fost calculate astăzi la ora 16:20:27
Statut server: Deschis
Statut operaţional server: 4 zile
Jucători online: 195
Mesaje expediate: 3.099 (1.7 pro jucător)
Postări forum: 1.618 (0.9 pro jucător)
Mişcări de trupe: 5.772 (3.2 pro jucător)
Deplasări comerciale: 46 (0.0 pro jucător)
Număr de triburi: 86
Număr de jucători în triburi: 948
Punctaj total: 373.631 (206 pro jucător, 144 pro sat)
Total resurse: 2.168.326 2.311.162 2.393.817
Total populaţie: 444.345
Total trupe:

57.625 14.326 11.507 2.922 10.545

0 35 0 0
Frumos.
Nu doarme nimeni? :)
 

DeletedUser26839

Statistici Special
» Intrare vizitator » Setările lumii

Număr de jucători: 1.811
Total sate: 2.600 (1.44 pro jucător)
Sate jucători: 1.803
Sate de barbari: 792

Următoarele valori au fost calculate astăzi la ora 16:20:27
Statut server: Deschis
Statut operaţional server: 4 zile
Jucători online: 195
Mesaje expediate: 3.099 (1.7 pro jucător)
Postări forum: 1.618 (0.9 pro jucător)
Mişcări de trupe: 5.772 (3.2 pro jucător)
Deplasări comerciale: 46 (0.0 pro jucător)
Număr de triburi: 86
Număr de jucători în triburi: 948
Punctaj total: 373.631 (206 pro jucător, 144 pro sat)
Total resurse: 2.168.326 2.311.162 2.393.817
Total populaţie: 444.345
Total trupe:

57.625 14.326 11.507 2.922 10.545

0 35 0 0
Frumos.
Nu doarme nimeni? :)

toata lumea..nu vezi ca nu raspunde nimeni? :)))
 

DeletedUser29124

Daca nici azi nu apare rubrica " confruntare deschisa" e clara treaba :)
 

DeletedUser47559

Exista pe lumea 54 acea rubrica...in urma careia DT au dat inceput nou
Se pare ca barbarele au avut organizat pe goloie,si au luat 4 sate chiar...asta spune multe si ar trebui sa dea de gandit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca nici azi nu apare rubrica " confruntare deschisa" e clara treaba :)


Bre Emil , nu ii mai ridica atata in slavi ca degeaba primesti si tu scriptul. Nu vezi ce a patit maretul goloie ? Inca unu si are master ban. Vrei sa o iei pe urmele lor? :))
 

DeletedUser29124

Bre Emil , nu ii mai ridica atata in slavi ca degeaba primesti si tu scriptul. Nu vezi ce a patit maretul goloie ? Inca unu si are master ban. Vrei sa o iei pe urmele lor? :))

Pe mine nu ma mai intereseaza de multa vreme jocul, ca sa-l joc...Mi-am bagat contul putin pe 54 si acum aici ca se anuntau pe extern lupte crancene si mai eram doar curios cat de mult a decazut acest joc...si nu ma mira nimic..e la fel ca si politica de la noi...vorba multa, fapte putine :)
In rest numai bine vechilor si noilor jucatori!
 

DeletedUser

Pe mine nu ma mai intereseaza de multa vreme jocul, ca sa-l joc...Mi-am bagat contul putin pe 54 si acum aici ca se anuntau pe extern lupte crancene si mai eram doar curios cat de mult a decazut acest joc...si nu ma mira nimic..e la fel ca si politica de la noi...vorba multa, fapte putine :)
In rest numai bine vechilor si noilor jucatori!


Pai cu cine sa te lupti ? Cu scripturile lor doar! Nu vezi ca iau ban pe capete toti? A dracului de buni sunt, iar pe speciala azi am demolat cativa de la ei de m-am plictisit. O sa incep si cu asa zisele vedete. Nu era nevoie sa venim toata echipa pentru niste nubi, suntem cativa doar special sa ne distram. O sa vin cu rapoarte sa vada toata lumea cum joaca DT-ul, nubi. :)))

Sa fiu in locul lor as tace si as disparea. Nu suntem in format complet aici , de ce ? Pai e simplu, toti ne subestimeaza ca jucam doar in start. Ei bine pe L54 vom ramane , dupa asteptam invitatii de la oricine pe speciala. Dar fara DT , sunt penibili.

Asa ca boot - team , apelati la alte chinezarii!

Succes tuturor pe aceasta speciala, inafara de DT ei nu au nici o sansa!
 

DeletedUser41586

Pai cu cine sa te lupti ? Cu scripturile lor doar! Nu vezi ca iau ban pe capete toti? A dracului de buni sunt, iar pe speciala azi am demolat cativa de la ei de m-am plictisit. O sa incep si cu asa zisele vedete. Nu era nevoie sa venim toata echipa pentru niste nubi, suntem cativa doar special sa ne distram. O sa vin cu rapoarte sa vada toata lumea cum joaca DT-ul, nubi. :)))

Sa fiu in locul lor as tace si as disparea. Nu suntem in format complet aici , de ce ? Pai e simplu, toti ne subestimeaza ca jucam doar in start. Ei bine pe L54 vom ramane , dupa asteptam invitatii de la oricine pe speciala. Dar fara DT , sunt penibili.

Asa ca boot - team , apelati la alte chinezarii!

Succes tuturor pe aceasta speciala, inafara de DT ei nu au nici o sansa!


Ok, daca asteptati asta o sa facem noi primul pas si cand spunem noi ma refer la tribul "Lemne". Stiu destul de bine ca sunteti o echipa buna insa noi vrem sa ne luptam cu voi, nu ne e frica, ba mai mult vrem sa si castigam! Ne-am ciondanit si speciala trecuta, din motive personale m-am retras acolo si da, recunosc ca am pierdut insa ne-am intors, destul de motivati sa aratam ca putem!
Va doresc tuturor mult succes!
 

DeletedUser48165

hai la fapte!!!

toti is buni la dat din gura!!


Faptele sa vorbesca si jocul curat!

nubii macar joaca curat si la faza asta nu stiu care sunt nubii voi?? / ei?? ca urla "frica" in voi si apelati la chestii naspa si scripturi etc.. ca si specialele trecute! vracu 80% sanctionati cand aveau cate un sat:)) curat joc!!!

IN fine sa trecem la Fapte ca de vorbe nu ne mai saturam! VEDETELOR
 
Sus