Lemne vs Loko

  • Autor subiect John the Ripper
  • Data de început

DeletedUser

Nu vorbi daca nu stii ce s-a intamplat intraba l pe vbn. cum s-au luat satele aia...
 

DeletedUser41586

Salutari, dragi dusmani, farmul cum merge la voi in zona ? :D
 

DeletedUser47275

Periculos rau Johny asta , mereu cand il vad ma infricosez.( la propiu , el e Repperul !)
Initiam am vrut sa dau stergere dar cand a facut aluzie la calutii mei , am zis ca galopez inapoi.
Din pacate , caii erau prea slabi asa ca am trecut la elefanti si girafe. In caz ca te mai lauzi asa mult , s-ar putea sa ii transform in dinozauri !
ps: imi pare rau ca te-ai suparat asa rau Sickos cand ai citit adevarul ! :))
semnat seful cailor nationali ( viitori dinozauri).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41586

Periculos rau Johny asta , mereu cand il vad ma infricosez.( la propiu , el e Repperul !)
Initiam am vrut sa dau stergere dar cand a facut aluzie la calutii mei , am zis ca galopez inapoi.
Din pacate , caii erau prea slabi asa ca am trecut la elefanti si girafe. In caz ca te mai lauzi asa mult , s-ar putea sa ii transform in dinozauri !
ps: imi pare rau ca te-ai suparat asa rau Sickos cand ai citit adevarul ! :))
semnat seful cailor nationali ( viitori dinozauri).

Nu m-am suparat absolut deloc, din contra..sunt fericit, vad ca bati apropuri spre Tavy, el a ales drumul asta eu nu tin pe nimeni cu forta, daca voi doi nu aveti altceva de facut decat sa vorbiti despre altii, este strict problema voastra, pe mine nu ma priveste.. insa conducerea ta ar trebui sa ia masuri in privinta ta, nu stiu cat de fidel esti tribului tau dar e egal cu zero atata timp cat iti vorbesti de rau colegii. Eu unul nu accept astfel de bazaconii in mica noastra caruta, probabil la voi in tractor este altfel, cat despre dezamagit, te-am dezamagit eu pe tine? Nu prietene, te-ai dezamagit de unul singur, comportamentul tau te dezamageste.
Eu unul, daca am avut ceva de zis am zis in fata si o sa zic tot mereu in fata, in fine.

PS: Frumoasa poza, e papusa gonflabila? :)
 

DeletedUser47275

Din mesajul tau se vede ca iti pasa si ca te-a cam atins :))
e dragut cand ai pe cineva care sa se impotriveasca prostiilor voastre :))
sa nu uitam ca nu eu am inceput ,ci , respectabilii tai colegi !
ps: esti simpatic si da , e gonflabila ,ti-a trezit poftele stimabile :)) ? s-a trezit micutul
Sufar mult pe acest joc , am de gand sa imi vand papusa si sa iau cont premium !
 

DeletedUser41586

Din mesajul tau se vede ca iti pasa si ca te-a cam atins :))
e dragut cand ai pe cineva care sa se impotriveasca prostiilor voastre :))
sa nu uitam ca nu eu am inceput ,ci , respectabilii tai colegi !
ps: esti simpatic si da , e gonflabila ,ti-a trezit poftele stimabile :)) ? s-a trezit micutul

Tocmai ce vorbeam mai sus insa, se pare ca ai sarit direct la PS, cititul te oboseste presupun, imi pare rau. Ce sa zic, tu nu m-ai atins pe mine cu nimic, Tavy mi-a fost prieten, radeam,glumeam,vorbeam la telefon,skype etc. ne cunoastem de mult, e altceva,intelegi? Iti mai repet inca o data si sper sa intelegi de data asta, el a ales sa dea inceput nou nu i-am zis eu sau vreun alt coleg sa plece din trib! El a ales singur!
De fapt, tu ai inceput, nu era vreo discutie deschisa pe aceasta tema din cate stiu eu, ma rog..
 

DeletedUser47275

Dar nu am spus nimic de Tavy stimabile , eu am batut un apropo la faptul ca ai stat sa citesti acele mesaje.( care nu erau putine la numar).
 

DeletedUser41586

Dar nu am spus nimic de Tavy stimabile , eu am batut un apropo la faptul ca ai stat sa citesti acele mesaje.( care nu erau putine la numar).

Tu ai incercat dar, din pacate nu ti-a cam iesit, nu ti-ai gasit cuvintele ca sa o zici asa cum ar fi trebuit, de fapt.
Oricum, nu o sa-ti mai raspund deloc, nu ti-am acordat atentie niciodata, dar tu continua ca sigur o sa galopezi. ;)
 

DeletedUser47275

Tocmai ca ai raspuns , este dovada ca ai acordat atentie ! Esti foarte poetic , dar nu indeajuns !
Eu ma distrez , tu nu prea :)) crede-ma... a inceput sa imi para rau ca te-am bagat in seama :))
 

DeletedUser47275

John e singurul cu simtul umorului :( ar trebui sa te indrume spre calea cea buna!
 

DeletedUser

Periculos rau Johny asta , mereu cand il vad ma infricosez.( la propiu , el e Repperul !)
Initiam am vrut sa dau stergere dar cand a facut aluzie la calutii mei , am zis ca galopez inapoi.
Din pacate , caii erau prea slabi asa ca am trecut la elefanti si girafe. In caz ca te mai lauzi asa mult , s-ar putea sa ii transform in dinozauri !
ps: imi pare rau ca te-ai suparat asa rau Sickos cand ai citit adevarul ! :))
semnat seful cailor nationali ( viitori dinozauri).

Eu rau ? Nu man ai inteles gresit mesajul ASA a zis omul ca are ciuda pe mine de pe speciala trecuta... eu joc cum I mi place la rupere :)
 
Sus