Lemne vs Loko

  • Autor subiect John the Ripper
  • Data de început

DeletedUser48120

ne descurcam, chiar daca unii de la voi nu au altceva de lucru decat sa caute cat mai multi dusmani pentru noi :))

vad ca stai bine. ai mai mult timp ca pe alte lumi?
 

DeletedUser523

Voi nu va simtiti bine daca nu aveti harta rosie, asa ca... ;)
Am ridicat minele, de aia sunt asa sus :)
Tu ce ce te lauzi?
 

DeletedUser48120

aici ai dreptate, mai mult rosu decat albastru. daca ati avea si voi la fel, nu mai aveati curajul sa scrieti pe extern :)). dar deocamdata stati bine cu nuantele de albastru. oricum, se mai schimba in timp :)

nu mai prea am cu ce sa ma laud. dar va pot lauda pe voi, sunteti pe 1 ca trib, aveti locul 1 in trib, sunteti pe 1 ca agresori..pff. s-au schimbat vremurile

dar oare ramane asa pana la final? :-?
 

DeletedUser523

aici ai dreptate, mai mult rosu decat albastru. daca ati avea si voi la fel, nu mai aveati curajul sa scrieti pe extern :)). dar deocamdata stati bine cu nuantele de albastru. oricum, se mai schimba in timp :)

nu mai prea am cu ce sa ma laud. dar va pot lauda pe voi, sunteti pe 1 ca trib, aveti locul 1 in trib, sunteti pe 1 ca agresori..pff. s-au schimbat vremurile

dar oare ramane asa pana la final? :-?
asta e intrebarea de 1 milion :D
Noi zicem ca da ;)
Voi sperati ca nu :p
Timpul ne va lamuri pe toti
 

DeletedUser523

Inamici învinşi
Ca susținător
Loc Nume Trib Înfrângere
1 Onlineon
83165_thumb
Loko!? 4.704
2 placebogirl
83165_thumb
Loko!? 4.162

Oameni de baza la voi. Bravo
 

Deleted User - 556077

lemnele sustin doar usile si nimic altceva :p

Chiar ma gândeam sa ma aliez cu voi , dar dacă voi susțineți doar ușile la ziduri când vin atacurile pe voi, ma văd nevoit sa îmi iau gândul de la alianță cu voi.
 

DeletedUser523

Despre aliante si alte cele se discuta in privat cu seful
Eu am alta treaba p'acilea
 
Sus