Lemne vs Loko

  • Autor subiect John the Ripper
  • Data de început

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Draga mare conducator al BotTeam , te rog eu frumos spune-mi si mie cum e posibil ce ati realizat voi?
Crsti(mercenary) avea deff 400-400 in sat , si cand a ajuns atacul ati retras:)))
 

DeletedUser17245

Daca tot atat de mare jucator esti ...cum de postezi pe extern cu acest user si stai la umbra altui user pe joc? Ca sa demonstrezi cat esti de slab si de fricos? Mywife....:p
 

M A D M A N

member
Scor reacție
0
Daca tot atat de mare jucator esti ...cum de postezi pe extern cu acest user si stai la umbra altui user pe joc? Ca sa demonstrezi cat esti de slab si de fricos? Mywife....:p

A postat pentru mine ,eu dadeam petrecere la ora aia daca ma intelegi si pe mine ...este vreo problema ? Tu sa spui sa nu te abti ca doar esti Mafiot ;)
 

DeletedUser41586

Daca tot atat de mare jucator esti ...cum de postezi pe extern cu acest user si stai la umbra altui user pe joc? Ca sa demonstrezi cat esti de slab si de fricos? Mywife....:p

Imi pare rau sa te dezamagesc dar el nu joaca pe MyWife( dar contul MyWife este al lui!!!), el joaca pe Somnic Pufos :)
 

DeletedUser523

vai ca nu mai pot de ras :D
oricum la interne cu cel/cea care a facut clipul :p
 

DeletedUser41586

Va multumim frumos pentru atentia acordata!
Video-ul asta facut la caterinca de voi dar cu cap...spune multe despre voi, sunteti bagati in corzi, ati adoptat o pozitie defensiva si va scoateti caninii pe aici...Ati incercat voi pe acolo sa ne faceti pe noi sa ne certam dar vedeti ca nu va iesit, mai incercati:))
Nu cred ca atat va duce capul, puteti mai multe.. Noi credem ca sunt persoane in loko cu o astfel de gandire dar din pacate nu apar pe aici, probabil nu se regaseste prin noua combinatie anti DT, altceva ce sa va mai zic, spor la facut video, cand o sa aveti chef de joaca, ne gasiti pe joc. :))
 

DeletedUser29124

Cel de acum cativa ani a fost bestial...acum , oamenii din ziua de azi nu stiu decat sa plagieze ...
 
Sus