Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser47673

Băi Bot-Team aşa nu o să aveţi nici un spor pe 54.Acum e banat marele goloie la pachet cu Repertoire(ioan botezătorul)Din nou!Mă rog acum, în postul Crăciunului, să i se dea dezlegare lui rakanishu la master ban pentru ilegale...:D
 

DeletedUser47673

Nu ştiu despre cine vorbeşti.Dacă încerc să îl sprijin îmi spune că e încuiat,nu corect.
 

DeletedUser32965

Asta e din seria incercarilor celro din DT de a face rost de sate gratis de la inamic :)))))


stalinnu18 dec 12, 23:03
ok..
sa vedem ce va fii..bafta

dak te lasi de lm asta imi cedezi dupa satul cel mic?:d

Capodopera dec 12, 23:04
da, nu il iau pe alta lume :))

stalinnu18 dec 12, 23:05
da sigur nu il voi mai putea lua..pt ca e moralul prea mic..
raportul ala de 20.1

Capodopera dec 12, 23:28
pai te ajut eu sa il iei pe ala mic.
fac split la asta mare si te ajut dupa sa il iei pe ala mic.

Capodopera dec 13, 07:02
Gata, acum, poti sa iei satul ala mic :) nu a scazut moralul :)

Si moralul nu a scazut...3 nobili au murit :)))



 

DeletedUser32965

Si faza zilei, inca un atac, marca DT :))))))

O mini curatare cu 1 berbec care intra si rupe ce trupe erau prin sat atunci, dar darama zidul doar 1 nivel


Apoi 4 nobili mor in serie in zidul de lvl 19, cu 0 trupe pe sat :))))))))

1


2


3
 

DeletedUser32965

Altul care vrea sate de poamana. Bine..asta a dat mesaj la tot tribul.

Zuzic dec 11, 01:52
imi cedezi mie satele?

A rupt DT-ul nobili pe L asta, cat pentru 5 lumi :))) Au ajuns sa atace si cu lancile :)))


1 nobil


2 nobili


3 nobili
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47924

Prietene,..nobilii sunt deseori insotiti de trupe de defens,..de obicei,..acolo se fac trenuletele,..nu e o regula,..tu poti juca dupa cum vrei tu,...in general treaba cu razboiul,..unii nu prea o inteleg,.in razboi totul e permis,..scopul final e sa castigi,..aici nu suntem la turnir,..sa jucam pt. onoarea reginei sau mai stiu eu,..:),..totusi,..se pare ca voi schimbati multe,..denumiri de triburi,..tactici,..se pare insa ca nu le gasiti pe cele mai bune,..curand vei fi istorie,...:)),..dar,..poate tu ti-ai indeplinit obiectivele tale pe aici,..ai atacat,..te-ai aparat,..te-ai zbatut,..ai tipat pe forum,..chestiunea e ca nu prea e suficient,..:)),..sper, ca pe alta lume sa alegi tabara potrivita pt. tine,..pt. a-ti definitiva arta ta,..:)),..si pt. ceva rezultate si la statistica,..in rest,..toate bune, sarbatori fericite,..nu vreau sa fiu rautacios, chiar am mult respect pt. jucatorii ce stiu sa joace,..indiferent de tabara,..dar, repet, nu ai ales tabara potrivita pt. tine,..:),..
 

DeletedUser

Prietene,..nobilii sunt deseori insotiti de trupe de defens,..de obicei,..acolo se fac trenuletele,..nu e o regula,..tu poti juca dupa cum vrei tu,...in general treaba cu razboiul,..unii nu prea o inteleg,.in razboi totul e permis,..scopul final e sa castigi,..aici nu suntem la turnir,..sa jucam pt. onoarea reginei sau mai stiu eu,..:),..totusi,..se pare ca voi schimbati multe,..denumiri de triburi,..tactici,..se pare insa ca nu le gasiti pe cele mai bune,..curand vei fi istorie,...:)),..dar,..poate tu ti-ai indeplinit obiectivele tale pe aici,..ai atacat,..te-ai aparat,..te-ai zbatut,..ai tipat pe forum,..chestiunea e ca nu prea e suficient,..:)),..sper, ca pe alta lume sa alegi tabara potrivita pt. tine,..pt. a-ti definitiva arta ta,..:)),..si pt. ceva rezultate si la statistica,..in rest,..toate bune, sarbatori fericite,..nu vreau sa fiu rautacios, chiar am mult respect pt. jucatorii ce stiu sa joace,..indiferent de tabara,..dar, repet, nu ai ales tabara potrivita pt. tine,..:),..

Chiar ma bucur ca ati terminat cu speciala, poate va concentrati mai bine aici. Mai ai timp 6 luni maxim sa bati din gura, dupa ce vom da de voi o sa plangeti. Nu va mai saturati de umilinta, in start ati fugit, pe speciala ati luato, urmeaza sa o mai luati inca odata curand. Va invatam noi cum se joaca, va batem fara script, va scoatem fumurile din cap zeiilor . :))
 

DeletedUser47776

o sa iasa la pensie la o varsta frageda, legenda spune ca noobi inca isi cauta mapa unde sa joace singuri, in compania unor jucatori de calibru nu se incumeta decat in diagonala =))
 

DeletedUser47924

noi jucam,..avem deja razboaie in curs,..voi pregatiti-va,..nu noi facem provocari,..nu noi jignim oameni pe care nu-i cunostem fizic, dar,..neeea,..ce daca dam cu bata,..nu suntem responsabili, nu?,..eu stiu asa,..pana sa aduci acuze si fel de fel de alte eschibitii pe aici,..ar trebuii sa ne cunoastem cumva,..deocamdata,..noi, am cam demonstrat cine suntem si ce putem,..voi,..doar gargara,..vorbe,...si doar pe aici,..ca pe 48,..va mancase pisica limba,..:)),..era doar un samaritean ce mai incerca si el sa tina steagul sus,..toate la timpul lor,..nu contest valoarea nici unui jucator de pe aici,..dar, as vrea sa vad pe forumul asta si un comentariu pozitiv la adresa unui jucator advers,.., daca intelegeti ce zic,..asta ar fi o confruntare constructiva,..sa vedem pe forum si critici,..la greselile facute dar si aprecieri,..cu rautati si amenintari,..pfff,..demonstram doar micimea gandirii,..hai sa dezvoltam un pic,..va rog,..:)
 

corli

member
Scor reacție
38
Pai pe cine sa lauzi acolo ? Ca toti stim cine joaca pentru "cei buni" :)) . Sa apara unu care merita laude pentru munca lui si cu siguranta le va primi. Insa deocamdata singurul care merita laudat e (intreaba-ti sefu) :)) . Poate are macar onoarea de a nu va duce pe voi, colegii lui, de nas cum o face cu toti ceilalti :))
 

DeletedUser47776

noi jucam,..avem deja razboaie in curs,..voi pregatiti-va,..nu noi facem provocari,..nu noi jignim oameni pe care nu-i cunostem fizic, dar,..neeea,..ce daca dam cu bata,..nu suntem responsabili, nu?,..eu stiu asa,..pana sa aduci acuze si fel de fel de alte eschibitii pe aici,..ar trebuii sa ne cunoastem cumva,..deocamdata,..noi, am cam demonstrat cine suntem si ce putem,..voi,..doar gargara,..vorbe,...si doar pe aici,..ca pe 48,..va mancase pisica limba,..:)),..era doar un samaritean ce mai incerca si el sa tina steagul sus,..toate la timpul lor,..nu contest valoarea nici unui jucator de pe aici,..dar, as vrea sa vad pe forumul asta si un comentariu pozitiv la adresa unui jucator advers,.., daca intelegeti ce zic,..asta ar fi o confruntare constructiva,..sa vedem pe forum si critici,..la greselile facute dar si aprecieri,..cu rautati si amenintari,..pfff,..demonstram doar micimea gandirii,..hai sa dezvoltam un pic,..va rog,..:)

Ati demonstrat pe 48 cum un singur player s-a distrat cu voi timp de 2 luni, "maretul" trib de zmei ataca si cu deff, in disperare, jucatori de top de la care mai are omu pretenti, pai voi dupa ce bagati mii de atacuri, si nu luati nimica mai aveti tupeu sa iesiti pe forum ? (se stiu ei, sa nu aud chestii de gen pai tot am inobilat, ati inobilat dupa ce nu mai era nimeni pe cont, deci te rog joc de glezne, sa le spui colegilor sa trimita atacul pe post de atac nu sprijin, scuze gen: se mai intampla nu impresioneaza pe nimeni :p)

Iar in rest, diagonala va mananca, razboaie in curs =)) LMFO ma pufneste rasul, mai bine il asculti pe goly si stai in bancuta ta, creste satele ca venim dupa ele :)
 

DeletedUser47924

Pai se pare ca noi venim spre voi,..adica,..sa nu cadem in penibil,..fel de fel de acuzatii,..eternele acuzatii,..bla,bla,bla,..intre timp,..L27, L40,..curand si 48 sunt cucerite,..L54 e o lume inceputa,..fi-ti siguri ca vom incerca sa o castigam si pe asta,..tot va luati de Nicu,..:)),..asa-i ca-l visati,.>:)),..el are bunul simt si nu v-a raspunde la toate rautatile ce v-a ies pe gura,..:)), nu ve-ti castiga acest razboi nici macar aici,..pe forum,..in cele din urma se va asterne linistea,..cum e acum pe 48,..:),..
 

corli

member
Scor reacție
38
Pai e singura zona de dezvoltare ce o aveti, cum sa o luati in alta parte ?

Stati linistit, va scoatem repede triburile pe care le folositi doar drept carne de tun si ajungem sa avem si razboiul dorit de noi de la bun inceput, insa refuzat de voi pe vremea aceea
 

DeletedUser41586

Pai e singura zona de dezvoltare ce o aveti, cum sa o luati in alta parte ?

Stati linistit, va scoatem repede triburile pe care le folositi doar drept carne de tun si ajungem sa avem si razboiul dorit de noi de la bun inceput, insa refuzat de voi pe vremea aceea

Heii pacalici mic, ce faci, esti bine ??
O sa dau de pomana pentru stii tu ce, pupici mici
 
Sus