Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser41586

Alo, garaaa, unde e ma corectitudinea aia despre care vorbeati voi?
50% miroase a legalitate,clar... :)) Mai era unul in trecut care dupa ce si-a luat ban si a picat de pe locul 1 pe 10,in 24 de ore a revenit pe 1 si a luat si jefuitoarele, Sorin il stie, el chiar il contesta atunci, uite Sorine ca acum vezi pe pielea ta cum e sa faci asemenea performante:))
 

DeletedUser39475

Alo, garaaa, unde e ma corectitudinea aia despre care vorbeati voi?
50% miroase a legalitate,clar... :)) Mai era unul in trecut care dupa ce si-a luat ban si a picat de pe locul 1 pe 10,in 24 de ore a revenit pe 1 si a luat si jefuitoarele, Sorin il stie, el chiar il contesta atunci, uite Sorine ca acum vezi pe pielea ta cum e sa faci asemenea performante:))

Bun era când îți stătea sitter, fluture.
A afirmat? A afirmat. Și?
Să nu deschidem cutia pandorei cu ridicolele tale afirmații, lipsite în permanență, atât de formă, cât și de fond...mai ales de fond.
Greșeala se plătește. A greșit, îl ajutăm să se ridice înapoi, ca de aia suntem un trib. Tu, nu ai așa ceva și să știi, urât vorbești...urât vei fi. Bâști de aici și vezi-ți de problemele tale, care nu-s deloc nesemnificative.
 

DeletedUser47776

Alo, garaaa, unde e ma corectitudinea aia despre care vorbeati voi?
50% miroase a legalitate,clar... :)) Mai era unul in trecut care dupa ce si-a luat ban si a picat de pe locul 1 pe 10,in 24 de ore a revenit pe 1 si a luat si jefuitoarele, Sorin il stie, el chiar il contesta atunci, uite Sorine ca acum vezi pe pielea ta cum e sa faci asemenea performante:))

Constat ca ai uitat sa-ti iei medicamentele, 'nough said. In rest iti recomand sa plimbi ursul pe la cimitirul de nobili din curtea milogiilor de la tine din trib =))
 

DeletedUser46863

Datorita avansului enorm a donat 21 de sate... Sickoss... tu n-ai nici macar curte principala la sat. Ce te tot ambalezi pe aici?
 

DeletedUser41586

Bun era când îți stătea sitter, fluture.
A afirmat? A afirmat. Și?
Să nu deschidem cutia pandorei cu ridicolele tale afirmații, lipsite în permanență, atât de formă, cât și de fond...mai ales de fond.
Greșeala se plătește. A greșit, îl ajutăm să se ridice înapoi, ca de aia suntem un trib. Tu, nu ai așa ceva și să știi, urât vorbești...urât vei fi. Bâști de aici și vezi-ți de problemele tale, care nu-s deloc nesemnificative.

Eu ti-am mai zis tie sa lasi impresiile astea de mare destept, dar vad ca tu tot continui sa te dai in stamba pe extern, cauti cuvinte noi pe care nu le intelegi si le expui pe forum ca sa pari si tu mai destept.. Ridicolele mele afirmatii?Hai nu zau? Eu vorbeam 'script' intelegi?:)) despre ceva ce s-a intamplat si cunoaste marea majoritate a jucatorilor vad ca tu bati campii pe aici, sa-mi vad de problemele mele? Eu nu am probleme,inteligentule, tu ai!! si chiar ar trebui sa-ti vezi de ele si sa incerci sa le mai si rezolvi cand ai tu vreme...Cat despre urat vorbesti..urat vei fi....iti pot spune ca dai in gropi mai dai si cu semnale.
 

DeletedUser47559

sickos,o sa sfarsiti asa cum ati sfarsit si pe speciala asta cat si pe speciala trecuta:)
tu cand ai luat ban pe speciala asta pt ce a fost?pt cat de corect esti:))
 

DeletedUser41586

sickos,o sa sfarsiti asa cum ati sfarsit si pe speciala asta cat si pe speciala trecuta:)
tu cand ai luat ban pe speciala asta pt ce a fost?pt cat de corect esti:))

Ce legatura are speciala 10 spre exemplu cu tribul DreamTeam,iti spun eu.. nicio legatura dar vad ca iti place tie sa bagi de la tine...eu zic sa te dezveti de obiceiul asta, e sindromul "marele destept Kristy", de la el ti se trage.
 

corli

member
Scor reacție
38
Dar ce legatura ai tu cu dt si Revo ? Ca nu inteleg. Sau iara vi doar sa te bagi in seama ?

Pana una alta, pune mana si tu, dar si ai tai colegi si invatati jocul, sa castigati pe merit. Lasati mesajele de propaganda de 2 lei ce le dati prin alte triburi si nici nu mai puneti pe altii in locul vostru sa faca asta
 

DeletedUser47776

Sick si Os lasa vrajeala, ti-ai primit doza de atentia acuma te poti retrage inapoi in anonimitate. Nu are rost sa te dai mare destept ai dovedit pe joc ca nu prea te pricepi, urli la luna degeaba ;). Probabil ca faci parte din grupul de jucatori cu complexe de nebagare inseama.
 

DeletedUser41586

Dar ce legatura ai tu cu dt si Revo ? Ca nu inteleg. Sau iara vi doar sa te bagi in seama ?

Pana una alta, pune mana si tu, dar si ai tai colegi si invatati jocul, sa castigati pe merit. Lasati mesajele de propaganda de 2 lei ce le dati prin alte triburi si nici nu mai puneti pe altii in locul vostru sa faca asta

Tu vorbesti ma pacalici mic de castig pe merit? Tu? Mai bine taci din gura ca oricum esti doar de folosinta!:)))))))))))) Uhh, astept cu nerabdare sa te uzezi:)))))))))))))
 

corli

member
Scor reacție
38
Stai tu linistit, dormi linistit si nu-ti mai bate capul de ceea ce fac membrii Revo. Tot cauti atata atentie degeaba, te bati pe forum si cand intalnesti orice jucator din revo, apar "n" motive pentru care renunti.

Acum chiar nu meriti sa te mai bag in seama, spor acolo la invatat jocul.
 

DeletedUser41586

Stai tu linistit, dormi linistit si nu-ti mai bate capul de ceea ce fac membrii Revo. Tot cauti atata atentie degeaba, te bati pe forum si cand intalnesti orice jucator din revo, apar "n" motive pentru care renunti.

Acum chiar nu meriti sa te mai bag in seama, spor acolo la invatat jocul.

Bai, iti dau cu harta-n cap pe triburile la cel mai agresiv mod, daca si tu te crezi jucator:))))))))))))))))))))
Ce-ti mai place sa-i pupi in dosul casei :)) Cat iti dau sa ma lauzi si pe mine, pacalici mic?
 

DeletedUser47776

Bai, iti dau cu harta-n cap pe triburile la cel mai agresiv mod, daca si tu te crezi jucator:))))))))))))))))))))
Ce-ti mai place sa-i pupi in dosul casei :)) Cat iti dau sa ma lauzi si pe mine, pacalici mic?

Agresiva mica ce esti, "tucuteasi" (oare trebuie sa pun cratima? :p), observ ca tu te crezi mare jucator ala care ne da in cap cu harta =)), te asteptam in vizita ... In spiritul craciunului iti ofer personal 1 resursa la alegere, argila, fier sau chiar lemn (ca tot iti place sa behai pe extern, "lemneeeee"). Iti dau chiar 2 resurse numai sa ne scutesti cu aceste comentarii ieftine, de duzina, fi mai creativ, macar pe forum daca pe harta nu te mai gasim ;).
 

DeletedUser48217

ai ai ce e aici....ce faci mr sikoos iar te ia lumea la 2 metri :))
rau ai ajuns boss...chiar i mi pare rau de tine...esti jucator si tu boss ?
habar nu ai sa farmezi si faci galagie aici....:))
 
Sus