Politica si propaganda SP11 !

DeletedUser42606

Si dupa nici macar 3 saptamani se asterne linistea si pe speciala asta...
Cred ca adminii ar trebui sa reduca perioada de la 4 luni la 1:))
 

DeletedUser12196

ba sa ramana asa ca e bine.frecusuri si lupte sunt dar probabil ca au inteles ca o mie de vorbe un ban nu fac.
 

DeletedUser12196

Craciun-Fericit1.jpg
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Din categoria Sunt agramat, dar imi sta bine, vi-l readucem in atentie pe el, MARELE kenji

Maurice of Nassau dec 27, 22:22
Voi sunte-ti doar o problema de moment,va-ti recuperat satele l-ati aparat pe Petre care bineinteles nu stie juca dar voi ca niste soldati ascultareti l-ati aparat,toti dispareti de pe harta nici unul nu va ramane sunte-ti ca si mancati cu Loko nu veti avea niciodata diplomatie sunte-ti ai mei sa va pupe tati :))

Ma, pacat ca nu mai e topicu ala cu mesaje amuzante...
 

Deleted User - 556077

Conform unui top realizat de un alt mare jucător, kenji ar fii "best atacator"!!!
 

DeletedUser46530

Conform unor surse veritabile kenji ar fi si stapanul milisecundelor
 

DeletedUser12196

Dupa ultima miscare a marelui kenji se pare ca a venit apocalipsa si "nebunii" conduc lumea asta si asa "nebuna".
Cum ai putut tu, mare kenji, cel care tineai piept tuturor triburilor mari, si promiteai protectie (celor care aveau timp sa te creada)...cum ai putut sa ne lasi prada nebuniei si deznadejdii?!:))
Inca nu punem capat povestii. Vreau focurile de artificii.
Marele castig pentru mine este ca m-am distrat si am avut alaturi cativa jucatori superbi in gandire si comportament.De ieri rad intr-una citind mesajele.Viata noastra continua linistita undeva, in realitate, dar revenim periodic la oaza noastra de fantezie.:))


Daca pun cap la cap toate mesajele scot material de un roman.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12196

;)da, da, stim...tribul "asistatilor tribali". ati crescut din donatii precum fat frumos si acum va dati mari ca sunteti in top.
imi vine sa vars si nu am punga.
 
Sus