Lemne vs Loko

  • Autor subiect John the Ripper
  • Data de început

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Parte 1:
Triburi: Loko!?, Loko?!, Loko??
Parte 2:
Triburi: DT, DT., -DK-, DK-A, Lemne, Pietre

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 3
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18,832
Tabăra 2: 9,094
Diferență: 9,738

chart
 

DeletedUser39475

Buna ziua ,in primul rand vreau sa felicit pe cei care mi-au innobilat satul pe speciala, cum am mai spus la inceputul lumii asteia cand o sa aveti tupeu sa intrati cu numele vostru atunci sa va bateti in piept ca,castigati sau innobilati pe cineva anume si da o sa vin in continuare cu rapoarte pt voi ,am si eu o intrebare cum se face ca voi stiti cand un jucator este banat cu toate ca jucatorul respectiv este banat pe atacabil si nu ati avea cum sa aflati aceste lucruri , o fii de la duhul sfant probabil,astea fiind spuse de acum latrati aici cat vreti ,kristi star ii spunea lui iida ca nu intra,cu toate astea este si el ascuns pe aici pe undeva :D sa fii fost o tactica in cazul in care nu mergea cum presupuneati voi? Mai jos aveti citatul meu de la inceputul lumii ca sa nu existe nimic de interpretat.

Cam asta se întâmplă când tu alegi să faci gargară... Vă faceți de râs peste tot pe unde „pășiți”, dar parcă în ultimele 2 luni, la modul grav...

red.png
002 (476|495) K44 2,078 goloie [DT] sorin1212 [Loko?!] 2016-12-13 00:45:00
red.png
Adio frumusete :X (483|466) K44 3,075 ELmaf3oso [DT] Praetorian [Loko?!] 2016-12-13 00:45:00
red.png
002 Tavita-l striga fetele (482|465) K44 4,818 ELmaf3oso [DT] Praetorian [Loko?!] 2016-12-13 10:58:35
red.png
satul lui y.bob (465|487) K44 2,443 y.bob [DT] Mihulets [Loko?!] 2016-12-13 18:50:30
red.png
satul lui robertinio999 (474|490) K44 2,281 robertinio999 [DT] Mihulets [Loko?!] 2016-12-13 23:19:50

Acum, veniți cu tâmpenia aia...„noi am intrat cu numele noastre”. Ei bine, cu numele voastre v-ați făcut de râs. Iar noi, cu numele noastre am intrat, cei care au intrat. Am considerat că efectiv nu e nevoie să se strângă toată trupa pentru un scop atât de mic. Am avut dreptate, crescătorilor de sate. 1 oră v-ați chinuit să faceți un split și nu ați reușit, nubilor...cu tot cu „superputerile” voastre.

Emil, tu nu te băga în lucruri ce nu le înțelegi. De vrei și tu script, nu așa îl primești, există un ritual de inițiere foarte complex. E ceva de genul...
Trebuie să fi adus acolo de un anume „frate”...
Fratele care l-a propus trebuie sa-l aduca la ora convenita.Este condus intr-un coltretras (cabinetul de reflectie),tapisat in negru si decorat cu doua tibii incrucisate sub un cap de mort.Marele expert ii explica de ce trebuie sa mediteze asupra unei devize care-l va ajuta sa inceapa o noua viata. I se pun intrebari despre el,familia sa si umanitate in general,la care trebuie sa raspunda.Trebuie,de asemenea,sa-si redacteze un testament pur filosofic.Pentru a raspunde la intrebari,care nu sunt deloc simple si pentru a-si redacta testamentul,viitorul ucenic trebuie sa reflecteze profund.Pe unul din zidurile cabinetului de reflectie este inscrisa formula alchimista "V.I.T.R.I.O.L", care semnifica: " Visita Interiora Terra,Rectificando Invenies Occultum Lapidem" (Vizitand interiorul pamantului sirectificand,vei gasi piatra oculta,filosofala).
 

DeletedUser48120

Buna seara oameni buni si rai :)

Ce a inceput ca un vis, s-a terminat ca un cosmar. Desi ati uitat sa va adaugati celelalte triburi la declaratia de razboi, sa stiti ca noi nu le-am uitat. (lemne, dt si academia, dk si academia, si ceva pietre). deci a fost in 6 vs 3, si totusi in declaratia de razboi ar aparea ca noi suntem mai numerosi :)). patetic!
V-am scris numele la triburi fara sa ma mai obosesc sa apas pe caps lock pentru ca nu se merita efortul!!

Au fost acuzatii din ambele parti, fiecare cu ale lui, dar se pare ca noi am fost mai zmei decat voi.
Vorbesc ca trib, nu ca individualitati. Cred ca oleaca de triburile cam toti stim.

Mai jos e visul:

Mai jos cosmarul:
11

Lemne 35.565 35.565 16 2.223 15 2.371

Si mai jos e si cel care a declarat razboi si care printre primii s-a transformat din lemn in lup
2

John the Ripper WOLF 15.669 3 5223



Si toate acestea fara sa va atacam! Vai de voi! :))
 

DeletedUser47275

Rau imi pare de haiducii care au facut mijto de tribul meu facut pe harta , CAII ( pe speciala trecuta). :)) Revansa a venit in cele din urma :))
Pentru Jonhy : daca nu era VRAC_ul care, efectiv , ma distrugea in Est ... nu faceai nimic :))
(+ ca te bateai cu academia , si aia preluata tot de la un trib mic de pe harta la intamplare)
Toate cele bune iti doresc :)) Nobilii pe tine vin !
Sickos... nimic nou , out :))) Intra cu un trib, pleaca in 4 :)) Si pe forum e cuminte acum :)) vocea a pierit !
Clipul s-a adeverit , profetia cailor :))) :*
 

DeletedUser47275

Johny , calutii lovesc lupii cu copita ;)) eu zic sa iei jobenul si sa il acompaniezi pe sickos ;))
 

DeletedUser33394

Lemne

tzepes, ti-a conficat politia caruta cu lemne?

a pardon, v-au halit lupii :(
 

DeletedUser

Buna seara oameni buni si rai :)

Ce a inceput ca un vis, s-a terminat ca un cosmar. Desi ati uitat sa va adaugati celelalte triburi la declaratia de razboi, sa stiti ca noi nu le-am uitat. (lemne, dt si academia, dk si academia, si ceva pietre). deci a fost in 6 vs 3, si totusi in declaratia de razboi ar aparea ca noi suntem mai numerosi :)). patetic!
V-am scris numele la triburi fara sa ma mai obosesc sa apas pe caps lock pentru ca nu se merita efortul!!

Au fost acuzatii din ambele parti, fiecare cu ale lui, dar se pare ca noi am fost mai zmei decat voi.
Vorbesc ca trib, nu ca individualitati. Cred ca oleaca de triburile cam toti stim.

Mai jos e visul:
Mai jos cosmarul:
11

Lemne 35.565 35.565 16 2.223 15 2.371

Si mai jos e si cel care a declarat razboi si care printre primii s-a transformat din lemn in lup
2

John the Ripper WOLF 15.669 3 5223



Si toate acestea fara sa va atacam! Vai de voi! :))
Sikoos a declarat razboiul si poate sa confirme chiar el asta ... eu doar am facut acest razboi public pe forum ... si nu ti face griji John te ripper inca e pe harta ...
 

DeletedUser

Rau imi pare de haiducii care au facut mijto de tribul meu facut pe harta , CAII ( pe speciala trecuta). :)) Revansa a venit in cele din urma :))
Pentru Jonhy : daca nu era VRAC_ul care, efectiv , ma distrugea in Est ... nu faceai nimic :))
(+ ca te bateai cu academia , si aia preluata tot de la un trib mic de pe harta la intamplare)
Toate cele bune iti doresc :)) Nobilii pe tine vin !
Sickos... nimic nou , out :))) Intra cu un trib, pleaca in 4 :)) Si pe forum e cuminte acum :)) vocea a pierit !
Clipul s-a adeverit , profetia cailor :))) :*
Pentru toti cei care, ma irita, am o vorba sa va spun ... gura mica!
 

DeletedUser523

Lemnele nu mai sunt.
Felicit loko pt ca au avut norocul sa nu mai intalneasca lemnele.
Topicul poate fii inchis.
 
Sus