Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser41586

Iti spun eu motivul, unde am jucat eu, au folosit binoclul sa ma vada in clasament ca eram mereu acolo sus, acum pe ultima lume au folosit armele puse strategic sus in copac ca sa arunce cu aschii. :))
Invatati sa jucati si peste 10-20 ani cand revin pe joc o sa vad ce stiti
 

DeletedUser

Iti spun eu motivul, unde am jucat eu, au folosit binoclul sa ma vada in clasament ca eram mereu acolo sus, acum pe ultima lume au folosit armele puse strategic sus in copac ca sa arunce cu aschii. :))
Invatati sa jucati si peste 10-20 ani cand revin pe joc o sa vad ce stiti

La multi ani si la cat mai multe lumi in care sa ne uitam cu binoclu dupa tine, atat cat esti rang 1 pe spatele nubilor, dar si cand dai de noi si esti pe cale de disparitie! Succes in 2017, poate realizezi si tu ceva.
 

DeletedUser13059

Iti spun eu motivul, unde am jucat eu, au folosit binoclul sa ma vada in clasament ca eram mereu acolo sus, acum pe ultima lume au folosit armele puse strategic sus in copac ca sa arunce cu aschii. :))
Invatati sa jucati si peste 10-20 ani cand revin pe joc o sa vad ce stiti


no comment !!!!!
 

DeletedUser32965

Cei din TS/BI au pierdut razboiul cu TITS si s-au dizolvat. Va amintiti, acum 1 luna, ca v-am spus ca asa o sa se intample cu voi? V-ati lacomit la cateva sate ale noastre si apoi v-a alergat DT-ul pe toata harta. Ferme noabe!

http://imgur.com/a/bX8lB
 

DeletedUser48237

Iti spun eu motivul, unde am jucat eu, au folosit binoclul sa ma vada in clasament
Cum e sa stai pe 1 cateva zile pe spatele colegilor pe care ii minti sa-ti curete sate si apoi sa te faci ca ploua?:))...apoi faci puf si dispari
Cum e sa joci pe fiecare lume 3 saptamani?:)))
 

DeletedUser47776

Va mancat pisica limba???:))

Ai prins curaj mai ? ati recrutat inactivii din TS si gata ne dam zmei pe forum ? =)) LMFO de noob ce esti, ti-ai luat binoclu ? sa-ti parafrazez colegul sick and os, nu de alta dar revo se duce nene in clasament deja nu se mai poate, tot recrutati dar diferenta nu scade cum vine asta ? oare s-a stricat masinuta de recrutat si nu mai aduce sate moca la fel de eficient ca pe alte lumi ? =))
 

DeletedUser47924

hi,hi,..stai linistit,v-am lasat niste sate prin sud, sa le cresteti,..venim dupa ele,..:)),..
 

DeletedUser47776

Cred ca mai degraba v-am lasat noi niste sate in nord-est, acolo in diagonala unde ati fugit, iti mai aduci aminte de marea fuga in diagonala ? =)). Trebuie sa recunosc totusi, ati facut o mutare "foarte buna" acuma se poate da direct pe voi cu valoarea si talentul care ne caracterizeaza, nu suntem degeaba "Number one" la puncte, sate, inamici invinsi etc.

PS: Tu te lauzi cu recrutariile ? Nu de alta dar daca ati ajuns in halul asta de penibilitate sa te lauzi cu adusul de jucatori in trib, jucatori care oricum nu sunt de calibru (ce se aseamana se aduna :p), atunci chiar ca nu mai are rost sa-mi bat gura cu tine\voi =))
 

DeletedUser47924

Stai taticu, poti sa-ti bati gura cu noi,..:)),.nu e problema,..deocamdata toata treaba e in lucru,..nu mai tin minte,..parca si pe alta lume era un trib,..in trend,..in clasamente,..si acum,..:)),..va mai gasim pe la margine,..insistati sa ramaneti pe acolo,..nu stiu cu ce scop,..:)),..
nu mai vorbesc de faptul ca doar tu mai misti pe aici,..ca pe L,...cat era???:)),..sa nu cobesti pe aici,..mai bine hai sa o lasam asa,..ca e in lucru, toata treaba,..nu ?:))
 

DeletedUser47776

Stai taticu, poti sa-ti bati gura cu noi,..:)),.nu e problema,..deocamdata toata treaba e in lucru,..nu mai tin minte,..parca si pe alta lume era un trib,..in trend,..in clasamente,..si acum,..:)),..va mai gasim pe la margine,..insistati sa ramaneti pe acolo,..nu stiu cu ce scop,..:)),..
nu mai vorbesc de faptul ca doar tu mai misti pe aici,..ca pe L,...cat era???:)),..sa nu cobesti pe aici,..mai bine hai sa o lasam asa,..ca e in lucru, toata treaba,..nu ?:))

restul sunt ocupati sa va ia voua sate =)), in rest am vazut de ce sunteti in stare pe lumea aia, aia care nu mai stiu eu care, imi sta pe limba dar o tot uit =))

Vezi ca DT (as folosi alt nume dupa prestatia voastra de pe l54 da va mai las o vreme asa :p) nu a jucat vs REVO in configuratia asta niciodata, sa compari l54 cu alte lumi unde au fost doar o mana de jucatori din REVO ar fi ca si cum as compara speciala aia unde ati intrat si ati ramas fara sate =)). Este in lucru zici ? pai si la noi este in lucru, numai ca noi suntem mai capabili de felul nostru, voi inca aveti de invatat, singurul lucru care a fost adus de voi la rangul de arta este "talentul" cu care recrutati pe cei slabi de inger (as folosi alt adjectiv dar e cam devreme pt o "scurta" vacanta :p).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47924

Ok,taticu,..tot respectu, gata cu fotosinteza,..ne auzim cand ne vedem,..:)
 

DeletedUser47776

Ok,taticu,..tot respectu, gata cu fotosinteza,..ne auzim cand ne vedem,..:)

Asa asa, atata numai te mai rog, imi poti explica ce este fotosinteza ? Se aplica si la oameni sau numai la plante ? =))

PS: cu dedicatie pt fani :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47776

Planctonul nene asta se devoreaza prin vise, si eu care credeam ca se da shaorma cu lipie de "semizeu" :(

PS: semizeu e un fel de zeu da mai mic, mai de buget, varianta low cost =))
 

DeletedUser20519

Ai prins curaj mai ? ati recrutat inactivii din TS si gata ne dam zmei pe forum ? =)) LMFO de noob ce esti, ti-ai luat binoclu ? sa-ti parafrazez colegul sick and os, nu de alta dar revo se duce nene in clasament deja nu se mai poate, tot recrutati dar diferenta nu scade cum vine asta ? oare s-a stricat masinuta de recrutat si nu mai aduce sate moca la fel de eficient ca pe alte lumi ? =))

Pai si inactivii aia ce cautau in Haș? Sau erau buni cat erau la aliati..acum sunt doar niste noobi ))) va contraziceti singuri pe voi

In legatura cu punctele si satele, spor la cat mai multe. Dar rezultatul final il stiti deja unde au jucat DT si DK ( cu toate ca erau triburi cu puncte si sate mult peste). Nu zi hop pana nu ai sarit ;)
P.s. sper ca pe o alta lume sa nu se mai repete vorba " ca nu s-a jucat inca niciodata impotriva la asa configuratie " , si sa nu comparam lumea cu o alta lume.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47776

Pai si inactivii aia ce cautau in Haș? Sau erau buni cat erau la aliati..acum sunt doar niste noobi ))) va contraziceti singuri pe voi

In legatura cu punctele si satele, spor la cat mai multe. Dar rezultatul final il stiti deja unde au jucat DT si DK ( cu toate ca erau triburi cu puncte si sate mult peste). Nu zi hop pana nu ai sarit ;)
P.s. sper ca pe o alta lume sa nu se mai repete vorba " ca nu s-a jucat inca niciodata impotriva la asa configuratie " , si sa nu comparam lumea cu o alta lume.

Mai nextele tu joci cumva in DT si nu știu eu acest lucru?, te tot bagi inseama unde habar nu ai cum sta treaba, ți-as explica eu mai pe întelesul tău la ce m-am referit da n-am timp si nici chef, ca atare urmărește clasamentul, statisticile si vedem noi la final cum va arata lumea ;)

PS: totuși ca sa nu las loc de interpretare, chiar nu sa jucat in aceasta configurație vs "vise de echipa", daca tu ai impresia ca revo a mai jucat vs DT pe alte lumi înseamnă ca visezi mai rău decât membri visători. A sa nu uit, băieții si fetele care au trădat erau fostul ts nu h, sti cum e alt nume același trib =)). Iar ei chiar au fost noobi majoritatea oricum, daca nici atacurile nu se stresează sa le noteze inschimb însă vor sa le stea lumea sitter si mai si comentează cand se mai pierde 1-2 sate. Le urez bon voyage acolo in DT/circ sa ne zică si noua mai încolo cum e sa fi carne de tun =))
 

DeletedUser13059

vrea si el scriptu :))) doar ii oferta in DT , jucati pentru noi si primiti script jmeker
 
Sus