Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser41586

Am făcut fractură la creier citind aceste două rânduri. Mă face să mă întreb ce cauți tu în viața ta...

Deasupra la ce? Deasupra sfidării celor mai simple sisteme senzoriale? Deasupra disonanțelor cognitive? Pe bune! Te înțeleg, la nivel propagandistic, e normal să încerci să îți aperi tribul, însă, nu e nicio diferență în a citi aceste două rânduri și a mă uita în aceste momente pe Romania TV. Mă simt la fel de jignit. Mă simt astfel, pentru că ai impresia că putem să acceptăm asemenea gogoși ridicole și deloc înfuriate.

Eu nu-ți urez decât baftă, atât ție, cât și tribului DT. La nivel declarativ, se aruncă multe lucruri, deocamdată harta vorbește. Un singur calcul nu vă iasă și totuși, e normal...ce dracu au starterii de nu se mai lasă odată?! Înnebuniră?
Nu știu ce va fi mâine, poate. Însă știu că în 3 luni de la deschiderea serverului, probabil o să faceți factură a gâtului în scurt timp, dacă nu ați făcut deja. Așa că ciocul mic și joc de glezne.


Băi băiete...Ești de-a dreptul fenomenal, cât de mult timp ți-a luat să urmărești discuțiile de pe B1 TV dintre Băsescu și Ciutacu ca să înveți și tu cuvinte noi? Le-ai scris pe o foaie? Ferească sfântul!
O să facă "factură" gâtului? A consumat gaz?:))))
------,,,,..... Pune-le și tu când ai timp, sau..trimite-mi textul înainte de a posta și ți le pun eu, geniule.
 

DeletedUser13059

Băi băiete...Ești de-a dreptul fenomenal, cât de mult timp ți-a luat să urmărești discuțiile de pe B1 TV dintre Băsescu și Ciutacu ca să înveți și tu cuvinte noi? Le-ai scris pe o foaie? Ferească sfântul!
O să facă "factură" gâtului? A consumat gaz?:))))
------,,,,..... Pune-le și tu când ai timp, sau..trimite-mi textul înainte de a posta și ți le pun eu, geniule.


FRACTURA , nu FACTURA :))))


inca odata ai demonstrat ca tu nu te schimbi niciodata , ramai mereu acelasi si inconfundabilul noob care nici la copy paste nu este capabil ..
 

DeletedUser39475

Băi băiete...Ești de-a dreptul fenomenal, cât de mult timp ți-a luat să urmărești discuțiile de pe B1 TV dintre Băsescu și Ciutacu ca să înveți și tu cuvinte noi? Le-ai scris pe o foaie? Ferească sfântul!
O să facă "factură" gâtului? A consumat gaz?:))))
------,,,,..... Pune-le și tu când ai timp, sau..trimite-mi textul înainte de a posta și ți le pun eu, geniule.

Cu băiete, adresează-te colegilor de salon. Halatu, cât e halatu?!
Dacă ai un vocabular modest e normal să crezi că ceea ce spun, este complicat.
Întrebările pe care le adresezi, reprezintă un monolog? Apropo, pe gaz ești tu, săracule. Noi încă folosim alt tip de combustibil. Depinde doar de sezon.
Ești prea irelevant să îți spun un lucru cunoscut de toată lumea. Că te faci de râs? Așa ești construit să fii.
Ia treci tu la colț. Ai voie să vorbești doar cu colegii de salon. Utilitatea ta e inexistentă, pentru mine. Singurul lucru pe care-l fac în plus e acela că ți-am răspuns la postul ăsta, fluture!
Însănătoșire!
 

DeletedUser41586

FRACTURA , nu FACTURA :))))


inca odata ai demonstrat ca tu nu te schimbi niciodata , ramai mereu acelasi si inconfundabilul noob care nici la copy paste nu este capabil ..

Daca nu ai citit ce a scris nu te arunca să dai un răspuns

Cu băiete, adresează-te colegilor de salon. Halatu, cât e halatu?!
Dacă ai un vocabular modest e normal să crezi că ceea ce spun, este complicat.
Întrebările pe care le adresezi, reprezintă un monolog? Apropo, pe gaz ești tu, săracule. Noi încă folosim alt tip de combustibil. Depinde doar de sezon.
Ești prea irelevant să îți spun un lucru cunoscut de toată lumea. Că te faci de râs? Așa ești construit să fii.
Ia treci tu la colț. Ai voie să vorbești doar cu colegii de salon. Utilitatea ta e inexistentă, pentru mine. Singurul lucru pe care-l fac în plus e acela că ți-am răspuns la postul ăsta, fluture!
Însănătoșire!

Băi, ți-am zis de atâtea ori să lași impresiile astea de mare destept, tot același om ramai, tot același om care înjură pe Skype fara un motiv anume, tot același om care își râde colegii vei ramane..
 

DeletedUser39475

Dar nu a fost o înjurătură. Ti-am zis sa te duci în partea aia a corpului despre care mă întrebai dacă o ard cu GPL. Cu gâtul parcă era.
Și iti mai zic, încă odată dacă vrei, din simplul fapt ca nu faci nici 2 lei grei, pentru mine.
Nu fac nimic fără motiv, domnul instabilitate. Hai, basti de aici ca dai pureci.
 

DeletedUser41586

Pentru a nu știu câta oară mi-ai dat răspuns la doar jumătate din replică, ai făcut și pleonasme, când îți ziceam să mai stai și pe la cursuri te duceai repede pe triburile, acum urmărește emisiunile cu și despre intelectuali.

Cresty, să înțeleg că dumneata înjuri oamenii pentru simplul fapt că nu-i cunoști? Că atunci nu ne cunoșteam noi, dar după ce în discuțiile noastre purtate pe Skype te-ai apucat să înjuri anumiți jucatori(nu dau nume, ii știi tu) începusem să-mi dau seama ce fel de persoană esti, până au trecut 3 zile și m-am trezit cu înjurături, și, într-adevăr mi-am dat seama că ești doar (care e cuvântul ăla de il folosești des, cu i începe?) Așa că fuguța și vezi cum stăm la capitolele instabilitate și nesimțire.

Până una alta continuă să te bagi singur în ceață (îți dai tu seama)
Apropo, halatu cât mai e halatu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39475

Tu oricum ești înjurat de toată lumea. Singurul lucru bun pe care poți sa îl faci este sa stai cuminte când frații tai cu purici fac "micțiuni" pe tine în parcul Tineretului.

Atâta timp cât nu joci pe 54, ești un simplu fluture care zboară împotriva uraganului de aici. Nu strica frumusețea acestui lucru și latră în alta parte. Daca ai ceva personal sa îmi spui, fa-o în privat. Suntem plictisiți de același latrat anost și trist pe care îl folosești de fiecare data.

Spor la joaca băieților care încă sunt pe baricade aici, indiferent de trib.

Nu o sa mă mai obosesc sa iti răspund. Basti, oan mor taim!
 

DeletedUser47559

offf,inteleg ca ai fost innobilat pe oriunde ne-ai intalnit dar asta e...tre sa te obisnuiesti
 

DeletedUser39475

Dar nu sunt neapărat sechele lui. O parte din ele, le are și cel ce este în spatele textelor pe care el le postează. Doar că gura lui slobodă îl ia mereu pe dinainte. Sickos, postacul DeTeului. :))
 

DeletedUser41586

Mai trebuia să adaugi încă un LE la cuvântul acela care e, bineînțeles, sinonim cu tine. Cel ce este în spatele textelor? Hai nu zău? Ai greșit partitura sau doar ai încercat să te iei după mine? Dar, vezi că nu toată lumea fugea de la școală, înțelegi tu cu toate că iar ai să-mi bagi despre instabilitate..
Gura mea sloboda mă ia pe dinainte? Textul întârzie sau cum?
 

DeletedUser48237

Tu ce mai cauti pe jocul asta , mai stii cand te bateai cu pumnii in piept si am convenit ca ala care pierde speciala se lasa de joc? Ai pierdut prea repede ca sa-ti dai seama ca ai pierdut ?:D

Cuvintele jalnic instabil figurant fals si altele de acest gen sunt interzise, nu? (Fara legatura cu subiectul)
 

DeletedUser47204

Dragi prieteni tribali care urmariti acest razboi de pe mai multe lumi, s-a ajuns si la offul final a lui alexutzu28 , e pe cale sa dea stergere cont , inainte ca tribul REVO sa ajunga sa se bata cu ei, in adevaratul sens al cuvantului.


In aceasta seara, alexutzu28 , conducator DETEU ( cica ) , a revenit cu o circulara de propaganda, de data aceasta, in H :)) auzi tu acolo, la cei cu care noi, tribul REVO jucam pe conturi, si facem schimb de sate. Ne ajutam cu sittere reciproc etc..

Chiar ne miram, si discutam intre noi, " oare DETEUL, chiar da stergere cont fara a mai da cateva circulare miloage, inainte de asta ?? " , ei bine prieteni, asa e, nu au cum.. o au in sange, ei au ramas fara "recrutari disponibile" .

Ca fapt divers, ieri, pe data de 10.02.2017, a fost MARELE ORGANIZAT DETEIST , la nivel de familie, toate triburile Deteiste, de la mic la mare , au atacat. Mare a fost bucuria in familia deteista, dupa ce au luat 15 sate, ei sperau la vreo 2-3, deoarece au atacat toti, si s-a ajuns la 15 sate :)) bine deteeuuu !!

O sa le aratam, inca o data, de dragul tuturor cum se da la un organizat, la nivel de trib vorbind, nu la nivel de familie, pentru ca daca dam la nivel de familie, posibil sa ii pierdem pe toti , si nu vrem sa se termine deja cu scuze patetice ! :)

O seara faina tuturor !
 

DeletedUser47690

Gata h-ul? Stie cineva ce a jucat tribul asta pe L54, cand au intrat spuneau ca revo este un trib starteri si finala lumii o sa se joace intre ei si DT. Dupa au prins curaj si au zis ca joaca singuri ca DT-ul nu prinde finala, iar acum sa aud ca de fapt ei fug in revo de frica DT-ului.
Jucati fratilor cu alta litera de acum inainte, o idee gratuita din partea mea, in loc de H folositi litera F, de la "Fugim in alt trib daca suntem atacati"
Cum au zis cei avizati in triburile de la inceput, L54 este o rafuiala DT cu revo.
PS: am inteles din mesajele din seara asta date pe trib de celebrul cicistar, ca alex se da la sotiile celor din revo cu real succes. Urat din partea lui, atat am de spus.
 

DeletedUser13059

atunci de ce mergeti la ei sa ii invitati in deteu ? fiecare membru dt a primit misiune sa trimita mesaje in h ca sa invite jucatori , iar cei care reusesc primesc recompensa o shaorma ...


daca tot sunteti tribu ala cel mai bun de pe .ro cum scrieti acolo in mesaje de ce aveti nevoie de recrutari ? :D singuri sunteti degeaba , fara triburi tampon cum ii dk sau aici circarii sunteti degeaba

apropo , trimiteti resurse la precenu scooby sa isi ridice cladirile , am auzit ca a fost farmat azi , doar 20 si ceva de milioane a donat tribului revo iar voi astia care nu lasati pe nimeni la greu stateati sa trimiteti mesaje in timp ce ala saracu era demolat pe toate satele ...


PS: am inteles din mesajele din seara asta date pe trib de celebrul cicistar, ca alex se da la sotiile celor din revo cu real succes. Urat din partea lui, atat am de spus.


eu din cate stiu doar cu thumper vorbeste , doar ca acolo ii bataie mare pentru ca este si yoyo pe fir si o sa fie un duel al tantarilor pentru marele trofeu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47559

Voi mai aveti curaj sa vorbiti?:)) v-ati facut de ras destul pe lumea asta,ati dat inceput nou de frica noastra in partea cealalta a lumii,nu puteati sa dati si voi mai aproape,chiar asa departe ati putut fugi?si voi mai aveti curaj sa vorbiti ca h fuge pe nush unde:)))
sunteti ptatetici,ati dat circulare in ts/bi in h sa intre la voi,dati mesaje false peste tot:))pe speciala ati iesit intr-o saptamana si va mai si autointitulati cei mai buni de pe ro
 

DeletedUser47690

si daca este un jucator demolat ce inseamna asta? Pe speciala trebuia sa ne batem cu tribul revo, dar nu au fost acolo, era inutil sa continuam sa jucam, pe noi nu ne intereseaza specialele. Probabil lucrurile acestea le stiti si voi dar le tot repetati pentru a prinde curaj. Pana acum avem 3-0 in disputa cu membrii tribului revo.
Inceputul lumii a fost o alegere buna, rezultat final o sa ne dea dreptate, nu sunt eu de vina ca plangeti voi pentru cateva zeci de mii de pp-uri pierdute atunci.
Strategia unui trib se stabileste in functie de castigarea jocului, noi asta am facut pana acum.
O intrebare de final de seara: daca erati asa buni si castigati pe orice lume pe care intrati (sic!!!) de ce i-ati invitat pe cei din tribul H sa joace pe lumea asta??
 

corli

member
Scor reacție
38
Gata h-ul? Stie cineva ce a jucat tribul asta pe L54, cand au intrat spuneau ca revo este un trib starteri si finala lumii o sa se joace intre ei si DT. Dupa au prins curaj si au zis ca joaca singuri ca DT-ul nu prinde finala, iar acum sa aud ca de fapt ei fug in revo de frica DT-ului.
Jucati fratilor cu alta litera de acum inainte, o idee gratuita din partea mea, in loc de H folositi litera F, de la "Fugim in alt trib daca suntem atacati"
Cum au zis cei avizati in triburile de la inceput, L54 este o rafuiala DT cu revo.
PS: am inteles din mesajele din seara asta date pe trib de celebrul cicistar, ca alex se da la sotiile celor din revo cu real succes. Urat din partea lui, atat am de spus.

Mai bine continui cu mesajele de milogeala. Stii tu, alea in care iti arati (defapt, va aratati) caracterul, alea care demonstreaza cel mai bine la ce dt-ul e cel mai bun trib, pentru ca in rest pe lumea asta nu ati demonstat nimic si v-ati facut doar de ras, ceea ce faceti si in continuare.

Asa ca, spor acolo la tastat mesajele in continuare.
 

DeletedUser47559

si daca este un jucator demolat ce inseamna asta? Pe speciala trebuia sa ne batem cu tribul revo, dar nu au fost acolo, era inutil sa continuam sa jucam, pe noi nu ne intereseaza specialele. Probabil lucrurile acestea le stiti si voi dar le tot repetati pentru a prinde curaj. Pana acum avem 3-0 in disputa cu membrii tribului revo.
Inceputul lumii a fost o alegere buna, rezultat final o sa ne dea dreptate, nu sunt eu de vina ca plangeti voi pentru cateva zeci de mii de pp-uri pierdute atunci.
Strategia unui trib se stabileste in functie de castigarea jocului, noi asta am facut pana acum.
O intrebare de final de seara: daca erati asa buni si castigati pe orice lume pe care intrati (sic!!!) de ce i-ati invitat pe cei din tribul H sa joace pe lumea asta??

tu cred ca ai baut gaz
...3-0?:)))))
pe l34 ati luat bataie,in start pe l54 la fel,pe speciala la fel unde au fost 3-4 playeri din revo si tu zici ca e 3-0?plus ca singura lume normala unde a jucat sau joaca revo e l54,asa ca dispari d.aici cu aberatiile
 
Sus