Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser47204

Saracu CIRI, mai ca ajunge sa creada ceea ce spune :))

Eu personal am vazut vreo 5 mesaje private azi + restul primite de altii si date mai departe + circulara in tot tribul, patetici :))

" cel mai bun trib DETE " ahaha, doamne ! Amuzanti rau
 

DeletedUser39475

PS: am inteles din mesajele din seara asta date pe trib de celebrul cicistar, ca alex se da la sotiile celor din revo cu real succes. Urat din partea lui, atat am de spus.

CipCIRIp, taci în maghiară.
Mesajele date de mine au....pentru că....! De ce să explic când oricum nu înțelegeți? Să vorbesc singur?! Zic unele voci că alex încă lucrează la definiția unui termen care începe cu „o” și se termină cu „nanism”. Aceleași voci spun că e singurul lucru pe care reușește să-l „corupă”.
Urât vorbești, urât vei fi, nenea fluture!
...bere la cutie!
 

DeletedUser41586

Mai bine continui cu mesajele de milogeala. Stii tu, alea in care iti arati (defapt, va aratati) caracterul, alea care demonstreaza cel mai bine la ce dt-ul e cel mai bun trib, pentru ca in rest pe lumea asta nu ati demonstat nimic si v-ati facut doar de ras, ceea ce faceti si in continuare.

Asa ca, spor acolo la tastat mesajele in continuare.


Mai bine continui cu mesajele de frustrare. Știi tu, alea in care îți arăți caracterul! Alea care demonstrează că Revo este cel mai slab trib, in rest de lumea asta ce ați demonstrat? Ați pierdut lumea 44 tot împotriva unei părți din componenta DT-ului, practic v-ați făcut de râs, și acum țin minte că erați plini de entuziasm, până în momentul în care ați dat gard in gard și bineînțeles că ați fugit pe lumile speciale.
Statistic vorbind DT-ul vă toarnă apă in cap de sus din balcon, lăsați propaganda asta falsă pe care tot încercați să o faceți, sunteți pe val, dar tot acolo o sa ajungeți! Reveniți la realitate și nu va mai mințiți singuri.
Referitor la speciala.. Nu mai aduceți în discuție! Doar mucles!
Hegemony la fel că și Revo, aceleași caractere trase la xerox, îmi aduc aminte și de lumea 46 când mai marii conducători se băteau cu pumnii în piept și ziceau că vor câștiga lumea(început de lume) "daca Hegemony nu va câștiga lumea, alianță din care fac parte sigur o vor câștiga" H-United locurile 1-2 mai mare propaganda, la fel cum faceți voi acum, până în momentul ăla in care au dat gard in gard și bineînțeles că marasete vroia sa vanda contul (500 euro) sau cat cerea? Ceva de genul...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48274

Mai bine continui cu mesajele de frustrare. Știi tu, alea in care îți arăți caracterul! Alea care demonstrează că Revo este cel mai slab trib, in rest de lumea asta ce ați demonstrat? Ați pierdut lumea 44 tot împotriva unei părți din componenta DT-ului, practic v-ați făcut de râs, și acum țin minte că erați plini de entuziasm, până în momentul în care ați dat gard in gard și bineînțeles că ați fugit pe lumile speciale.
Statistic vorbind DT-ul vă toarnă apă in cap de sus din balcon, lăsați propaganda asta falsă pe care tot încercați să o faceți, sunteți pe val, dar tot acolo o sa ajungeți! Reveniți la realitate și nu va mai mințiți singuri.
Referitor la speciala.. Nu mai aduceți în discuție! Doar mucles!
Hegemony la fel că și Revo, aceleași caractere trase la xerox, îmi aduc aminte și de lumea 46 când mai marii conducători se băteau cu pumnii în piept și ziceau că vor câștiga lumea(început de lume) "daca Hegemony nu va câștiga lumea, alianță din care fac parte sigur o vor câștiga" H-United locurile 1-2 mai mare propaganda, la fel cum faceți voi acum, până în momentul ăla in care au dat gard in gard și bineînțeles că marasete vroia sa vanda contul (500 euro) sau cat cerea? Ceva de genul...

HAHAHAHA noob ce esti, pe ce lume jucam aici ? (ghost of christmas past?), Cum s-a tot zis dar na voi astia care va asociati cu deteul (cel mai slab trib de pe ro dupa ultimele prestatii :p) nu prea intelegeti ca REVO este tribul care va v-a scoate triburile din cap (fumurile alea care ies pe urechi cand se incinge scriptul :D), iar in cea ce priveste tribul Revo per total Deteul nu a reusit performanta de a castiga vs noi niciodata, sau a jucat tribul Revo pe vre-o lume antecedenta si nu stiu eu asta ? =))

PS: Sikoso lasa vorba pe extern treci la scris de mesaje de recrutare, la alea va pricepeti voi cel mai bine, pacat ca nu prea mai aveti ce recruta, nici barbare nu prea mai aveti de luat, ce ne facem... =))
 

DeletedUser47559

ma sickos esti unitatea de masurare a prostiei...cum poti sustine tu anumite lucruri neadevarate:)))
DT-ul si-a luat.o in cap pe orice lume unde a dat de un adversar mai serios,l34 ,speciala chiar si l54 in start:))
cu tot cu chinezariile lor,sunteti praf,dati mesaje la toata harta sa intre la voi,si mesaje de amenintare la playerii de la noi cum sa iasa din trib ca sa aiba sansa la castigarea lumii 54,cum sa faci asa ceva:))))haha,noobilor
 

DeletedUser41586

Am sa vă răspund la toți cu toate că nu înțelegeți anumite chestii.

de cand internele vorbesc ?
De cand ursii hibernează .

HAHAHAHA noob ce esti, pe ce lume jucam aici ? (ghost of christmas past?), Cum s-a tot zis dar na voi astia care va asociati cu deteul (cel mai slab trib de pe ro dupa ultimele prestatii :p) nu prea intelegeti ca REVO este tribul care va v-a scoate triburile din cap (fumurile alea care ies pe urechi cand se incinge scriptul :D), iar in cea ce priveste tribul Revo per total Deteul nu a reusit performanta de a castiga vs noi niciodata, sau a jucat tribul Revo pe vre-o lume antecedenta si nu stiu eu asta ? =))

PS: Sikoso lasa vorba pe extern treci la scris de mesaje de recrutare, la alea va pricepeti voi cel mai bine, pacat ca nu prea mai aveti ce recruta, nici barbare nu prea mai aveti de luat, ce ne facem... =))

Din primele cuvinte citite din tentativa asta de replică mi-am dat seama că ești doar un copil.
Pai cum să zici că Revo nu a mai jucat? Te-ai făcut de râs aici, meriti urecheat. Apropo, aici e lumea 54 in caz că nu știai. Băi scripturică, altceva nu mai aveți de comentat? Sfințiilor! Faceți tichete dacă aveți ceva de reclamat nu mai plângeți pe aici. Odată ce tu ai zis că Revo nu a mai jucat pe alta lume, tu ești exclus din discuții, alta data informează-te, ai reușit performanța că la primul tau post să te faci de ras...Apropo, vezi cu scrierea că e jale și mă apucă plânsul!

ma sickos esti unitatea de masurare a prostiei...cum poti sustine tu anumite lucruri neadevarate:)))
DT-ul si-a luat.o in cap pe orice lume unde a dat de un adversar mai serios,l34 ,speciala chiar si l54 in start:))
cu tot cu chinezariile lor,sunteti praf,dati mesaje la toata harta sa intre la voi,si mesaje de amenintare la playerii de la noi cum sa iasa din trib ca sa aiba sansa la castigarea lumii 54,cum sa faci asa ceva:))))haha,noobilor

La aia cu chinezariile o să-ți răspundă rakanishu cel mai probabil, acum sincer vorbind ia măsuri Raka, deja e stresant și enervant.
V-ați milogit o săptămână întreagă de H să facă alianță cu voi și aveți tupeul de a comenta înn privința recrutarilor tribului DT?
La aia cu speciala o să-ți răspundă corli și o să-ți spună în detaliu, zici că vorbesc cu un pom așa ne înțelegem, adică ce așteptări pot avea? Am văzut pe "colegul" tau facandu-se de râs iar acum a urmat rândul tău:))))

Care sunt acele lucruri neadevărate susținute de mine?
 

DeletedUser47204

De ce bagati in seama toti noobii ? dati-i pace la sickos, nu are el treaba cu jocul asta.
 

DeletedUser47559

nu s-a milogit nimeni de h ma:))dar esti tu prea noob si inventeze unde nu iti convine
putem sa comentam cum vrem,unde vrem si cand vrem,ne permitem,nu ne-am facut de ras ca DT-ul sau ca tine,ai uitat cum ma intrebai cum ti-am dat fum-ul ala pe speciala?:))
ai facut pariu cu rocke ca daca pierzi nu mai joci:))hahha si mai vorbesti p.aici ma nimeni pe lume?.))
 

DeletedUser48274

Din primele cuvinte citite din tentativa asta de replică mi-am dat seama că ești doar un copil.
Pai cum să zici că Revo nu a mai jucat? Te-ai făcut de râs aici, meriti urecheat. Apropo, aici e lumea 54 in caz că nu știai. Băi scripturică, altceva nu mai aveți de comentat? Sfințiilor! Faceți tichete dacă aveți ceva de reclamat nu mai plângeți pe aici. Odată ce tu ai zis că Revo nu a mai jucat pe alta lume, tu ești exclus din discuții, alta data informează-te, ai reușit performanța că la primul tau post să te faci de ras...Apropo, vezi cu scrierea că e jale și mă apucă plânsul!

Buna asta, unde ai mai vazut tu tribul Revo (IN CONFIGURATIA ACTUALA) pe harta in afara de l54 ? eram ironic cand am pus semnul de intrebare la "pe ce lume jucam aici" :p, o tot dai pe ce smecher e deteul, "zeci" de lumi casatigate de acesti "zei" cand defapt noi jucam pe 54 nu pe lumi demult inchise, om trai si om vedea, pana una alta Revo va da fum noobilor si o sa va tot dea impreuna cu h-ul pana cand va dam cu harta in cap asa cum meritati de milogii penibili ce sunteti =))

PS: Cand nu ai putere de procesare la mansarda o bagi repde pe aia cu profesorul de romana :p, ceva de genul cand nu esti in stare sa castigi un argument te legi de greselile de gramatica alea alea, dar na tot noob ramai mai sikoso si cu asta am incheiat, ti-ai primit doza lunara de atentie, drum bun in anonimat (ma intelegi? :D).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41586

nu s-a milogit nimeni de h ma:))dar esti tu prea noob si inventeze unde nu iti convine
putem sa comentam cum vrem,unde vrem si cand vrem,ne permitem,nu ne-am facut de ras ca DT-ul sau ca tine,ai uitat cum ma intrebai cum ti-am dat fum-ul ala pe speciala?:))
ai facut pariu cu rocke ca daca pierzi nu mai joci:))hahha si mai vorbesti p.aici ma nimeni pe lume?.))

Nu mi-ai răspuns la intrebare și tot continui sa schimbi subiectul de fiecare dată..

Buna asta, unde ai mai vazut tu tribul Revo (IN CONFIGURATIA ACTUALA) pe harta in afara de l54 ? eram ironic cand am pus semnul de intrebare la "pe ce lume jucam aici" :p, o tot dai pe ce smecher e deteul, "zeci" de lumi casatigate de acesti "zei" cand defapt noi jucam pe 54 nu pe lumi demult inchise, om trai si om vedea, pana una alta Revo va da fum noobilor si o sa va tot dea impreuna cu h-ul pana cand va dam cu harta in cap asa cum meritati de milogii penibili ce sunteti =))

PS: Cand nu ai putere de procesare la mansarda o bagi repde pe aia cu profesorul de romana :p, ceva de genul cand nu esti in stare sa castigi un argument te legi de greselile de gramatica alea alea, dar na tot noob ramai mai sikoso si cu asta am incheiat, ti-ai primit doza lunara de atentie, drum bun in anonimat (ma intelegi? :D).

Ma tu chiar ești in lumea ta! Voi ați zis că sunteți cei mai ai dracu chiar și tu, acum tu îmi zici că eu o dau pe aia cu dtul?
 

Romeogsm.

member
Scor reacție
0
Nu obisnuiesc sa scriu aici dar sunteti amuzanti,iar ca parere personala SiCkOsS ,nush cine dreaq esti dar mai mare natarau ca tine nu am putut sa vad !!!
 

DeletedUser20519

Ce naivi sunt unii..vorbiti de performantele adversarilor si alea alea, dar voi singur nu ati fost in stare sa castigati o lume pana acum. Nu mai aduceti in discutii lumi pierdute de cineva...pe cand voi aveti o sumedenie de lumi pierdute. E ceva normal sa si mai pierzi...trebuie sa stii sa pierzi daca vrei sa castigi ;)

Pentru Dream Masters#
Deteul nu a reusit performanta de a castiga vs noi niciodata, sau a jucat tribul Revo pe vre-o lume antecedenta si nu stiu eu asta ? =))
In formula de acum nu sa jucat niciodata..pai cum vrei tu sa fi castigat DT-ul? In schimb, mai mult de jumate din jucatorii acestui trib (REVO)au pierdut in fata DT-ului..indiferent pe ce lume si in ce trib. Nu asta-i cauza de ati intrat aici? pierzatorilor? Stiu ca majoritatea din voi se cred jucatori de elita si ca nu e nimeni de nivelul vostru....dar una sa va fie clar. Puteti voi sa fiti cat de buni nu ati fi...o echipa care joaca ani de zile impreuna, poate da clasa oricand si oricui.
P.s. voi sunteti un fel de Real Madrid...numai vedete, si oricum o iau pe din urma de la Barcelona. Sa aveti un inceput de saptamana faina
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48274

Ce naivi sunt unii..vorbiti de performantele adversarilor si alea alea, dar voi singur nu ati fost in stare sa castigati o lume pana acum. Nu mai aduceti in discutii lumi pierdute de cineva...pe cand voi aveti o sumedenie de lumi pierdute. E ceva normal sa si mai pierzi...trebuie sa stii sa pierzi daca vrei sa castigi ;)

Pentru Dream Masters#

In formula de acum nu sa jucat niciodata..pai cum vrei tu sa fi castigat DT-ul? In schimb, mai mult de jumate din jucatorii acestui trib (REVO)au pierdut in fata DT-ului..indiferent pe ce lume si in ce trib. Nu asta-i cauza de ati intrat aici? pierzatorilor? Stiu ca majoritatea din voi se cred jucatori de elita si ca nu e nimeni de nivelul vostru....dar una sa va fie clar. Puteti voi sa fiti cat de buni nu ati fi...o echipa care joaca ani de zile impreuna, poate da clasa oricand si oricui.
P.s. voi sunteti un fel de Real Madrid...numai vedete, si oricum o iau pe din urma de la Barcelona. Sa aveti un inceput de saptamana faina

Deci chiar mi-au dat lacrimile cand ai facut comparatia cu Real Madrid :))
5.png


Enough said :p

PS: Nu cred ca are rost sa vb de lumile trecute, fiindca o stim si noi si ei cum le-au castigat, descrierea tribului Dete ar trebui sa fie "scripturile si recrutarile\miloaga", din pacate pe l54 nu prea mai au ce sa recruteze iar scriptul cam da rateuri asa ca va ramane un trib de noobi vs un trib de jucatori de triburile (noi) rezultatul se stie deja, uni insa inca mai viseaza cai verzi pe pereti dar le vine si lor randul, rabdare toate la timpul lor :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47559

Ce naivi sunt unii..vorbiti de performantele adversarilor si alea alea, dar voi singur nu ati fost in stare sa castigati o lume pana acum. Nu mai aduceti in discutii lumi pierdute de cineva...pe cand voi aveti o sumedenie de lumi pierdute. E ceva normal sa si mai pierzi...trebuie sa stii sa pierzi daca vrei sa castigi ;)

Pentru Dream Masters#

In formula de acum nu sa jucat niciodata..pai cum vrei tu sa fi castigat DT-ul? In schimb, mai mult de jumate din jucatorii acestui trib (REVO)au pierdut in fata DT-ului..indiferent pe ce lume si in ce trib. Nu asta-i cauza de ati intrat aici? pierzatorilor? Stiu ca majoritatea din voi se cred jucatori de elita si ca nu e nimeni de nivelul vostru....dar una sa va fie clar. Puteti voi sa fiti cat de buni nu ati fi...o echipa care joaca ani de zile impreuna, poate da clasa oricand si oricui.
P.s. voi sunteti un fel de Real Madrid...numai vedete, si oricum o iau pe din urma de la Barcelona. Sa aveti un inceput de saptamana faina


ati luat bataie pe l34 ,si pe speciala si pe 54:)))
noi am jucat numai pe speciale,cica nu avem nici.o lume castigata:))hahha
hai ca mai ai putin si il intreci pe sickos
 

DeletedUser20519

Deci chiar mi-au dat lacrimile cand ai facut comparatia cu Real Madrid :))

putin conteaza ce a facut Real acu 50-80 ani in urma...e clar ca voi vorbiti doar ce va convine. Sau pe atunci Real tot vedete aveau in echipa? Esti penibil frate
Vedete au inceput sa cumpere de pe timpul lui Zidane...cate titluri are Real pana acum? Concluzia e aia, ca degeaba ai jucatori de elita daca nu castigi nimic...si pana acum voi nu aveti nimic in castig, decat diferenta de puncte...care poate fi intoarsa pana la final.

P.s. nu conteaza cum au castigat-o..conteaza ca au castigat-o. In dragoste si in razboi...totul e permis
 

DeletedUser20519

ati luat bataie pe l34 ,si pe speciala si pe 54:)))
noi am jucat numai pe speciale,cica nu avem nici.o lume castigata:))hahha
hai ca mai ai putin si il intreci pe sickos
Tie nu tii rusine sa vb pe cand nu ai nici o statistica buna de pe contul tau? Sau tu esti genu de jucator care intra cu zeci de conturi si daca merge bine pe unu acolo joci si daca reusesti sa castigi lumea ,vii sa te lauzi ca uite frate ce am reusit. Sa stii ca eu doar cu un nume am jucat si nu m-am ascuns sub alte nume ca sa ma dau mare si tare...cum a fost sa fie, asa a fost. Pe unde am pierdut pe unde am castigat. Nu sunt jucator de elita si accept si pierderile...fata de voi care numai aroganta iesa din gurile voastre...dar in realitate nu ati facut mare treaba pe joc.
 
Sus