Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser41586

contul asta "usor elegant" este doar pentru extern , nici nu cred ca a fost folosit pe vre-o lume ... deci nu are rost sa te agiti atat :D

cum ti-am zis alea 3-lumi de care vorbesti nu exista :))) esti doar un noob care inca viseaza sa termine o lume , restul este can can , eu zic sa mergi in deteu sa faceti trib de visatori




momentan esti un nimeni fara identitate , iar daca esti pe harta tot un nimeni esti pentru ca cei de teapa ta nu fac probleme nici triburilor gen dk .. deci nu are rost

apropo hai arata mesaju dat azi de mafeoso la cei din h cum se milogea de ei sa intre in dt pentru ca vine revo pe satele lor in granita si deteul este incapabil sa inobileze sate de la cei activi :( si inca odata a fost refuzata super oferta lui de 10 drumuri gratis cu taxi daca trece de partea deteului :(

Te-ai întrebat că poate și contul sickoss, acum e folosit doar pentru extern?
Da, așa e cum zici tu, sunt un nimeni. Probabil ai făcut iar că un Ariel după ce ai terminat de scris :)))). Pregătește-te de finală, oricum tu nu o să termini lumea asta, dacă ai gândi ți-ai da seama de ce zic astea, deci continua sa aberezi,fluture. Vorba unui mare intelectual.

Veke

te cam repeti, puteai spune si tu altceva.

mars
, ca e mai bine! Fluture, ca tot citezi atata:confused:

Marș sa iei tu, prefer totuși Snickers.
Fluture, vorba unui mare intelectual.
O întrebare am și eu dacă ești drăguț să-mi răspunzi...
E des folosit cuvântul la voi pe conferință asa-i?
 

DeletedUser47204

Sickos nu te-ai plictisit sa isi bata lumea joc de tine, si sa nu iti dai seama ? sincer acum
 

DeletedUser13059

oricum tu nu o să termini lumea asta, dacă ai gândi ți-ai da seama de ce zic astea


E des folosit cuvântul la voi pe conferință asa-i?

lumea ii terminata deja :D deci fa pasi

in conferinta se foloseste ceva foarte des #MDT , daca vrei te bag si pe tine putin sa vezi ca fiecare il foloseste pe post de salut si la revedere
 

DeletedUser48274

El inca nu si-a dat seama ca e gata lumea :D, lucru ciudat daca stau sa ma gandesc, adica sikoso noobul care pierde lumi pe banda tot nu s-a obisnuit cu acest sentiment, ciudat.

E in trend #MDT, cu toate ca trebuie sa recunosc ca versiunea necenzurata are un fler aparte, pacat ca nu poate fi folosita pe forum =))
 

DeletedUser13059

#MafyDaTare pentru cine nu cunoaste :D

Timp de luptă feb 20, 2017 01:08:43:872
Zgubea a câştigat
Norocul agresorului
rabe_grau.png
klee.png
5.8%
Moral: 100%
Bonus de noapte pentru apărători

Agresor: Devil Tasmanian
Origine: Auhh auhh Auhh (483|470) K44

Număr: 0 0 4842 0 28 2640 0 0 324 18 0 0
Pierderi: 0 0 4842 0 28 2640 0 0 324 18 0 0

dauna totala pe bonus :( tot un fel de MWP si asta
 

Last Pharaoh

member
Scor reacție
0
atunci de ce mergeti la ei sa ii invitati in deteu ? fiecare membru dt a primit misiune sa trimita mesaje in h ca sa invite jucatori , iar cei care reusesc primesc recompensa o shaorma ...


daca tot sunteti tribu ala cel mai bun de pe .ro cum scrieti acolo in mesaje de ce aveti nevoie de recrutari ? :D singuri sunteti degeaba , fara triburi tampon cum ii dk sau aici circarii sunteti degeaba

apropo , trimiteti resurse la precenu scooby sa isi ridice cladirile , am auzit ca a fost farmat azi , doar 20 si ceva de milioane a donat tribului revo iar voi astia care nu lasati pe nimeni la greu stateati sa trimiteti mesaje in timp ce ala saracu era demolat pe toate satele ...


PS: am inteles din mesajele din seara asta date pe trib de celebrul cicistar, ca alex se da la sotiile celor din revo cu real succes. Urat din partea lui, atat am de spus.


eu din cate stiu doar cu thumper vorbeste , doar ca acolo ii bataie mare pentru ca este si yoyo pe fir si o sa fie un duel al tantarilor pentru marele trofeu

ca tot se vorbeste de mesaje date pentru recrutari si alte cele :)

80143_thumb
Iancu Jianu în data de 11.02. la ora 21:13
Bună seara, oameni buni!


Vă rog să îmi permiteți să aduc în discuție câteva aspecte.

În primul rând, fiecare dintre noi trebuie să conștientizăm esența acestui joc. Cel mai important lucru este reprezentat de simplul fapt că suntem pe un joc. Un joc care trebuie să ne asigure un mediu propice pentru a ne relaxa și simți bine; o modalitate de a ne cheltui, fiecare dintre noi timpul liber. Sunt situații (ca și în acest moemnt), când jocul depășește aceste dimensiuni și se situează undeva sus pe lista priorităților noastre.
În spatele fiecărui cont, se află un om…o persoană cu o viață, cu un mod de a fi, cu o personalitate. Consider că pe lângă orice rang, număr de sate, poziționare pe hartă, contează extrem de mult omul din spatele conului.

Vin în continuare, cu o simplă întrebare…Cum vedeți voi un om de calitate? Un om pe care te poți baza? Nu răspund la întrebarea aceasta. Vă las pe fiecare dintre voi să contemplați asupra ei.
Scopul scuză mijloacele? Așa…și care este prețul, unui scop? Mai ales, având în vedere că suntem pe un joc. Mai ales, că suntem oameni, toți dintre noi.

Nu îmi place să vorbesc neargumentat, cum face de exemplu conducatorul vostru „alexutzu28”, care denatuează în mod flagrant adevărul și încearcă să corupă diverși jucători jucători pentru a trăda.
Pentru a conștientiza mai bine fenomenul, vă exemplific pe o faptă reală, ceea ce face acest domn, cel care pozează într-un om asigurator de bună stare și intergritate… Cum vedeți pe cel, care încearcă să flirteze cu partenetul de viață, cel care agresează cu brutalitate relația/familia voastră, fără să țină cont de nimic? Cel ce se dă la nevastă-ta, când știe că e căsătorită cu tine? E un exemplu, pe cât de banal, pe atât de semnificativ și relevant.
Hoțul strigă hoții? Deloc! Discuțiile avute cu persoane din alte triburi au avut grijă să releve în primă insanță aparteneța / dorința interlocutorilor la tribul DT. Un fel de „Ești cu DT?” ”Ok, treaba ta!”. Subliniez un aspect. Nu este un mesaj de recrutare (miloagă). Nu vă cer nimănui nimic. Fiecare sunteți liberi să alegeți de partea cui să fiți.

Tot faptic, statutul de mare putere a DT, de dominanță a acestei lumi, este și ea de departe iluzorie. Nu are rost să aduc în discuție lucruri trecute, din primele zile ale acestui server. Lucruri deloc lăudabile pentru „clasa voastră conducătoare” !
Statisticile vorbesc. Clasamentele, la fel și ele. Tribul DT recrutează în mod constant de pe toată harta, în disperarea de a ține pasul, de a face față. Este o tactică, nu o contest. Însă, nu mai veniți, mari conducători DeTiști cu miloaga pe la noi, pentru că nu vă primim. Halal caractere!

Este lense de înțeles că zona CIRC este carne de tun. Un anume ScoobyDo, din fostul trib CIRC, a simțit pe pielea lui ce înseamnă să fi tratat cu indiferență. Nu e nicio problemă, nu sunteți în locul lui, dar poate veți ajunge în locul lui la un moment dat. Credeți că nu cunoaștem combinația gagik & baghera2005? Hmm…credeți în continuare. Vă rămâne să cumpărați conturi sau să activați conturile cumpărate la momentul oportun? Este ultimul vostru act de disperare și se vede de la o poștă acest lucru. (mă adresam conducerii)


alexutzu28 a scris:

daaa, sigur.te-as fi crezut daca nu vedeam mesajele tale de pe alte cai de comunicare(chatul tribului, forum, mesaje private) in care spuneai ca nu renunti orice ar fi.de ce vii acu sa imi spui ca dai stergere? crezi ca imi creste moralul?:))


Dacă trebuie să îți crească moralul, înseamnă că e deja jos. Dacă un conducător recunoaște că e la pământ cu moralul, nu vreau să știu care este starea de fapt. În fine.

Nu pot decât să vă urez o seară liniștită și un week-end plăcut!
Pur și simplu am simțit nevoia să scriu aceste rânduri.

Cu respect,
Cristi
 

DeletedUser41586

:)))))))))))))))
Intelectualul la atac
-Denatuează ? SERIOS?
-Iluzorie ? E iluzoriu frate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

ca tot se vorbeste de mesaje date pentru recrutari si alte cele :)

80143_thumb
Iancu Jianu în data de 11.02. la ora 21:13
Bună seara, oameni buni!


Vă rog să îmi permiteți să aduc în discuție câteva aspecte.

În primul rând, fiecare dintre noi trebuie să conștientizăm esența acestui joc. Cel mai important lucru este reprezentat de simplul fapt că suntem pe un joc. Un joc care trebuie să ne asigure un mediu propice pentru a ne relaxa și simți bine; o modalitate de a ne cheltui, fiecare dintre noi timpul liber. Sunt situații (ca și în acest moemnt), când jocul depășește aceste dimensiuni și se situează undeva sus pe lista priorităților noastre.
În spatele fiecărui cont, se află un om…o persoană cu o viață, cu un mod de a fi, cu o personalitate. Consider că pe lângă orice rang, număr de sate, poziționare pe hartă, contează extrem de mult omul din spatele conului.

Vin în continuare, cu o simplă întrebare…Cum vedeți voi un om de calitate? Un om pe care te poți baza? Nu răspund la întrebarea aceasta. Vă las pe fiecare dintre voi să contemplați asupra ei.
Scopul scuză mijloacele? Așa…și care este prețul, unui scop? Mai ales, având în vedere că suntem pe un joc. Mai ales, că suntem oameni, toți dintre noi.

Nu îmi place să vorbesc neargumentat, cum face de exemplu conducatorul vostru „alexutzu28”, care denatuează în mod flagrant adevărul și încearcă să corupă diverși jucători jucători pentru a trăda.
Pentru a conștientiza mai bine fenomenul, vă exemplific pe o faptă reală, ceea ce face acest domn, cel care pozează într-un om asigurator de bună stare și intergritate… Cum vedeți pe cel, care încearcă să flirteze cu partenetul de viață, cel care agresează cu brutalitate relația/familia voastră, fără să țină cont de nimic? Cel ce se dă la nevastă-ta, când știe că e căsătorită cu tine? E un exemplu, pe cât de banal, pe atât de semnificativ și relevant.
Hoțul strigă hoții? Deloc! Discuțiile avute cu persoane din alte triburi au avut grijă să releve în primă insanță aparteneța / dorința interlocutorilor la tribul DT. Un fel de „Ești cu DT?” ”Ok, treaba ta!”. Subliniez un aspect. Nu este un mesaj de recrutare (miloagă). Nu vă cer nimănui nimic. Fiecare sunteți liberi să alegeți de partea cui să fiți.

Tot faptic, statutul de mare putere a DT, de dominanță a acestei lumi, este și ea de departe iluzorie. Nu are rost să aduc în discuție lucruri trecute, din primele zile ale acestui server. Lucruri deloc lăudabile pentru „clasa voastră conducătoare” !
Statisticile vorbesc. Clasamentele, la fel și ele. Tribul DT recrutează în mod constant de pe toată harta, în disperarea de a ține pasul, de a face față. Este o tactică, nu o contest. Însă, nu mai veniți, mari conducători DeTiști cu miloaga pe la noi, pentru că nu vă primim. Halal caractere!

Este lense de înțeles că zona CIRC este carne de tun. Un anume ScoobyDo, din fostul trib CIRC, a simțit pe pielea lui ce înseamnă să fi tratat cu indiferență. Nu e nicio problemă, nu sunteți în locul lui, dar poate veți ajunge în locul lui la un moment dat. Credeți că nu cunoaștem combinația gagik & baghera2005? Hmm…credeți în continuare. Vă rămâne să cumpărați conturi sau să activați conturile cumpărate la momentul oportun? Este ultimul vostru act de disperare și se vede de la o poștă acest lucru. (mă adresam conducerii)


alexutzu28 a scris:

daaa, sigur.te-as fi crezut daca nu vedeam mesajele tale de pe alte cai de comunicare(chatul tribului, forum, mesaje private) in care spuneai ca nu renunti orice ar fi.de ce vii acu sa imi spui ca dai stergere? crezi ca imi creste moralul?:))


Dacă trebuie să îți crească moralul, înseamnă că e deja jos. Dacă un conducător recunoaște că e la pământ cu moralul, nu vreau să știu care este starea de fapt. În fine.

Nu pot decât să vă urez o seară liniștită și un week-end plăcut!
Pur și simplu am simțit nevoia să scriu aceste rânduri.

Cu respect,
Cristi



vrei mesaje ? :)))

d05c28972f014545837cb9cfafa1b90c.png


cc8f500813d046d4a6cc42a2c2194746.png

2399a233ea124f6997fd14165a397aaf.png



are rost sa pun aici internele facute doar de conducerea voastra iar cei din granita ai pierdut sate ? are rost sa zicem de ce unii din circ au parasit deteul din cauza ca doar trumper si mwpyoyo inobileaza intern acolo ? :))) si mesajele voastre care curg zilnic pe toata harta sa intre la voi , pana si pe alte lumi se merge la cunostinte ale H-ului sa vorbeasca cu ei pentru a intra la voi :))) PENIBIL !!!


jucati pe harta smardoilor , acolo sunteti piftie


si vreau sa vad mesaje de genu si de la noi catre jucatorii de la voi ;) pentru ca pana acum nu am vazut sa ne milogim noi de nimeni , doar voi o faceti in mod repetat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48274

Saracu scooby ce-a patit ? grupul vostru "unit" de ce nu l-a ajutat ? erati ocupati cu miloaga probabil, nu ?

PS: #miloagaL54 e rezervata numai pt membrii deteului :D.
 

DeletedUser47204

Inca cei din DETE nu au inteles, ei danseaza dupa cum le dam noi ritmu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47204

Am avut o discutie cu unu iesit din trib, saracu e ca o oare fara turma, nici el nu stie de ce a iesit :))




86983_thumb
Jessa Rhodesastăzi la ora 01:23
Ah si inca ceva, tu crezi ca in DT o sa ai interne ? asta e motivul pentru care ai iesit nu ?:))

Voi nu intelegeti ceva, NU MERITATI interne, si daca ati avea 1 sat nu stiti ce sa faceti cu el, dapai sa mai si primiti interne
86983_thumb
Jessa Rhodesastăzi la ora 01:22
Voi sunteti pe dinafara total cu jocul asta, asta e problema

nu stiu daca esti tu pe cont sau pe sitter, dar toata granita mare de la fostul tau trib e blindata, ai iesit ca sa le faci jocul, si numa bine ca in curand o sa fie un cutremur pe server, si voi o sa fiti interne toti :))))

A da , inca ceva, asa intelept cum esti ( amuzant adica ) , da-i mesaj la gagik si la ceilalti iesiti din DT sa vezi ce ajutor au avut :))

Sunteti amuzanti tati, imi place despre voi, si imi e si mai mila de tribul DT ca face asemenea recrutari, asta denota ceea ce pot ei ca si trib :))

Sanatate toate cele bune, in curand o sa ne intalnim si pe harta
15.jpg
XXXXXXXXX astăzi la ora 01:00
Stai linistit tu ca nu te vei bucura atat de tare,e doar un moment acum de care te bucuri.Sa nu uiti ce ti-am spus
15.jpg
XXXXXXXXXX astăzi la ora 00:59
Imi impun mie sa cedez sate la voi,adica eu mucesc pentru satele astea,trimit deff,atacuri la organizate si cu ce ma aleg?Cu sate care trebuie sa le cedez ca asa zice conducerea.Fratele meu imi pare rau dar asta nu e joc.Suntemd oar carne de tun pt voi.
86983_thumb
Jessa Rhodes
phone.png
astăzi la ora 00:58
Stai linistit ca nu te vrem inapoi. Iti vom lua doar satele tie si la povestitorii din DT :)))
15.jpg
XXXXXXX astăzi la ora 00:57
Imi pare rau dar nu eu sunt de vina...eu doar vad adevarul.

Internele sunt doar pt unii,noi suntem buni doar la cedat sate si trimis sprijin.Nu vreau sa fiu interna REVO asa ca mai bine va las sa fiti unii dintre voi internele lor!
86983_thumb
Jessa Rhodes
phone.png
astăzi la ora 00:53
Cei care au intrat in DT ne dau noua mesaj sa ii luam la noi pentru ca sunt folositi doar ca si carne de tun si voi sunteti recrutati in continuare :)) ce imi place de voi oameni buni :)))

Iubesc lumea asta :)))
 

DeletedUser20519

ce mai zice D4? )))) am inteles ca baga jucatorii la interne pentru un sat pierdut...cica nu are ce innobila sarmanu si cauta motive ))) Daca tot ma blocat pe joc...sa-i zic ceva de bine aici. Ajung langa tine fraiere si nu mai cauta interne ca nu te ajuta cu nimic. Da da eu sunt...cel care te face sa-ti rozi unghiile
 

DeletedUser13059

ce mai zice D4? )))) am inteles ca baga jucatorii la interne pentru un sat pierdut...cica nu are ce innobila sarmanu si cauta motive ))) Daca tot ma blocat pe joc...sa-i zic ceva de bine aici. Ajung langa tine fraiere si nu mai cauta interne ca nu te ajuta cu nimic. Da da eu sunt...cel care te face sa-ti rozi unghiile

vezi sa nu ajungi si aici ca pe L42 :))) ca acolo ai dat contu la dusmani cu drepturi de intemeietor :D
 

DeletedUser20519

stii ceva ursule..mai bine ai tacea ;)ca daca incep a vorbi te faci de ras
 
Sus