Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser13059

ne arati si noua o realizare ceva unde esti mai bun decat oricare de aici ? una singura doar sa vedem si noi cum arata un jucator profesionist
 

DeletedUser33394

nu prea imi place sa imi bat capu cu tot felul de personaje ... dar tie nu am sa iti dau replica , poftim inceputul conversatiei cu iubita ta acadea ..

"noob" esti tu , in primul rand , in al 2-lea rand , inavata sa vorbesti .

pana atunci jetix tv !

si tocmai tu vorbesti de limba romana, profesorule:eek:
 

DeletedUser39475

Cristi, daca ai fi citit atent ai fi observat ca s-a scris ca nu e titularul ;) Si data viitoare daca ai ceva de spus mie personal, o poti face pe skype. Si te sfatui sa mai alegi din cuvinte la adresa mea...ca eu nu am vb urat de tine.

P.s. la altii nu ma obosesc sa raspund, ca oricum majoritatea sunteti paralel cu jocul.

Iar eu mă adresez acelui post. Nu a fost postat de pe nextel? Ba da. Dacă permiți cuiva sa posteze te pe contul tău, asumă-ți "pietrele aruncate".
Îmi aleg cuvintele cu grijă, nu e problemă. Însă îmi vine greu sa tratez cu respect pe cineva ale cărui calități morale sunt îndoielnice.

Mai e unul care latră pe aici la adresa mea. I-am zis ca locul lui e în Parcul Tineretului. Sa îi spună cineva asta, e prea mic ca sa conteze și sa primească atenție.
 

DeletedUser48274

Fara numar, fara numar =))

In general ma abtin sa postez manele dar asta prea merge "la corason" =))

 

DeletedUser47559

asa tot mai penibili pe zi ce trece.
Marele DT,se apropie sfarsitul...gogaio dupa tine vin
 

DeletedUser48274

pierde tot cand se ajunge langa el, si satele si "aerul" ala comprimat, bagat la balon =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47559

da,sa stii ca poate fi si asta o problema...
dar las ca vorbesc cu cavaleru ca vad ca are interne cu gramada el,sa i le dea la gogaie sa am moral 100 pe el :)
 

DeletedUser47204

da,sa stii ca poate fi si asta o problema...
dar las ca vorbesc cu cavaleru ca vad ca are interne cu gramada el,sa i le dea la gogaie sa am moral 100 pe el :)

Eu din ce am inteles, cavaleru are interne numa pentru d4 , nu si pentru altii...
 

DeletedUser20519

Iar eu mă adresez acelui post. Nu a fost postat de pe nextel? Ba da. Dacă permiți cuiva sa posteze te pe contul tău, asumă-ți "pietrele aruncate".
Îmi aleg cuvintele cu grijă, nu e problemă. Însă îmi vine greu sa tratez cu respect pe cineva ale cărui calități morale sunt îndoielnice.

Mai e unul care latră pe aici la adresa mea. I-am zis ca locul lui e în Parcul Tineretului. Sa îi spună cineva asta, e prea mic ca sa conteze și sa primească atenție.

Ma bucur ca calitatile tale morale sunt peste asteptari...decat sa criticati pe altii si sa vedeti minusurile cuiva, aveti grija de voi in primul rand. Eu imi asum deciziile. Iar daca vrei ca noi 2 sa ne aruncam cu pietre..o poti face. Eu nu cobor la nivelul tau. Bafta sa ai
 

DeletedUser13059

Ma bucur ca calitatile tale morale sunt peste asteptari...decat sa criticati pe altii si sa vedeti minusurile cuiva, aveti grija de voi in primul rand. Eu imi asum deciziile. Iar daca vrei ca noi 2 sa ne aruncam cu pietre..o poti face. Eu nu cobor la nivelul tau. Bafta sa ai

ca ca ca ca ca ca

cum poti sa cobori la nivelul cuiva cand esti la subsol ? :eek::eek::eek:


eu din cate imi aduc aminte imi scriai de ceva lume unde ai mers si te-ai batut contra deteu si te plangeai de cum joaca aia iar acuma ii pupi la dos ? te tot plangeai ca vrei sa castigi si tu o lume :( lasa ca poate o sa ai ocazia pe o lume in care intri singur sa te bati cu barbarele , defapt asta o lume care o asteapta tot deteul
 

DeletedUser48274

O lume cu barbare cu zid 0, altfel devine complicat =))

PS: Nextel ii pupa in dos de pe lumea aia unde s-a facut deteu negru. Tradatori ca el mai rar gasesti, e drept ca a fost pedepsit pe merit, stie el la ce ma refer, o dulce noapte ce bine e sa dormi =))
 

DeletedUser47204

Fratii mei, in o luna de zile avem granita deschisa cu echipa principala ale shaormariilor :X

Deja imi e drag de voi de pe acum
 

DeletedUser20519

ca ca ca ca ca ca

cum poti sa cobori la nivelul cuiva cand esti la subsol ? :eek::eek::eek:


eu din cate imi aduc aminte imi scriai de ceva lume unde ai mers si te-ai batut contra deteu si te plangeai de cum joaca aia iar acuma ii pupi la dos ? te tot plangeai ca vrei sa castigi si tu o lume :( lasa ca poate o sa ai ocazia pe o lume in care intri singur sa te bati cu barbarele , defapt asta o lume care o asteapta tot deteul

Stai lin piticulei...ca ai luat bataie pe 38 ;)
Vad ca tu ai uitat cum ai ajuns sa castigi L42. Cum te rugai de mine sa te invit in tribul RTALS. Maturau colegii pe joc cu tine. Si tot le lasai mesaje ca nu atacati ca am vb cu Nextel sa intru la voi. Norocul tau a fost ca te-a luat Luche la el si te-a blindat. Pe toate lumile ai fost la fel...cat timp tii bine esti pe joc..dupa dispari de pe cont. Si tare iti mai place sa cersesti
Nu mam batut niciodata contra la DT. Nu mai inventati fel de fel, ca sa fiti voi cei cazuti in picioare. Oricum nu ma intereseaza ce zici tu sau altul.

P.s. nu mam plans niciodata ca vreau sa castig vri-o lume. Nu sunt disperat sa castig lumi. Dar uite ca am deja 3 si mai urmeaza una ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20519

O lume cu barbare cu zid 0, altfel devine complicat =))

PS: Nextel ii pupa in dos de pe lumea aia unde s-a facut deteu negru. Tradatori ca el mai rar gasesti, e drept ca a fost pedepsit pe merit, stie el la ce ma refer, o dulce noapte ce bine e sa dormi =))

Cu toate ca ati avut contul in totalitate sub control si ati scos trupele complet din sate...tot nu ati fost in stare sa le luati pe toate. Asta fiind cont de granita. Niste nubi ce sa mai zic. V-am dat fum cum am vrut. 5 sate cu trupe proprii la 20 ore de trib, nu ati fost in stare sa le luati nici dupa o saptamana. Inca mai aveti tupeu sa comentati?


P.s. eu inca sunt pe 48,in tribul castigator. Pe tine pe unde te mai gasesc? ca nici statisticile nu mai stiu nimic de tine
 
Ultima editare de un moderator:
Sus