Discutii libere L56 !

vykyng

member
Scor reacție
0
Hai ca va dau si din casa.
Ia vezi neazza!
De jos in sus :p


beatlemaniacul ieri la ora 01:23
gleznele ei pe retina mea

ai inteles ce vreau sa zic

si ea impingea spre mine
si eu virtual impingeam spre ea
beatlemaniacul ieri la ora 01:22
Stai ca trebuie sa scriu
Crezi ca cuvintele se pun singure pe hartie precum ma impungeau gleznele retina mea?
vykyng ieri la ora 01:20
Te ascult
beatlemaniacul ieri la ora 01:19
bai, ia lasati romanele ca o sa deveniti toti prea culti

asculta aici mai bine ce am patit eu cu blonda suprema
Ilcapitano ieri la ora 00:26
Pe lumea 10 nu era cu planificator...se rezervau pe forum si se mirau din IMMO ca satele de barbari pe care le rezevau in mijlocul nostru primeau sprijin...:)))
Ce vremuri...
vykyng ieri la ora 00:23
Participam si la organizate
vykyng ieri la ora 00:23
:)))
Ilcapitano ieri la ora 00:23
:)) poate si un planificator comun...
munwolf ieri la ora 00:22
poi la nevoie putem sa dam un mesaj altor jucatori din alte triburi rivale chiar... pe alte lumi mai functiona chestia asta :))
Ctc Costin ieri la ora 00:21
Eventual sa le spui si unde sa trimita sprijin
munwolf ieri la ora 00:21
bah vykyng... ar fi o idee minunata, am sa le dau niste citate din carte si lor :))
Lord Ciully ieri la ora 00:20
=))
vykyng ieri la ora 00:20
Eu as face un forum comun cu roma:))) sa mai conversam in timp ce ne atacam
 

DeletedUser


wow..

Pentru un oras de 6k, doar 2k axe si cateva LC ? Si sa incepi un atac la 22:00 si sa te apuci iar la 8 dimineata ? II ca si cum a vrut sa piarda trupele.
 

DeletedUser44459

wow..

Pentru un oras de 6k, doar 2k axe si cateva LC ? Si sa incepi un atac la 22:00 si sa te apuci iar la 8 dimineata ? II ca si cum a vrut sa piarda trupele.

http://prntscr.com/eeglp1
Ce sa.i ceri lu asta ma ? :| Nu are nici macar 100 de sate farmate dar in schimb are 100+ schimburi la targ ( asta e ala de goleste depozitul (pe langa multi altii) )
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Se pare ca tribul 28 a clacat, au fuzionat si s-a format o familie de 4 triburi. Au mai ramas ATO, Otomanii, SMART si Mvp s (asa noobi cum ii considerati voi):)
 

DeletedUser42057

SMART au 1 academie
Otomanii au 2 academii
si mvp una din cate vad..
 

DeletedUser44743

Interese domnule, mai precis, interesele a 5-6 indivizi, care au alta viziune asupra jocului, una moderna cica, sa le uram succes in drumul lor catre glorie.
Cat despre pronostic, ce mai putem spune decat : " Ave Caesar" .
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Si ATO au academie. S-au facut academii din cauza triburilor carora le plac sa faca N academii si la inceput cantitatea de jucatori vorbeste, chiar daca multi sunt noobi.
 

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Trebuie sa se rectifice lista cu triburile care prezinta potential si merita urmarite. Si acelea sunt; in ordinea din clasament:

SMART
Otoman
28
MVPs
ATO

Desi SMART au unu sau mai multi admini (trebuie sa fim realisti la ce a intrat pe lumea asta, cred ca mai toti admini joaca, intrebarea este unde) :D, oricum le urez bafta SMART-ului impotriva celor din United. Cat despre 28 nu stiu ce sa intamplat cu ei ca erau mult mai sus acuma o saptamana. (Proasta conducere domnule, ce sa faci n-ai ce sa faci si cu cine si mai au si academie, ar trebui scosi din lista:D , glumesc luati-o ca pe un pamflet).

Luand triburile de mai sus (privind situatia pe harta in momentul de fata), razboaiele se vor duce mai devreme sau mai tarziu in functie de caz, intre:

SMART vs United k44
Otoman vs KRT K55
28/ATO vs Aka/ts / DRAGO k54
MVPs vs Roma pe k45

Bineinteles ca sunt si celelalte triburi care vor crea probleme, dar vor ajunge in situatia in care vor cadea sub "propria greutate" mai devreme sau mai tarziu, asta daca nu sunt atacati la un organizat de un trib bine inchegat si atunci sigur vor disparea.

La MVP nu mai ai ce urmari Uben, tribul s-a desfiintat. Singurul conflict care a mai ramas in K45 e THOR vs Roma.

Titlu Războiul dintre Most Valuable Players şi Roma s-a încheiat.
Expediat mar 13, 2017 23:46:26
Războiul dintre Most Valuable Players (dizolvat) şi Roma s-a încheiat.
 

DeletedUser40282

Magia dispare încet, încet, câte puțin.

Întoarceți anii înapoi. :)
 
Sus