Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser24948

deci... ma tavalesc de ras, "urma de umbra" asta este oficial aliterat in minim doua limbi (sterge-ti balele ca ma refer la limbi vorbite), incearca cuvinte mai simple, te faci de ras si cu utilizarea acestora... ba nene, dar nu in halul asta :)))))))))))))
bai "urma de umbra", asa ca exemplu, pandemia este o epidemie generalizata, adica o boala contagioasa ce se raspandeste rapid pe teritorii intinse.... fractura nu este contagioasa, nici macar aia de sinapse de care suferi tu :)))))))
sa-mi zici si mie ce fumezi ca-i tare :))))
PS: noroc cu bourbaki ca a inventat multimea vida, asa ai si tu o gasca in care sa te integrezi :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47164

Ma' baiat(adifok), sa-ti traiasca Sf. Google, ca prea te-a desteptat :D Vezi cum faci cu punctuatia, pentru ca google iti da doar informatii, nu te invata cum sa scrii( vezi, punctele de suspensie) :))) Chiar, iti dau tema de gandire, unde nu cred ca te ajuta prea mult prietenul tau, google si iti zic asa: stf, fmmt, mdt, mdk, sgp, svdm. Ia vezi, se face pandemie pe la voi prin alianta/familie?
 

DeletedUser13059

nu stiu si nici nu ma intereseaza :)

dar totusi cum merge cu taraba ? app . cu zek ? tot asa frica ii este ? acadea tot it-ist se da ? cand defapt e ospatar ?:)))


9af5e37392f84fc382f28629d991e83c.png


casier la carrefour ? o_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O
 

DeletedUser24948

Ma' baiat(adifok), sa-ti traiasca Sf. Google, ca prea te-a desteptat :D Vezi cum faci cu punctuatia, pentru ca google iti da doar informatii, nu te invata cum sa scrii( vezi, punctele de suspensie) :))) Chiar, iti dau tema de gandire, unde nu cred ca te ajuta prea mult prietenul tau, google si iti zic asa: stf, fmmt, mdt, mdk, sgp, svdm. Ia vezi, se face pandemie pe la voi prin alianta/familie?

altul :))))))))))))))))))))))
asa ai invatat tu? ca injuratul este modul cel mai inteligent de a raspunde sarcasmului? cat de slab pregatit esti :)))))))
aia de crezi tu ca-i google ii zice scoala in combinatie cu tastatura in Limba Romana, n-ai tu de unde sa stii de asta te luminez (ca vad esti si tu sub umbra lui urma de umbra) :)))))))
iar legat de ce balbai tu acolo, inteleg ca ai sechele si dorinte cu mm, tf, smsp si tfic, dar mie imi plac femeile. nu judec... nu judec, traim intr-o tara libera.
la noi nu-i pandemie in alianta dar ne gandeam sa ne faci tu o vizita sa fie pttr :))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39475

deci... ma tavalesc de ras, "urma de umbra" asta este oficial aliterat in minim doua limbi (sterge-ti balele ca ma refer la limbi vorbite), incearca cuvinte mai simple, te faci de ras si cu utilizarea acestora... ba nene, dar nu in halul asta :)))))))))))))
bai "urma de umbra", asa ca exemplu, pandemia este o epidemie generalizata, adica o boala contagioasa ce se raspandeste rapid pe teritorii intinse.... fractura nu este contagioasa, nici macar aia de sinapse de care suferi tu :)))))))
sa-mi zici si mie ce fumezi ca-i tare :))))
PS: noroc cu bourbaki ca a inventat multimea vida, asa ai si tu o gasca in care sa te integrezi :))))

Ai grija in ce loc te tavalesti de râs. Nu de alta, dar sa nu provoci mirosuri si mai urâte decât emani deja.
Oficial, aliterat, nealiterat, atata timp cat tu consideri ca folosești glume subtile, însă pe ale altora nu le prinzi, tind sa cred 2 lucruri:
1. Vorbeai ceva de sinapse. Or fi ale mele cu fracturi, însă ale tale sunt alterate (aliterat...intelegi tu);
2. Un comentariu anterior referitor la nenea google, pare să fie foarte real.
Chiar începusem să cred ca pot avea niste replici șmechere in sfarsit cu cineva aici, însă urat vorbești, urat vei fi. Si nu ma refer de catre cineva anume, ci la aspect (ma simt nevoit să explic orice replică).
Comentariile la adresa limbii române sunt de prisos. Ia si penseaza boul.
Folosesc ce cuvinte vreau si cand vreau, iar daca ti se par nelalocul lor ia in calcul ca nu sunt eu cel ce are o problemă.

Explicația ta despre ironiile mele (alea cu pandemii, fracturi) imi confirma incapacitatea ta de a "te prinde" cand vine vorba de ceva subtil/ironic. Sa iti mai explic si acum? Nu as face decât să accentuez penibilul in care te găsești.
Te las sa râzi singur in continuare la glumele tale, numai sa ai grija prin ce canale de tavalesti.
 

DeletedUser24948

ofticosule, fugi si fa ππ contra vantului... doamne ce de frustrari :)))))))
 

DeletedUser47776

doamne ce de frustrari :)))))))

=)) Hai bag-o si pe aia cu Freud, nemurirea sufletului si apollo 11, daca tot o "arzi" pe funfacts.com. Rectific, mai lasa-ne "intelectualule" cu sarcasmul tau, "arfele" astea nu impresioneaza pe nimeni. La colt pe coji de nuca, domnul vucea nu trandafir ;)
 

DeletedUser48123

=)) Hai bag-o si pe aia cu Freud, nemurirea sufletului si apollo 11, daca tot o "arzi" pe funfacts.com. Rectific, mai lasa-ne "intelectualule" cu sarcasmul tau, "arfele" astea nu impresioneaza pe nimeni. La colt pe coji de nuca, domnul vucea nu trandafir ;)


Vrei sa ne arati ca ai auzit de "Domnul Trandafir?" :)) nu schimba cu nimic româna pe care o vorbesti stai linistit :D
 

DeletedUser47776

Vrei sa ne arati ca ai auzit de "Domnul Trandafir?" :)) nu schimba cu nimic româna pe care o vorbesti stai linistit :D

Zi zau, "profesore", cultura ta generala are destule lacune (a nu se confunda cu lagune :p), eu zic sa te uiti in ograda ta ;), si ma schimba si tu repertoriul asta obosit, ce, nu ai altceva de zis ? "Hannibal si modul lui unilateral de gandire", o poveste fara sfarsit... =))

PS: Nota 1, nu ai inteles aluzia cu trandafir si vucea, nu-i bai nu era pt tine, era pt domnul cu aere de "intelectual". Pt tine am altceva pregatit, pe harta acolo unde te crezi tu zmeu, sa te ti bine da ;)
 

DeletedUser48123

Zi zau, "profesore", cultura ta generala are destule lacune (a nu se confunda cu lagune :p), eu zic sa te uiti in ograda ta ;), si ma schimba si tu repertoriul asta obosit, ce, nu ai altceva de zis ? "Hannibal si modul lui unilateral de gandire", o poveste fara sfarsit... =))

PS: Nota 1, nu ai inteles aluzia cu trandafir si vucea, nu-i bai nu era pt tine, era pt domnul cu aere de "intelectual". Pt tine am altceva pregatit, pe harta acolo unde te crezi tu zmeu, sa te ti bine da ;)

Cu cat te plateste ursu sa bati toata ziua din gura pe aici? :))
 

DeletedUser47164

altul :))))))))))))))))))))))
asa ai invatat tu? ca injuratul este modul cel mai inteligent de a raspunde sarcasmului? cat de slab pregatit esti :)))))))
aia de crezi tu ca-i google ii zice scoala in combinatie cu tastatura in Limba Romana, n-ai tu de unde sa stii de asta te luminez (ca vad esti si tu sub umbra lui urma de umbra) :)))))))
iar legat de ce balbai tu acolo, inteleg ca ai sechele si dorinte cu mm, tf, smsp si tfic, dar mie imi plac femeile. nu judec... nu judec, traim intr-o tara libera.
la noi nu-i pandemie in alianta dar ne gandeam sa ne faci tu o vizita sa fie pttr :))))))
Mai p..ifrici, intelege un singur lucru: esti supozitor, scafandru :))) E clar ca nu te-a luminat google cu privire la subiectul mai sus enuntat, cu privire la anumite prescurtari, dealtfel, uzuale. :))) Ce sa judeci tu, ma' Paganel? :))) Ti-or place femeile, dar te-ai intrebat daca ele te plac pe tine? :)))
Si te-as ruga, respectuos dealtfel, sa postezi ceva ce are legatura cu jocul, nu tampenii ce le visezi si le cercetezi apoi pe google.
 

DeletedUser13059

cam slabut te prezinti
Nu cred ca e ok sa vii aici sa razi de altii cu ce lucreaza/au lucrat/vor lucra, pentru ca si de la voi din REVO e clar ca jumate traiesc din şomaj/alocații


"SI LA VOI" :))))) doamne deci oficial ai spus ca voi aveti doar jucatori care traiesc din somaj si alocatii , sincer imi pare rau sa te anunt dar rata de somaj este cam nula pe aici iar alocatii nu sunt ...

cat despre ras nu a ras nimeni , decat nenea kretin2 care a venit sa spuna ca d4 este ospatar :| pana mea adica vine unu care a fost casier la carrefour sa zica de altu ca hahaha ii ospatar ? :))



Cu cat te plateste ursu sa bati toata ziua din gura pe aici? :))

tu crezi ca noi batem din gura pe aici ? noi scriem ... daca tu bati din gura ii treaba ta , inseamna ca ai o problema :D
 

DeletedUser48123

cam slabut te prezinti



"SI LA VOI" :))))) doamne deci oficial ai spus ca voi aveti doar jucatori care traiesc din somaj si alocatii , sincer imi pare rau sa te anunt dar rata de somaj este cam nula pe aici iar alocatii nu sunt ...

cat despre ras nu a ras nimeni , decat nenea kretin2 care a venit sa spuna ca d4 este ospatar :| pana mea adica vine unu care a fost casier la carrefour sa zica de altu ca hahaha ii ospatar ? :))





tu crezi ca noi batem din gura pe aici ? noi scriem ... daca tu bati din gura ii treaba ta , inseamna ca ai o problema :D


Esti precum lucifer, româna ta lasă de dorit..si tu vii de la arabi? :)) "si la voi" era un raspuns la faptul ca ai zis nu stiu ce de masters :)) ai râs de el si am zis ca si la voi e la fel sau chiar mai rău :p si nu inteleg ce treaba ai tu cu masters daca a zis de altul ca lucreaza nu stiu ce? Te simti la fel?
 

DeletedUser47776

Hannibal si ganditul, un paradox sau mai bine zis o gaura neagra in univers =)) De cand te-ai asociat cu deteu te-ai transformat intr-un "savant" de tara, curand ne vei spune "cum ca" pamantul e plat, sau stai, ca tu esti "profesor" de romana, le "ai" nene cu limba un adevarat "bard" al cuvintelor ce mai =))

PS: sper sa fie util :D: https://diacritica.wordpress.com/2010/06/22/sa-injuram-corect/
 

DeletedUser24948

ce urat... unii chiar nu pricep ca asta-i un simplu joc. n-am mai auzit de asa ceva de pe lumea 5. regresam...
 

DeletedUser46530

Oricum sunteti toti analfabeti, asa ca ar trebui sa va gasiti alt subiect de cearta...
 

DeletedUser48123

Pai unele joburi, precum taximetrist, functionar public sau multe altele nu prea necesita asemenea cunostiinte...

Pai presupun ca tu zici din experienta...probabil nici diferenta dintre "functional" si "functionar" nu o stii...
 
Sus