Mai e cineva din lumea 3 pe aici?

DeletedUser1383

Eu mai intru din cand in cand :), stiu erau vremuri frumoase cand erau certurile interminabile intre Die & LR vs Sciti :)
 

cossu

member
Scor reacție
9
Salut skyhawk...asa-s..vremuri frumoase...da' si stresante:) cand te atacau scitii in miezu' noptii sau cand se mai fura cate un cont pe la unii sau pe la altii:))
 

DeletedUser1383

Pai chiar eu am desfiintat un trib mare, dusman,mi-au dat invitatie si acces deplin la trib...din pacate nu-i mai stiu numele , a trecut mult timp de atunci :))), a fost distractie maxima.

Da, scitii erau enervanti, trebuia sa ma trezesc noaptea la 4 sa fac permutari de trupe.
 

cossu

member
Scor reacție
9
Si ei erau stresati..la fel ca si noi..a fost un razboi teribil de frumos...Ma rog...m-am inscris pe lumea 34...dar de data asta vreau sa joc linistit...fara 2000 si ceva de sate...doar asa...de plictiseala:)
 

DeletedUser

Wow, se mai joaca lumea triburile? Ce vad?? Lumea 36, lumea casual, lumea special 3 etc!!! Ce naiba-s astea? :))
 

DeletedUser11198

salutare lume ! bine vam regasit ..eu inca mai pierd tipul pe triburi pe lumea4 ,acolo sunt kriskros74
 

DeletedUser

Pfai...L3 a fost acum 6 ani...chiar mai joaca cineva de atunci?:))
PS:Ma gandeam sa ma apuc si eu acum de 42 iar...
 

DeletedUser7905

Ce mai face lumea care a jucat pe L 3 ? Mai traiti ? Cum va mai merge ?
 

DeletedUser11198

dap...pe 41 final...acelasi scenariu ca pe l3,stergere in masa a tribului de pe locul 2 (de fapt 6-7 jucatori multicont),Sciti mai zapacit pe 3. RS o face pe l 41..deja vu
 

DeletedUser7905

eu am inceput sa joc pe L48, incerc sa reinvat jocul ce o data il stiam foarte bine :D
 
Sus