Discutii libere L56 !

catallinu

member
Scor reacție
3
Hmm ... 5 oameni ? Nu prea cred :(
Apropo, al doilea organizat la noi cand a fost ?

@rafa29 De ce nu ai pus toate triburile ? o_O

Pai cati au atacat? Am impresia ca te-ai trezit ieri din hibernare :)))

La noi nu stiu de un organizat inainte de cel de saptaman trecuta. Culmea e ca nici cel care face organizatele nu stie.

Si ala de pe 1 mai al vostru, stiu ca va e rusine cu el si vreti sa-l stegeti cu buretele da na...a existat. Daca ma gandesc mai bine, pe organizatul vostru, noi am fost pe +1 la sate....deci da, il poti trece la noi daca vrei.:))

PS: o fi marfa buna, da trage mai putin ;)
 

DeletedUser48286

poi nu sunt toate?o_O

am omis ceva?

cred ca erau si Friends pe acolo ... ;) Care au 60 de sate pe minus :))

Pai cati au atacat? Am impresia ca te-ai trezit ieri din hibernare :)))

La noi nu stiu de un organizat inainte de cel de saptaman trecuta. Culmea e ca nici cel care face organizatele nu stie.

Si ala de pe 1 mai al vostru, stiu ca va e rusine cu el si vreti sa-l stegeti cu buretele da na...a existat. Daca ma gandesc mai bine, pe organizatul vostru, noi am fost pe +1 la sate....deci da, il poti trece la noi daca vrei.:))

PS: o fi marfa buna, da trage mai putin ;)

Organizat pe 1 mai ? Ce-ai fumat ? Ca nu vad niciun sat cucerit de noi. Chiar asa nu sa fi cucerit niciun sat ? :eek:
Pe 12.04 a crescut tribul cu 1.3 mil puncte pentru ca ne-au atacat barbarele, nu ? Boss, eu am fost tinta atunci :))))

Sa va dau putin si peste botul ala urat cu care tot mintiti:

Parte 1:
Triburi: United, Unit.A, Unit.B, Unit.C
Parte 2:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV, R V
Jucători: serbanclivet, casius7, vasilesfintu

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 8
Diferență: 32

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 228,327
Tabăra 2: 41,160
Diferență: 187,167

chart


A da, mai era un jucator doar ca nu a fost inclus si care a pierdut cam 4 sate :))
 

catallinu

member
Scor reacție
3
cred ca erau si Friends pe acolo ... ;) Care au 60 de sate pe minus :))



Organizat pe 1 mai ? Ce-ai fumat ? Ca nu vad niciun sat cucerit de noi. Chiar asa nu sa fi cucerit niciun sat ? :eek:

Na..ce sa zic...daca ati avut peste 200 atacuri in ziua aia si la sf zilei un sat in minus fata de noi...cam asa a fost ziua.

Verifica pe stats..sau poate minte...da-i peste bot si lui..al dracu mincinos ;))
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
cred ca erau si Friends pe acolo ... ;) Care au 60 de sate pe minus :))



Organizat pe 1 mai ? Ce-ai fumat ? Ca nu vad niciun sat cucerit de noi. Chiar asa nu sa fi cucerit niciun sat ? :eek:
Pe 12.04 a crescut tribul cu 1.3 mil puncte pentru ca ne-au atacat barbarele, nu ? Boss, eu am fost tinta atunci :))))

Sa va dau putin si peste botul ala urat cu care tot mintiti:

Parte 1:
Triburi: United, Unit.A, Unit.B, Unit.C
Parte 2:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV, R V
Jucători: serbanclivet, casius7, vasilesfintu

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 8
Diferență: 32

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 228,327
Tabăra 2: 41,160
Diferență: 187,167

chart


A da, mai era un jucator doar ca nu a fost inclus si care a pierdut cam 4 sate :))


Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV, R V
Parte 2:
Triburi: United, Unit.A, Unit.B, Unit.C
Jucători: legolas099, vijelia, Raziel999

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 22
Diferență: 38

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 401,698
Tabăra 2: 152,133
Diferență: 249,565

chart




Ia vezi, acuma e mai bine?
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Jason, nu mai fi asa brutal... Au luat si ei vreo 20 si ceva de sate de la niste inactivi care erau pe lista de interne in timp ce noi inca mai mutam def-ul din granita cu Thor... De atunci nu au mai fost in stare sa faca nimic :)) Nu are rost sa le pui statistici din astea, chiar daca noi am luat sate de la jucatori mari si activi, nu ca ei.. Lasa i sa isi pastreze speranta...


Ismokedreams, tu cu prietenii tai ati fugit de Mercenary in United.. De Roma unde mai fugiti?
 

DeletedUser48286

Pentru ce i-ai mai pus pe legolas si pe vijelia ? :)))
Noi am pus aia 3 jucatori pentru ca enyx cand a vazut cate sate au pierdut baietii i-a si dat afara atunci la 7:30 :))))

Jason, nu mai fi asa brutal... Au luat si ei vreo 20 si ceva de sate de la niste inactivi care erau pe lista de interne in timp ce noi inca mai mutam def-ul din granita cu Thor... De atunci nu au mai fost in stare sa faca nimic :)) Nu are rost sa le pui statistici din astea, chiar daca noi am luat sate de la jucatori mari si activi, nu ca ei.. Lasa i sa isi pastreze speranta...


Ismokedreams, tu cu prietenii tai ati fugit de Mercenary in United.. De Roma unde mai fugiti?

Fix 20 de sate ma :))
Granita cu Thor ? =))
Jucatori mari si activi ? Cine ?

Am plecat din Roma pentru ca eu si prietenii mei ne-am dat seama cat sunteti de rupti. Lucru pe care vi l-am si spus atunci ;)

Stiu eu un loc frumos pentru smoke. Mai inspre K33...poti sa-l intrebi pe Raziel cum e vantul pe acolo :D

Nu stiu cum de ai tupeu sa vorbesti, sclavule.
 

DeletedUser13276

Pentru ce i-ai mai pus pe legolas si pe vijelia ? :)))
Noi am pus aia 3 jucatori pentru ca enyx cand a vazut cate sate au pierdut baietii i-a si dat afara atunci la 7:30 :))))



Fix 20 de sate ma :))
Granita cu Thor ? =))
Jucatori mari si activi ? Cine ?

Am plecat din Roma pentru ca eu si prietenii mei ne-am dat seama cat sunteti de rupti. Lucru pe care vi l-am si spus atunci ;)



Nu stiu cum de ai tupeu sa vorbesti, sclavule.

Voi nu ati facut acelasi lucru cu Raziel? Citit din alinutu91 in data de 24.04 "Noi nu avem inactivi la granita". S-a vazut :))))

Hai du-te si latra in alta parte ca-ti vine si tie randul.
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Doamne =)))) Pleaca ma de pe extern, trebuie sa se introduca ceva teste de inteligenta la inregistrarea pe forum... (am zis asta ca o idee generala, nu am batut nici un apropo....!)

In caz ca ati uitat, la noi razboiul cu voi, nu este primul nostru razboi de pe aceasta lume, am avut 2 triburi de scos, MVP si Thor. Chiar si asa, noi tot va conducem la statistica, chiar daca voi ati stat cu trupele in sate de cand a inceput lumea.

La primul vostru organizat ne-ati scos jucatorii inactivi si ati luat multe sate... La al 2 lea organizat cand ati incercat sa atacati pe cineva activ (Enyx88, Jason.Statham), la sfarsitul zilei, ati iesit pe -1 sat la statistica...
Esti invitatul meu sa te uiti cine a pierdut sate in timpul organizatului vostru, si cine a pierdut sate in timpul organizatului nostru... Poti sa negi situatia cat vrei, tu tot o sa dispari de pe harta cat mai curand :))))
 

DeletedUser42057

o intrebare umila, pt united
dc nu bagati si academiile in razboi ?:D
 

DeletedUser47387

o statistica pt organizatul de azi?:D (am pus doar triburile ce au aparut azi in statistica si care au participat la organizat)

Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs.1, MnKs.2, MnKs.3, MnKs.4
Parte 2:
Triburi: ATO, ATO/A, =NG=, =NG=A

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48
Tabăra 2: 14
Diferență: 34

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 308,528
Tabăra 2: 100,305
Diferență: 208,223

chart
 

catallinu

member
Scor reacție
3
o statistica pt organizatul de azi?:D (am pus doar triburile ce au aparut azi in statistica si care au participat la organizat)

Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs.1, MnKs.2, MnKs.3, MnKs.4
Parte 2:
Triburi: ATO, ATO/A, =NG=, =NG=A

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48
Tabăra 2: 14
Diferență: 34

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 308,528
Tabăra 2: 100,305
Diferență: 208,223

chart
Acum apare vreun fumator si zice ca deci United a luat cele mai multe sate din razboilul asta. O arata clar statistica de mai sus
 

Raffaello

member
Scor reacție
0
S-au miscat bine inamicii azi... bravo lor! insa se putea mult mai bine! doar 3 sate pe ”-” pana acum....

In acelasi timp adresez si un mai mare BRAVO echipei ROMA fiecaruia in parte care a contribuit la rezultatul de azi al organizatului United... cel putin pana acum! s-au cam rupt ambele parti asta ca un raspuns lui @iSMOKEDREAMS. Nu stiu ce satisfactie aveti sa va faceti in toate felurile lasati jocul sa isi spuna cuvantul.

Pana acum Roma se tine bine si asta e, in primul rand, meritul fiecarui jucator din familie! As zice si un merit special al conducatorilor, care asa cum ii critica chiar si unii din propria familie si-au facut treaba pana acum. Vrand nevrand cine vrea sa joace o poate face, fiecare in felul lui!

Ati prins o data Roma cu garda jos... sunt sigur ca nu va mai fi o alta data!
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Pai ce-ai facut ma nene ma? :eek:

Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV, R V
Parte 2:
Triburi: United, Unit.A, Unit.B, Unit.C
Timeframe: Ultimele 24 de ore
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1:
18
Tabăra 2: 8
Diferență: 10
chart

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1:
109,818
Tabăra 2: 67,952
Diferență: 41,866
chart
 
Sus