Concurs forum: "The best moment"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90


Echipa Triburile vă invită să participați la următorul concurs:


images


"The best moment"
Ce aveţi de făcut?
*Descrieți unul dintre cele mai bune momente petrecute pe joc, organizate, miscări pe hartă, tactici, înnobilări, războaie, s.a.m.d. Momentul îl puteți ilustra sub formă de text, poză sau videoclip."

Regulament:

- Toate postările din această competiţie trebuie să respecte regulile forumului;
- Creaţia trebuie să fie originală şi să nu se regăsească în altă parte;
- Puteţi participa cu o singură creaţie;
- Nu aveţi voie să participaţi la concurs de pe mai multe conturi, eventualii identificaţi încălcând această regulă vor fi excluşi din concurs (de pe toate conturile);
- Modalitatea de alegere a câştigătorilor: sondaj de opinie;
- Votarea creaţiilor proprii va fi strict interzisă;
- Voturile realizate de pe proxy vor fi anulate;
- Voturile efectuate de aceeași persoană de pe mai multe conturi vor fi anulate (puteți vota de pe un singur cont);
- Orice semnătură trimisă după data finală, nu va fi luată în considerare;
- Auto-propaganda este strict interzisă.

Cum vă înscrieţi:
Începând de Azi, 12 mai , de la ora 14:00 şi până Miercuri, 24 mai, ora 23:00, trebuie să trimiteţi un mesaj privat către mythra cu titlul "Concurs" care să conţină textul sau link-ul către imaginea/videoclipul cu care doriți să vă înscrieți.

Premii:
Locul I: 300 pp
Locul II: 250 pp
Locul III: 200 pp

Succes!
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Avand in vedere ca a fost un singur participant la concurs, acesta este si castigatorul locului 1:

Loc 1: Concurent 1 - Medalion

O cale catre succes, asa am denumit eu cel mai bun moment al meu. Aproape de la inceputul lumii 55 tribul NWO a dominat lumea, pana in punctul in care am fost tradati de catre Honor, cei cu care aveam alianta si ii numeam fratii nostri. Au intrerup alianta cu noi si au facut alianta cu dusmanii nostri. Asta reprezenta sfarsitul nostru. Am luat legatura cu conducatorii din pigs ( dusmanii) si dupa lungi negocieri am reusit sa rasplatim tradarea cu tradare si s-a reusit o foarte frumoasa fuziune intre triburi dusmane, dar care au ajuns frati de cruce, iar acum tradatorii nu stiu cum sa o mai scoata la capat. Nu am avut drepturi si nici nu am, dar simt ca tribul e al meu pentru ca am participat la formarea lui si asta e cea mai mare rasplata
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus