(Pokemonii) Gentle vs Green

Centorag

member
Scor reacție
0
Trebuia cu citat, ma da Alin in judecata acum :D Desi, cine stie, poate nu mai trage el sforile in Gentle :eek::eek:
 

DeletedUser29124

Dupa cum am mai spus si acum cateva saptamani, tribul de backstabberi e cel mai slab trib intalnit vre-odata la acest moment al jocului...
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Hai ca avem si prima interna in gentle dupa cele 2 mega-organizate de desfiintare a green-ului :D :D :D
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Dupa cum am mai spus si acum cateva saptamani, tribul de backstabberi e cel mai slab trib intalnit vre-odata la acest moment al jocului...
Nu stiam unde e zeul jocului,acest sensei al barbarelor......Daca te referi la Gentle ca la un trib de backstabberi si zici ca suntem slabi,iar aia slabi v-o cam dau pe cocoasa......logica ce zice despre voi ?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu stiam unde e zeul jocului,acest sensei al barbarelor......Daca te referi la Gentle ca la un trib de backstabberi si zici ca suntem slabi,iar aia slabi v-o cam dau pe cocoasa......logica ce zice despre voi ?
Unde erai maestre cand erai in Ziggs? :D Atunci de ce nu erai asa bun?:D Ah, poate pentru ca aveti 70% din harta si jucatori numai cu full-uri de atac?
Te felicit ca stii sa joci cu blindaje in mijlocul adversarilor, esti un "zeu" :D
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Asasin de nobili (Argint - Nivel 3)

Ucide 100 nobili în luptă.

Nivelul următor: Ucide 500 generaţii de nobili!

284 / 500

Iti garantez ca nu i-am facut pe toti de cand sunt in gentle si nici nu sunt nobili "sinucigasi" ;)
 

DeletedUser46527

Iti multumesc Vndhl ca m-ai ajutat sa mai avansez si eu la acest trofeu
 

DeletedUser30525

Mare organizat mare a fost si ieri
Dar din ce vad eu doar opinca din gentle a cam participat
Ca vladica ......



Jefuitorul zilei
Unnamed.

Asta e facut doar cu trupe de aparare.

Si va mai bateti cu pumnul in piept ca sunteti gentlemani. Vad ca nici fata de proprii jucatori nu prea sunteti Gentlemani.
Oricum felicitari opincilor din Gentle, cei care au stat si au trimis atacurile si nobilii sa se incadreze si uneori sa se sincronizeze cu ceilalti colegi. Pentru ei jos palaria. Felicitari si celor din green care au demonstrat inca odata ca nu au ramas pe harta doar asa ca i-a lasat gentle cum insinueaza unii. Ma intreb daca la urmatorul organizat gentle va fi acelasi rezultat ce va spune vladica opincii? Sa speram ca opinca nu va lovi in posteriorul vladicii :D:D
 

DeletedUser29124

Mare organizat mare a fost si ieri
Dar din ce vad eu doar opinca din gentle a cam participat
Ca vladica ......



Jefuitorul zilei
Unnamed.

Asta e facut doar cu trupe de aparare.

Si va mai bateti cu pumnul in piept ca sunteti gentlemani. Vad ca nici fata de proprii jucatori nu prea sunteti Gentlemani.
Oricum felicitari opincilor din Gentle, cei care au stat si au trimis atacurile si nobilii sa se incadreze si uneori sa se sincronizeze cu ceilalti colegi. Pentru ei jos palaria. Felicitari si celor din green care au demonstrat inca odata ca nu au ramas pe harta doar asa ca i-a lasat gentle cum insinueaza unii. Ma intreb daca la urmatorul organizat gentle va fi acelasi rezultat ce va spune vladica opincii? Sa speram ca opinca nu va lovi in posteriorul vladicii :D:D

Tin sa te contrazic aici...nu poti felicita niste jucatori care se lasa injurati si umiliti de catre conducere doar de frica sa nu piarda niste amarate de sate virtuale...Din partea mea doar compasiune!
 

DeletedUser41586

Cat crezi ca se va mai rezista, e doar o chestiune de timp.

Ca nu mai posteaza Scamatorul, nu trebuie sa ne dea de gandit ci doar nu-i mai pasa :))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cat crezi ca se va mai rezista, e doar o chestiune de timp.

Ca nu mai posteaza Scamatorul, nu trebuie sa ne dea de gandit ci doar nu-i mai pasa :))
Sa reziste cine? Ca daca si urmatoarele organizate vor fi la fel, mai avem de stat pe harta asta :D

Nu ma intelege gresit, ei au jucat-o bine ( cei la care facea referire evo), dar in rest, ala nu e trib :))
 
Ultima editare:

DeletedUser41586

Sa reziste cine? Ca daca si urmatoarele organizate vor fi la fel, mai avem de stat pe harta asta :D

Nu ma intelege gresit, ei au jucat-o bine ( cei la care facea referire evo), dar in rest, ala nu e trib :))

Nu ai înțeles ce am vrut sa zic centorag, fa legătura cu postul lui Evo...
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu ai înțeles ce am vrut sa zic centorag, fa legătura cu postul lui Evo...
Am inteles acum ce ai vrut sa zici... nu stiu, daca vor avea coloana vertebrala, nu vor mai rezista... daca nu... o sa-l faca pe "faranume" sa castige lumea :D:D. Ca pe barba lui nu e in stare, te asigur
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Ca nu mai posteaza Scamatorul, nu trebuie sa ne dea de gandit ci doar nu-i mai pasa :))
Ce vorbesti mai? nu mai scrie pt. ca este ocupat cu un nou sistem revolutionar. a gasit in sfarsit acul pt. cojocul nostru. face omul.... grupe=))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser41586

Ce vorbesti mai? nu mai scrie pt. ca este ocupat cu un nou sistem revolutionar. a gasit in sfarsit acul pt. cojocul nostru. face omul.... grupe=))))))))))))))))))))))

Da, clar, a venit caldura si crede ca va dati cojocul jos de unii singuri din cauza caldurii mai bine spus?:))

Referitor la acele "grupe" stai linistita ca el a ramas pe dinafara
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
tenor.gif
 
Sus