Discutii libere L56 !

DeletedUser13276

Pai ai inceput sa cuceresti sate de abia acum 4 zile. Pana acum ce ai facut ? :))))

Ce-am facut eu ? :)) Din IMM am plecat pentru ca SatanaXXL a rupt o alianta pur si simplu in 2 secunde. Din Death am plecat pentru ca era o situatie chiar mai grava decat in IMM si stii asta foarte bine :) Iar din Roma v-am zis.
Spre deosebire de tine, nu am decis singur ci alaturi de 4 persoane.

Am asteptat sa cresteti voi barbarele :D

Felicitari, 1 s-a lasat, 1 s-a dus, ati mai ramas tu si leti.

Mai ai putin timp, bucura-te de joc cat mai poti :))
 

DeletedUser47387

Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs.1, MnKs.2, MnKs.3, MnKs.4, Roma, R II, R III, R IV, R V, Empire, Emp B, Emp A, ZEN
Parte 2:
Triburi: United, Unit.A, Unit.B, Unit.C, ATO, ATO/A, SMART, SmAKA1, SmAKA2, SmAKA3, SmAKA4

Timeframe: 23/05/2017 07:00:00la23/05/2017 23:10:46

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 131
Tabăra 2: 18
Diferență: 113

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 923,458
Tabăra 2: 128,538
Diferență: 794,920

chart



113 sate pierdute intr-o zi?...sa vedem cine mai iesa ca nu e ceva in neregula sau ca cei din united sau din smart sunt pe plus doar ca statistica e gresita?;):p
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
ma da cum vine asta...blindaje la roma, si sudul plange dupa sprijin...pana acum s-au lasat 3 jucatori de 300-400k

nu era alinutzu ala care zicea ca toata granita e asigurata?
imi pare rau de toti jucatorii aia activi care au ramas fara sate din cauza blindajelor
iar diferenta aia de 10 sate amarate cu care ramaneti dupa organizat se recupereaza in maxim 2-3 zile
 
Ultima editare:

DeletedUser48423

Penibilul celor din Roma a atins cote maxime astazi:)).

Prin incercarea de a recruta zilnic din Mnk.S, un conducator din Roma si-a incercat astazi norocul si cu intemeietorul Mnk.s de pe 49, nestiind cine este acesta defapt.

Dragii mei dusmani, in primul rand:
1.demonstrati-ne prima data pe harta ce puteti face, apoi bagati frica/spaima si mai apoi recrutati.
2. Ca toate astea sa va iasa perfect, trebuie mai intai sa va tineti voi jucatorii aproape, nu sa vina multi dintre ei la noi sa ni se planga de conducerea voastra.
3. Prin incercarea de a baga pe conturi fel si fel de cunostinte care sa atraga jucatorii nostrii la voi, asta mie imi miroase clar a DISPERARE.
4. Pana acum nu am vazut Maniac care sa plece in Roma, in schimb invers au fost si sunt dorinte, ceea ce ne deosebeste de voi e ca noi purtam prima data razboiul pe harta si mai apoi recrutam.

Lumea asta nu o veti inchide, mai degraba United decat voi. Aveti grija cu cine va comportati urat(aviz colegilor de trib), caci aceea va vor intoarce spatele.
 

DeletedUser47387

tu o urmaresti pe toate lumile sa vezi ce si cum face?...esti disperat rau nu gluma:eek::eek:
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Penibilul celor din Roma a atins cote maxime astazi:)).

Prin incercarea de a recruta zilnic din Mnk.S, un conducator din Roma si-a incercat astazi norocul si cu intemeietorul Mnk.s de pe 49, nestiind cine este acesta defapt.

Dragii mei dusmani, in primul rand:
1.demonstrati-ne prima data pe harta ce puteti face, apoi bagati frica/spaima si mai apoi recrutati.
2. Ca toate astea sa va iasa perfect, trebuie mai intai sa va tineti voi jucatorii aproape, nu sa vina multi dintre ei la noi sa ni se planga de conducerea voastra.
3. Prin incercarea de a baga pe conturi fel si fel de cunostinte care sa atraga jucatorii nostrii la voi, asta mie imi miroase clar a DISPERARE.
4. Pana acum nu am vazut Maniac care sa plece in Roma, in schimb invers au fost si sunt dorinte, ceea ce ne deosebeste de voi e ca noi purtam prima data razboiul pe harta si mai apoi recrutam.

Lumea asta nu o veti inchide, mai degraba United decat voi. Aveti grija cu cine va comportati urat(aviz colegilor de trib), caci aceea va vor intoarce spatele.


Tu esti penibil.
1. Cine a plecat de la noi? Nu vad sa fi plecat nimeni din Roma in Mnk.s
2. Cine este acel mare conducator pe care cica "am incercat" sa il recrutam? Au fost cativa jucatori de la voi care si-au exprimat dorinta sa vina la noi :) Am fost nevoiti sa ii refuzam.. Nu avem loc in trib pentru mascarici.
 

DeletedUser48423

Facsala tu esti cel mai mare ciumpalac:))...

Acum cateva seri erati stransi mai marii conducatori ai ROMEI pe o conferinta:))...Si erati in negocieri cu "cativa jucatori de la noi" care efectiv va luau la misto, pt ca noi in tot acel timp va ascultam cum va rugati de ei sa vina la voi, ca le dati deff si vrajeli de-astea...

Bine asta nu trebuia s-o spun, dar cand te aud Facsala, imi vine sa trag apa la baie.

Trusthead, titanhell, si multi altii...cu astia ce s-a intamplat Facsala? aaa, hai ca-ti spun eu...voiau sa vina in Mnk.S si cand ati auzit pac ati facut organizat pe ei.

Aaaa si stai, noi i-am refuzat...

sfat pt Roma: Lasati jocurile astea cu recrutarile, ca zilnic primesc ai mei mesaje de la voi, si pe skype si pe whatsapp si pe joc.

Sunteti penibili si plus de asta, sa-mi arati maniac ce vrea sa vina la voi dupa ce l-ati refuzat:))...s-o vad si pe asta...
 
Sus