(Pokemonii) Gentle vs Green

Vndhl

member
Scor reacție
2
LOL: http://ro.twstats.com/ro53/index.php?page=player&mode=conquers&id=113714&type=all&oldplayer=0&pn=-1

esti un barbarist cu acte-n regula. Asa ceva.. sa iei barbar de 300 puncte cu nobilii de start si sa ajungi sa te bati în piept ca ai închis lumea
hahahaheuehehe culmea lumii


adevaru e ca nu erau nobili de start,dar mna(http://ro.twstats.com/ro53/index.php?page=player&mode=conquers&id=113714&type=all&pn=-1)
Altii au inceput cu barbari de 400 puncte :
http://ro.twstats.com/ro53/index.ph...quers&id=743661781&type=all&oldplayer=0&pn=-1

diferenta e ca unu termina lumea,celalalt sterge praful
 

DeletedUser29124

Sa lauzi niste backstaberi e ca si cum l-ai lauda pe criminalui politistului ucis pe la spate acum cateva zile...Dar nu m-ar mira ca acolo in trib sa-i aduceti ode aluia ...
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Sa lauzi niste backstaberi e ca si cum l-ai lauda pe criminalui politistului ucis pe la spate acum cateva zile...Dar nu m-ar mira ca acolo in trib sa-i aduceti ode aluia ...
Radio vocea barbarilor loveste din nou!Daca atat te duce mintea,nu e de mirare de ce lumea e in stadiul in care e.Problema e ca multi gandesc ca si tine si au impresia ca adevarul e de partea lor....trist,foarte trist.
 

DeletedUser29124

Radio vocea barbarilor loveste din nou!Daca atat te duce mintea,nu e de mirare de ce lumea e in stadiul in care e.Problema e ca multi gandesc ca si tine si au impresia ca adevarul e de partea lor....trist,foarte trist.

NU...problema e ca multi gandesc ca si tine , voteaza trandafirii fara discernamant si de aceea Romania e in stadiul in care e ...
 

PRADA

member
Scor reacție
6
apply-cold-water-to-the-burned-area.jpeg
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
NU...problema e ca multi gandesc ca si tine , voteaza trandafirii fara discernamant si de aceea Romania e in stadiul in care e ...
Daca vrei sa facem spam si sa vorbim offtopic afla pentru linistea ta sufleteasca ca nu votez trandafiri,mere si alte minuni politice.Cat despre triburi,te inteleg,ti-ai sters contul,te plictisesti acum.
Iesi afara,respira aer curat,incepe ro59 peste cateva zile,poate stai acolo pana la final si nu te mai barbarizezi din diferite motive :)
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Vndhl astăzi la ora 18:49
au astia din green aparare si de pe alte lumi,,,,se aduna trupele la astia in sate mai ceva ca "oamenii" la puparea de moaste :)))
hai sa fim seriosi,plimba trupele,sunt mai activi,au un joc de echipa mai bun,dar noi avem forta numerica,e o diferenta de puncte totusi :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vndhl astăzi la ora 15:29
:)))))
ce va **** green....ca x,ca y e de vina .....TOTI suntem de vina,sa va intre bine in cap asta !


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ce frumos e sa fii ipocrit :X
Pe o parte sa lingi si dupa ce s-a terminat lumea sa te dai smardoi, asta inseamna sa fii jucator Gentle.

Iti multumim de aprecieri, oricum green te-a scos de 2 ori de pe harta, faptul ca ti-ai salvat satele venind din Zig la noi cand erau cu adeziuni scazute, iar apoi te-ai ascuns in spatele apararii din Gentle nu inseamna nimic. Desi nici aia nu te-a ajutat, tot asa te lasasem cu 3-4 sate, ai ajuns acum la nivelul lui Kick sa te lauzi cu inamicii invinsi din trupele altora.
Zici ca tu ai fost in Gentle de la startul lumii pana la final, asa le aperi acum onoarea. Desi si tu ai dat 2 backstab-uri sa ajungi acolo, probabil dupa CV-ul asta isi aduna jucatorii :D

Nu inteleg de ce nu iti vezi de inchisul lumii (acum ca ati si aflat cum se face) din moment ce nu ai si cuvantul "onoare" in CV. Noi v-am lasat in pace, ba mai mult v-am si aratat cum sa terminati mai repede, vad ca voi inca simtiti nevoia sa va adanciti in penibil si sa va semnalizati neputinta continuu.


Rezumatul lumii, facut de Gentle:

Gentle - Experia astăzi la ora 11:50 Mulţumesc Citat
O sa fie un post lung,dar daca va pasa de timpul vostru petrecut pe triburile.ro , merita sa va implicati!


Asa arata harta lumii acum :

Observati ca detinem 3/4 din harta
Situatia triburilor implicate in razboi:

Observati ca sunt jumate cat noi!
Si asa stam din date de 4 a lunii in curs:

Si surpriza..aici ne conduc..avem 24 de sate minus..

Si atunci va intreb:
Daca suntem asa de mari ca puncte,dubli fata de ei,unde sunt trupele de atac si aparare?
Daca se cere def in granita,de ce nu se trimite?
Daca nu suntem atacati , de ce nu trimitem noi atac?Eu garantez ca sunt jumatate dintre voi care nu au atacuri acum pe ei si nu au trimis nici un fake.Lasati ca trimite greenu..De 2 saptamani cei din granita nu scad sub 1000 de atacuri.Unnamed avea 4000 la fel si eu acum o saptamana(acum au scazut la aprox 1000 , mersi green) .Nu stati nepasatori ca va vine randul! Pic eu,pica urmatorul dupa mine si incet incet se ajunge si la tine care acum stai la distanta in marea albastra.
Treziti-va mai..Va rog eu! E doar un joc,dar hai sa nu ne batem joc de timpul pretios pe care il au unii.EU am job full time,am un program foarte incarcat si totusi imi fac timp de joc,daca nu pot sa fiu on,las sitter,dar nu las contul aiurea.Faceti si voi la fel..implicati-va .Parerea mea e ca trebuie implicarea tuturor.Greenu nu e un trib slab,au terminat cateva lumi in formula asta,deci stiu cum se face.Noi in schimb ne formam.Poi hai sa ne formam bine,nu sa stam sa incasam.Hai sa incaseze ei.Daca nu ai atacuri pe tine clar ca iti arde de atacat.Ai timp.Da ia hai sa le bagam mii de atacuri si sa vedem atunci cum mai fac fata.Pe mine m-au atacat si ma ataca si acum cam 10 jucatori.SI s-au strans 4000 de atacuri,dupa cum va spuneam.Daca facem si noi la fel ce ar fi?Tactica lor e super..90% fake si aleator real.Intru fullu si sparge tot satu,imediat din scurt nobili,blindaj cu 4..5 sate full de def cu paladin si aia e.S-a dus satu.Noi plimbam sute de fulluri de atac pe sate goale,ca nu se obosesc sa blindeze,lasa satul gol si baga o ferma 2 inaintea nobililor.Scurt si frumos.SI stai si te uiti cum intra 10 ferme de atac pe sat gol iar ultimul care e decisiv vine cu rosu.S-au daca ai bafta sa il iei,recupereaza ca noi nu trimitem def dupa nobili.Hai sa nu mai facem greseli de genu ca rad astia de noi..

Ma opresc aici ca devine obositor..dar ca incheiere..Fiti activi,altfel putem de pe acum sa dam delete,in ritmul asta nu e bine.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Green singur ? Nu m-a scos deloc de pe harta.Daca imi aduc bine aminte,dupa ce a cazut ZIG am stat ceva vreme in mijlocul vostru si eram atacat si de Green si de gentle,dar mna,prioritare au fost satele luate moca decat sa ma scoateti de pe harta.Cand am intrat in gentle eram constient ca o sa pierd sate ca nah,eram cu tot contul in mijlocul vostru.Si pentru informatia ta personala,am stat mult si bine cu sate goale mai ales cand a fost miscarea Winter.Dar nah,daca nu ati stiut sa spionati ,ce sa va fac.
Avand in vedere ca eram la 12h de granita Gentle,era logic sa fiu cat de cat blindat.Cat despre backstab-uri nu tin minte sa fi pupat moastele green cand am intrat la voi si nu cred ca se compara cu backstabul unora de la voi,pe care totusi i-ati primit cu bratele deschise si i-ati pupat in locul in care nu bate soarele.
Cat despre moralitatea de care incerci sa dai dovada ,cum se zice:Lupul e cea mai moralista oaie,nu ?
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Ce iti mai place sa ocolesti subiectul :))))

Cat despre backstab-uri nu tin minte sa fi pupat moastele green cand am intrat la voi si nu cred ca se compara cu backstabul unora de la voi,pe care totusi i-ati primit cu bratele deschise si i-ati pupat in locul in care nu bate soarele.

Tocmai aici e vorba de mentalitate. Nu trebuia sa pupi moastele nimanui, desi nu iti cunosc fetishurile... ai intrat doar ca sa iti salvezi satele, ceea e evident ca nici nu negi. Nu stiu pentru ce mai spamezi atat.

Si daca tu esti mandru de tine sa fluturi steagul victoriei dupa ce ai dat un backstab in late game, cand ramasesera 2 triburi, 1v1, comparand o schimbare de triburi la nivel de... 15 sate? Cand Gentle inca abia se aduna pe harta si incepeau sa planga ca le face Thor probleme si sa trecem repede la profil "Green&Gentle forever" ca eram pe locul 1 la momentul respectiv si ii tremurau lui Alin pantalonii =))) ... dupa cum spuneam, e vorba de mentalitate ;) Ce pot sa spun, spala-te pe cap cu victoria :)))

Nu tin minte sa te fi chemat pe tine cu "bratele inchise" o_O Asa cum am incercat sa integram in echipa persoane gen ingerasa, kick, jucatorii din BL (desi noi voiam sa ii scoatem, deh, ii deranja pe cei din Gentle) asa te-am adus si pe tine. Nu stiu cum naiba fosti jucatori Zig, veniti dupa ce s-a spart Zig s-au putut integra...

Chiar nu inteleg ce lectii de moralitate vrei sa dai avand in vedere ca ai trecut prin toate triburile pe l53 si incerci sa aperi un trib ce il denigrai in timpul razboiului. E doar jenant...

Cum spunea si NeaTache mai sus, sa speram ca principiile din viata reala nu iti corespund celor de pe joc :D
 

DeletedUser48236

Iti multumim de aprecieri, oricum green te-a scos de 2 ori de pe harta, faptul ca ti-ai salvat satele venind din Zig la noi cand erau cu adeziuni scazute, iar apoi te-ai ascuns in spatele apararii din Gentle nu inseamna nimic. Desi nici aia nu te-a ajutat, tot asa te lasasem cu 3-4 sate, ai ajuns acum la nivelul lui Kick sa te lauzi cu inamicii invinsi din trupele altora.
Zici ca tu ai fost in Gentle de la startul lumii pana la final, asa le aperi acum onoarea. Desi si tu ai dat 2 backstab-uri sa ajungi acolo, probabil dupa CV-ul asta isi aduna jucatorii :D

Nu inteleg de ce nu iti vezi de inchisul lumii (acum ca ati si aflat cum se face) din moment ce nu ai si cuvantul "onoare" in CV. Noi v-am lasat in pace, ba mai mult v-am si aratat cum sa terminati mai repede, vad ca voi inca simtiti nevoia sa va adanciti in penibil si sa va semnalizati neputinta continuu.


Tu cu ce te lauzi?Pana sa ies singur de pe aceasta lume eram locul 1 inamici invinsi atac sau 2 in ultimul timp ca ma luase stegaru.
Dar poti sa vezi si acum ca defapt voi nu ati scos pe nimeni am lasat 30 de sate sa le imparta chiar vndhl daca nu am uitat...
Eu totusi sunt in hall of fame nu am jucat degeaba 3 luni dar tu ce ai facut 7-8 luni ? :))))
Ce va mai roade invidia unde ii zeus acum care el vedea doar locul 1 :)))
 

DeletedUser41053

Ralf10 astăzi la ora 12:16
intru si eu...

sper sa se bage si greenul ...

dati mesaj lui zeus sa ne revedem acolo :))

Nu e nevoie de mesaj :cool: O sa fiu in tribul gentle din start cu acelasi scop ca al tau pe lumea 53 :D
 

DeletedUser41586

Daca vrei sa facem spam si sa vorbim offtopic afla pentru linistea ta sufleteasca ca nu votez trandafiri,mere si alte minuni politice.Cat despre triburi,te inteleg,ti-ai sters contul,te plictisesti acum.
Iesi afara,respira aer curat,incepe ro59 peste cateva zile,poate stai acolo pana la final si nu te mai barbarizezi din diferite motive :)

Din câte știu intra zigzagul pe 59 și o să apari și tu acolo, vă aștept...
Sau poate vom fi colegi, cine știe...depinde acum... nu m-am gândit inca ce sa fac:)
 

DeletedUser43947

Se vede că știi cum funcționează twstats, nu te mai lăuda atât că te faci de râs. Dacă nu știai situația la momentul respectiv, nu e de condamnat dar nu mai fi și fudul. Îți ajunge o calitate.
 
Sus