(Pokemonii) Gentle vs Green

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Tu visezi cu ochii deschisi. Nu sti tu pe ce lumi am jucat. Cat despre split cu scripturi, nu e nevoie. Mai ales la tine care nu prea sti sa ataci. Si cu recuperarile tale de doi bani cu care nu ai reusit sa iei nimic. Zi multam' la Tache ca ti-a stat sitter cand ti-a fost greu..ca daca erai tu pe cont...jale :)
Ce-ai facut viteazule?:eek: Nu trebuie sa stiu pe ce lumi ai jucat ca s-a vazut. In legatura cu atacurile ia mai intreba-ti colegi din Nord, aia care mai sunt, ca pe multi vi i-am bagat la interne :eek: Tu, ca multi altii n-ai facut nimic pe lumea asta dar iesi cu gura, ai fost in granita langa mine, de ce nu mi-ai aratat pe harta? Aaaah, am inteles...ti-a intrat intre rinichi.
Care recuperari? Ca noi v-am scos jucatori intregi de pe nord, acolo de langa tine, in timp ce tu stateai ca mutu.
FYI: La mine n-a fost sitter nimeni din Ianuarie cand am fost plecat in Australia iar insusi colegul tau dl. Stamatescu mi-a stat sitter iar pe atunci nu eram inamici.
PS: Ia intreab-o pe anusha sa vezi ce crede, nubule!
Da stiu, se intampla, poti sa te intorci sa-ti plangi de mila.

Vorbesti aiurea si nu cunosti acum 5 ani jucam speed si normale,iar pe normale ma plictiseam la peste 50 de sate acum nu mai m-am plictisit pe 53 :)))
Da stim, vechea scuza...ne-am plictisit. Asa zic toti starterii care iau sate random si dupa nu stiu cum sa isi mai organizeze conturile. S-a vazut pe harta. Aveti conturile varza, de aia va era si greu sa atacati.
 

DeletedUser48234

Ce-ai facut viteazule?:eek: Nu trebuie sa stiu pe ce lumi ai jucat ca s-a vazut. In legatura cu atacurile ia mai intreba-ti colegi din Nord, aia care mai sunt, ca pe multi vi i-am bagat la interne :eek: Tu, ca multi altii n-ai facut nimic pe lumea asta dar iesi cu gura, ai fost in granita langa mine, de ce nu mi-ai aratat pe harta? Aaaah, am inteles...ti-a intrat intre rinichi.
Care recuperari? Ca noi v-am scos jucatori intregi de pe nord, acolo de langa tine, in timp ce tu stateai ca mutu.
FYI: La mine n-a fost sitter nimeni din Ianuarie cand am fost plecat in Australia iar insusi colegul tau dl. Stamatescu mi-a stat sitter iar pe atunci nu eram inamici.
PS: Ia intreab-o pe anusha sa vezi ce crede, nubule!
Da stiu, se intampla, poti sa te intorci sa-ti plangi de mila.


Da stim, vechea scuza...ne-am plictisit. Asa zic toti starterii care iau sate random si dupa nu stiu cum sa isi mai organizeze conturile. S-a vazut pe harta. Aveti conturile varza, de aia va era si greu sa atacati.

v-am demonstrat pe lumea asta ca nu stiu sa fac doar startul eu nu cred ca am avut contul varza :)
 

DeletedUser48234

Ma gandesc ca in viata reala nu esti un fraier, a? :)
Sa nu minti , ca am nasul destul fin ..:)

viata mea reala nu te priveste,voi astia care spuneti sa nu ne legam de viata reala tot voi o faceti ? In viata reala ma descurc cel putin am sub 80 de kg
 

DeletedUser29124

viata mea reala nu te priveste,voi astia care spuneti sa nu ne legam de viata reala tot voi o faceti ? In viata reala ma descurc cel putin am sub 80 de kg
Tu crezi ca pe noi ne intereseaza cat te crezi tu de Jmecheras pe triburile? "Jmecheria" pe un joc virtual e consecinta frustrarilor din viata reala...
Lasa externul, ca din penibil devi jenibil si e pacat de tine...sunt destui jantlemani care au facut deja asta..Numa bine!
 

DeletedUser48234

Nici pe maram si zeus nu ia interesat si ia costat,s-au ales cu un dusman de pe urma celor facute nu cu un prieten,puteau sa castige un prieten atunci dar au ales sa-si faca un dusman :) poate eram in echipa cu voi daca nu faceau ce au facut sau poate ii respectam...dar cu aroganta lor nu vor face nimic :) se observa pe timp ce trece prima lor lume pierduta cam da de gandit ca nu sti peste cine dai in viitor si trebuie sa-ti lasi loc de buna ziua
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45667

Ce-ai facut viteazule?:eek: Nu trebuie sa stiu pe ce lumi ai jucat ca s-a vazut. In legatura cu atacurile ia mai intreba-ti colegi din Nord, aia care mai sunt, ca pe multi vi i-am bagat la interne :eek: Tu, ca multi altii n-ai facut nimic pe lumea asta dar iesi cu gura, ai fost in granita langa mine, de ce nu mi-ai aratat pe harta? Aaaah, am inteles...ti-a intrat intre rinichi.
Care recuperari? Ca noi v-am scos jucatori intregi de pe nord, acolo de langa tine, in timp ce tu stateai ca mutu.
FYI: La mine n-a fost sitter nimeni din Ianuarie cand am fost plecat in Australia iar insusi colegul tau dl. Stamatescu mi-a stat sitter iar pe atunci nu eram inamici.
PS: Ia intreab-o pe anusha sa vezi ce crede, nubule!
Da stiu, se intampla, poti sa te intorci sa-ti plangi de mila.

Esti mult prea slab...si ca jucator, si ca om. Toti vorbesc frumos, doar tu te ambalezi ca...o sticla de cola.De ce? Pentru ca sti ca avem dreptate si te zbati degeaba sa iti mai salvezi o pata de onoare ce tu crezi ca o ai. Deocamdata pe lumea asta am realizat mai multe decat tine. Tu de ce nu m-ai atacat? ai dat niste recuperari anemice cand am luat sate de la zeus sai poli iasi si atat..in rest te-ai concentrat pe inactivi..ca de asta ai fost in stare. Drept urmare,unde esti acum pe harta? aaa..nu mai esti...de bun ce ai fost. Rad si curcile de tine. Deja ai primit prea mult atentie. Ne vedem pe harta.. Ah, am uitat ca nu mai esti. Esti plecat iar in concediu prin Ferentari, pardon, prin Hawaii.
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
ce ati realizat mai noobilor?! un backstab? voi v-ati gasit sa puneti etichete, sa vorbiti despre caractere si onoare? voi care incheiati lumea in cel mai josnic mod posibil si fara pic de fairplay?:O
macar de ati fi fost voi primii... dar nici la asta nu sunteti. asa ca nu va mai umflati pe aici in pene si nu mai deformati realitatea doar doar comunitatea va priveste altfel. nu sunteti niste invingatori ci doar niste backstaberi ordinari...
 

DeletedUser45667

Pe dumneata te-a bagat cineva in seama? Sau suferi de lipsa de atentie de cand nu mai ai cateii pe langa tine? Ai pisicile..dar poate pleaca si ele :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48234

ce ati realizat mai noobilor?! un backstab? voi v-ati gasit sa puneti etichete, sa vorbiti despre caractere si onoare? voi care incheiati lumea in cel mai josnic mod posibil si fara pic de fairplay?:O
macar de ati fi fost voi primii... dar nici la asta nu sunteti. asa ca nu va mai umflati pe aici in pene si nu mai deformati realitatea doar doar comunitatea va priveste altfel. nu sunteti niste invingatori ci doar niste backstaberi ordinari...

De la inceputul lumii 53 am fost pe primul loc si terminam bineinteles tot pe 1 adica invingatori voi cum va numiti ? Invingatorii fac regulile iar invinsii le respecta! aa voi nu le-ati respectat si ati ajuns barbare :))))))))))))) noi am fost in stare sa scoatem 3 triburi voi ce ati facut ? faceati gura la noi ca va intram in k si dupa cand au dat pe voi va rugati de noi sa va inobilam sate in k vostru ca erau ale dusmanilor sau al colegilor si nu puteau sa le tina :))))) comunitatea stie de noi ? majoritatea sunt alaturi de noi si ne-au felicitat ca am dat backstab la niste oameni care nu merita mai mult de atat,ce pacat ca multa lume stie si de voi :))) oricum sunteti istorie voi inca nu vedeti ca va doare prea rau ? intrati pe forum si faceti video dupa atat timp? maram nu ai invatat in viata reala ca indiferenta doare mai tare ? dar ce sa inveti daca singurul anturaj al tau e frigiderul
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Esti mult prea slab...si ca jucator, si ca om. Toti vorbesc frumos, doar tu te ambalezi ca...o sticla de cola.De ce? Pentru ca sti ca avem dreptate si te zbati degeaba sa iti mai salvezi o pata de onoare ce tu crezi ca o ai. Deocamdata pe lumea asta am realizat mai multe decat tine. Tu de ce nu m-ai atacat? ai dat niste recuperari anemice cand am luat sate de la zeus sai poli iasi si atat..in rest te-ai concentrat pe inactivi..ca de asta ai fost in stare. Drept urmare,unde esti acum pe harta? aaa..nu mai esti...de bun ce ai fost. Rad si curcile de tine. Deja ai primit prea mult atentie. Ne vedem pe harta.. Ah, am uitat ca nu mai esti. Esti plecat iar in concediu prin Ferentari, pardon, prin Hawaii.
Asta venind de la nimeni in drum e ceva :rolleyes:
Tu vorbesti de onoare? Venind dintr-un trib care a facut backstab? Eu am onoare pentru ca n-am venit in Gentle ca sa castig lumea desi mi-a fost oferita ocazia de mai multe ori. Nubule!
Pai eu nu te-am atacat, ca aveai 3 sate amarate si blindate cu 60k, nubule! Care recuperari anemice? Ca v-am luat sate acolo cu zecile, inclusiv de la toti care mai erau cu gura mare pe extern pe aici si pe chat. Sa va dau mesaje de pe chat? Ca va lua cu panica? Sau tu erai pe galben atunci? :oops:
Eu am inceput cu 5 barbare in zona de nord, de unde am crescut la peste 100 cu ale voastre. Nubule! Cand eu eram in top 10 tu erai in top 100 sau ceva :eek: iar acum te dai rotund. Hai bai bai!
Da stiu, va roade invidia ca altii pot, e ok. Spor la baile cu namol la Techirghiol! Ai nevoie urgenta!

majoritatea sunt alaturi de noi si ne-au felicitat ca am dat backstab la niste oameni care nu merita mai mult de atat,ce pacat ca multa lume stie si de voi
Uite un challenge pentru tine: numeste 3 jucatori cu experienta, nu agarici.
 

DeletedUser48234

3 jucatori cu experienta ? de unde sa-i aleg de pe 53 ? sau care ne-au felicitat pentru acest succes meritat si un backstab corect?
 

DeletedUser45667

Asta venind de la nimeni in drum e ceva :rolleyes:
Tu vorbesti de onoare? Venind dintr-un trib care a facut backstab? Eu am onoare pentru ca n-am venit in Gentle ca sa castig lumea desi mi-a fost oferita ocazia de mai multe ori. Nubule!
Pai eu nu te-am atacat, ca aveai 3 sate amarate si blindate cu 60k, nubule! Care recuperari anemice? Ca v-am luat sate acolo cu zecile, inclusiv de la toti care mai erau cu gura mare pe extern pe aici si pe chat. Sa va dau mesaje de pe chat? Ca va lua cu panica? Sau tu erai pe galben atunci? :oops:
Eu am inceput cu 5 barbare in zona de nord, de unde am crescut la peste 100 cu ale voastre. Nubule! Cand eu eram in top 10 tu erai in top 100 sau ceva :eek: iar acum te dai rotund. Hai bai bai!
Da stiu, va roade invidia ca altii pot, e ok. Spor la baile cu namol la Techirghiol! Ai nevoie urgenta!

Da-mi mesaj in joc...ai vrea..dar nu ai cum :))

Esti limitat in cuvinte si fapte. Te repeti singur ca o caseta uzata. Adunarea vad ca nu o sti..si memoria iti sta rau de tot. Si te mai dai om cu pretentii..poate asta e o modalitate de a-ti complexa esecurile. Nu e nimic..mai este o sansa pentru oameni ca tine. E un drum lung dar poti reusi sa iesi din anonimat. Pana una alta o sa iti spun de cineva. Stiu ca nu ai auzit de el, nu se poarta prin locul de unde vi tu discutii despre asa personalitati. Il cheama Jean de La Fontaine. Iti dau un link despre el,poate te ajuta cu ceva(e in romaneste, stai linistit ca o sa intelegi): https://ro.wikipedia.org/wiki/Jean_de_La_Fontaine . Omul asta a scris odata ceva foarte interesant ce ti se potriveste ca un manusa:

Pribeagă şi lihnită

De foame, dă de-o vie

Cu nişte struguri rumeni, frumoşi,

De razachie.



Ciorchinii-s plini şi vulpea,

De sine înţeles,

Ar fi mâncat cu poftă

Şi nici n-ar fi ales…



Dar la-ndemâna labei

O-mpiedică s-ajungă

Până la ei zăbreaua ulucilor, prea lungă,

Şi ghimpii-n care gardul e prins şi împletit;

Ciorchinele-i aproape de bot; s-a tot sucit,

S-a ridicat: se-nţeapă

Şi-i lasă gura apă…



– Ce struguri verzi şi acri, oftează,

Nu-s de teapă!

Şi-s prea cruzi…

Mie, ce-mi place-i gustul de stafidă,

Nu-mi strepezesc eu dinţii cu această aguridă…

Cu placere!
 

DeletedUser48234

Fra...iar ai trecut pe la magazinul de vise?

Esti prost informat sau actualizat fra,nu mai exista magazine pentru asa ceva,sunt doar binedispus si deasta vorbesc frumos fara jigniri :) ca tot eu imi iau ban doar nu maram care e regina stafului sau a frigiderului am facut si rima :))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Pai MariusBr7 fac cat 3 sau chiar cat 10 ca bat 10 ca sorin
Nu intelegi termenul de comunitate si de majoritate. In regula, trecem peste. La fel cum nu intelegi cum se joaca triburile. Tu stii cu regulile de pe speed, de aia backstabul ti se pare "corect".
Din pacate MariusBr7 fac cat niciunul.

EDIT: Nu o sa citez acum toate traznaile postate de m0sad dar inteleg ca iti dedici tribului tau un poem ceva de clasa a 4a. Treci si tu pe la Balzac, Hawking, Dostoyevsky astea.
E greu cu cultura si numai cu limba romana. Intelegem, esti limitat :rolleyes:
Pentru tine graficele de pe twstats ar trebui facute cu segmente, tot ca la clasa a 4a. Succes!
 
Ultima editare:

DeletedUser48234

Nu intelegi termenul de comunitate si de majoritate. In regula, trecem peste. La fel cum nu intelegi cum se joaca triburile. Tu stii cu regulile de pe speed, de aia backstabul ti se pare "corect".
Din pacate MariusBr7 fac cat niciunul.

Chiar stiu foarte bine,eu nu dau backstab cei care ma cunosc stiu :) cei care m-ati cunoscut pe 53 va rog sa nu va mai dati cu parerea,v-am aratat pe joc ce a trebuit si cam atat...poate ne gasim si pe alte lumi si continuam cunoasterea doar ca-i spun lui maram ca e 1-1 dar eu am castigat o normala ei o runda speed :D
 

DeletedUser45667

Gata Emanuele, ai ramas fara replici? :) Poate daca te mai chinui putin, mai gasesti una-doua...stiu ca poti sa spui ceva fara sa repeti. Totusi, au si papagalii demnitatea lor :)
 
Sus