Discutii libere L60 !

DeletedUser47924

Nu are rost sa va faceti probleme,...DT si DK vor castiga L60,..pt. a va scutii de a baga pp aiurea,...scrieti la admini,...da ti stergere,..faceti ceva pt. voi,...sau,..jucati la noroc,..e un joc... poate fi distractiv pt. toata lumea,..doar ca finalul deja se stie,..deci,..as fi curios daca e cineva care are alta parere,....:))
 

DeletedUser29124

Nu are rost sa va faceti probleme,...DT si DK vor castiga L60,..pt. a va scutii de a baga pp aiurea,...scrieti la admini,...da ti stergere,..faceti ceva pt. voi,...sau,..jucati la noroc,..e un joc... poate fi distractiv pt. toata lumea,..doar ca finalul deja se stie,..deci,..as fi curios daca e cineva care are alta parere,....:))

Dar nici nu am intrat sa "ne facem probleme"...Am intrat la invitatia pokemonilor si sa ne distram putin ca tot se face noapte mai repede si stam mai mult prin case :)
 

DeletedUser47924

Ok,..nu stiu despre ce e vorba, nu vreau sa categorisesc pe nimeni in buni sau rai,...deznodamantul e acelasi,..indiferent de pe ce lume vin ,..sau cum se intituleaza,..poate nu ma credeti pe mine,..intrebati pe cineva din DK,..ei pot sa va zica ce si cum,..:))
 

DeletedUser29124

Ok,..nu stiu despre ce e vorba, nu vreau sa categorisesc pe nimeni in buni sau rai,...deznodamantul e acelasi,..indiferent de pe ce lume vin ,..sau cum se intituleaza,..poate nu ma credeti pe mine,..intrebati pe cineva din DK,..ei pot sa va zica ce si cum,..:))

Te credem pe tine..ce rost are sa intrebam pe altcineva din D.k...Multumim pentru informare!
 

DeletedUser48274

Nu are rost sa va faceti probleme,...DT si DK vor castiga L60,..pt. a va scutii de a baga pp aiurea,...scrieti la admini,...da ti stergere,..faceti ceva pt. voi,...sau,..jucati la noroc,..e un joc... poate fi distractiv pt. toata lumea,..doar ca finalul deja se stie,..deci,..as fi curios daca e cineva care are alta parere,....:))

Mai nou barbarul cu nick s-a gasit sa ne invete cum si unde sa ne folosim pepeurile :))
 

DeletedUser13059

Ok,..nu stiu despre ce e vorba, nu vreau sa categorisesc pe nimeni in buni sau rai,...deznodamantul e acelasi,..indiferent de pe ce lume vin ,..sau cum se intituleaza,..poate nu ma credeti pe mine,..intrebati pe cineva din DK,..ei pot sa va zica ce si cum,..:))

daca iti dau 400 pp cat primeste fiecare membru din tribul castigator promiti sa lasi oamenii mari sa joace in liniste ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47924

Pai ti-au mai ramas 400 de pp de pe 54????, le ai ascuns bine de ceilalti,..eee,..joaca si tu corect:))
 

DeletedUser47924

Ce autografe tati, te crezi pe stadion???,..stai linistit,..am aruncat un os la cateii de pe fosta L54,..care s a simtit lezat a chelalait imediat:))
 

DeletedUser47924

Corect,..fi sigur ca i doare rau de tot,..au fost asa de siguri ca vor castiga lumea,..pana s-au trezit din somn,..ma rog,..acum e o alta lume,..vor fi alte confruntari,..spor la toata lumea,..si scuze pt cei ce nu au fost pe L54 ca au fost nevoiti sa asiste la aceste replici,..inca o data bafta la toata lumea,.
 
Sus