Discutii libere L60 !

Centorag

member
Scor reacție
0
Buna seara,atata ura si inversunare adunata de prin atatea triburi marete,ma bucura faptul ca o sa fie o lume dintre cele mai nebune,totusi lasati-o mai moale fratilor ca nu traim din asta si nici nu ne da de mancare jocul asta,spor la treaba!

Unde erai tu Romeo pe 53, sa fi zis vorbele astea? Acolo erati mari razboinici, aici trebuie sa o lasam mai moale, ca nu aveti voi de unde mai mult :D

Am declarat si noi razboi ca asa e frumos sa facem totul pe fata nu pe la spate cum le place celor din gentle. :D

Declaram razboi si dam sa punem la inamici tot ce tine de gentle (eu stiam ca au vreo 5 triburi) cand spre uimirea mea 7 ... s-au inmultit ca ciupercile dupa ploaie. Nu le mai ajunge un continent i-a trimis si pe continentele alaturare. Poate bagati niste jucatori in spatele celor din RS sa stiam si noi o treaba :p

Diplomatiile facute ... intreb si eu cum e atmosfera prin gentle si vad mesaje de incurajare de la conducere.

Gentle - n00bSt3R astăzi la ora 18:54
multi jucatori culesi de pe harta, cand vor pica 2-3 dintr-o zona, cei mici vor fugi

hai mah n00bster ... serios adica voi cu 7 triburi sunteti jucatori unu si unu si noi avem jucatori adunati de pe harta? Of of, mai mai ... trebuie sa vii cu alte discursuri sa iti incurajezi jucatorii.

Bafta!!!

A invatat si n00b sa tina discurs de la comunistu si scamatescu. Bine, fara greselile gramaticale ale comunistului .. sper
 

DeletedUser39910

vrei sa fac totalu peste tot unde farmez ? :D culmea ii ca numa in dt imi merge bine farmu am langa mine unu care cica ii intemeietor goghi

pdU53PPFRuaSy88XexBeIg.png


dar farmeaza slabut de tot :(


hannbial membru dk urla pe aici ca nu poate dormi noaptea din cauza galagiei de la drujbari dar top 6 la sate jefuite este dominat de ... dk :))

asta ii un fel de goloie care trimtea 2-3 atacuri in aceiasi ms cu prostia aia de chinezarie iar dupa cand am dat 25 comenzi de genu a facut tiket ca vai doamne astia ataca ilegal :( of of

Lasa ma ursule ca aia a fost una dintre fazele epice, ca doar in conferinta pe skype eram cand am zis sa il atacam pe Hanibal mai grupat putin sa vedem in cat timp posteaza pe extern si la 10 minute deja postase si se mira cum se poate sa ii ajunga 20 atacuri in maxim 5 miimi toate:)), dar el nu stia cum imi ajungeau mie atacurile cand a bagat goloie &Co organizat pe mine :))
Nu toti au avut sau au acces la platforma lor, asa ca intelege si tu asta. Iar multi din DK chiar si DT au jucat fara platforma, lucru de apreciat..bine acum nu ca ar fi avut de ales:)

Una peste alta Lumea 60 este a celor din DT si DK si in acelasi timp destul de slaba cu foarte multe orgolii si prea putini jucatori experimentati sau de cursa lunga.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
am ramas in urma, intr-un timp de mult apus se faceau organizate in excel..
acum baietii au platforme exclusiviste, auz'! nici nu vreau sa stiu despre ce-i vorba.
tu @rakanishu-le, ai habar? :oops:
 

DeletedUser13059

pai ca echipe vechi sunt pe 1 la membrii ce au ramas sa joace si in ceva timp vor disparea tot mai multi ... cat despre atacuri ce sa zic ? cred ca sa vazut ca nu merge sa joci in late contra chinezarii :D

cum era faza cu pepsi , la 3-4 noaptea spionaje pe el si unele sate goale , nobili lansati pe satele alea ce erau cu 100-200 lanci in ele si cand mai erau 30 min pana sa ajunga nobilii pac 2 atacuri pleaca de la pepsi iar cand ajung nobilii aia pe el nu a miscat nimic nici split nici scos trupe nimic :)) interesant cum omul dormea iar de pe contu lui plecau atacuri .. etc etc :D
 

DrDieHard

member
Scor reacție
0
Data Eveniment
oct 09
20:34 Tribul Gentle a intrat în război.
oct 09
20:40 Tribul Gentl a intrat în război.
oct 09
20:40 Tribul Gents a intrat în război.
oct 09
20:40 Tribul Gentls a intrat în război.

Hahahaha :))) Bafta Gentle =)))
 

DeletedUser46857

Pe 53 nu si-au facut 6 academii ca mna...atunci ii aveau pe cei din green ca aliati, nu se temeau de nimeni pokemonii, acuma cand green a devenit red pe harta pentru pokemoni, si-au facut 7 triburi sa aiba de unde sa primeasca sprijin, dar ce nu stiu academiile este ca tot ei vor fi viitoarele interne si poc o alta lume pe care gentalmanii or sa pice ca drept caractere slabe.
 

DeletedUser46527

Data Eveniment
oct 09
20:46 Tribul EgEmp a intrat în război.
oct 09
20:13 Tribul Frnd! a intrat în război.
oct 09
20:10 Tribul -SH+ a intrat în război.
oct 09
19:53 Tribul !SH! a intrat în război.


Gentle si aliantele lor ... ajung nobilii pana la noi? :)))
 

DeletedUser44124

Lasa ma ursule ca aia a fost una dintre fazele epice, ca doar in conferinta pe skype eram cand am zis sa il atacam pe Hanibal mai grupat putin sa vedem in cat timp posteaza pe extern si la 10 minute deja postase si se mira cum se poate sa ii ajunga 20 atacuri in maxim 5 miimi toate:)), dar el nu stia cum imi ajungeau mie atacurile cand a bagat goloie &Co organizat pe mine :))
Nu toti au avut sau au acces la platforma lor, asa ca intelege si tu asta. Iar multi din DK chiar si DT au jucat fara platforma, lucru de apreciat..bine acum nu ca ar fi avut de ales:)

Una peste alta Lumea 60 este a celor din DT si DK si in acelasi timp destul de slaba cu foarte multe orgolii si prea putini jucatori experimentati sau de cursa lunga.
una peste alta, multumim pentru incredere.Totusi tin sa precizez ca nu e atat de usor pe cat pare.sunt triburi bune, triburi cu nume, fiecare razboi va fi tratat cu mare seriozitate si cu respect pentru cei din cealalta tabara(daca merita).sunt bucuros sa vad atata lume buna adunata pe lumea 60.
cred ca sa vazut ca nu merge sa joci in late contra chinezarii
cred ca s-a vazut ca echipa DT-DK e greu spre imposibil de batut in late game, dar cine stie. oricand poate aparea surpriza.
 

DeletedUser

Buna seara ,cand intri pe l60 am rugamintea sa imi dai mesaj sa iti trimit cerere de prietenie ca sa intri aproape de mine te rog frumos daca nu faci asta inseamna ca esti un papa lapte care vorbeste la fel ca multi altii .Te pupa Luti :*
Sa inceapa petrecerea, Nicu.
 

DeletedUser22307

lectura ca la inceputu acestui joc a prins viata externu cu aceasta lume :)
 

DeletedUser35749

Sunt curios care din vitejii de aici o sa zica primii ca ei nu au intrat sa joace serios :)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
In primul rand, succes in ceea ce v-ati propus.

In al 2lea rand, ma bucur ca ma considerati important. Adica e nevoie sa se stranga rebuturile de pe 47, 53, 55 si 56 in niste triburi ca sa declare razboi pe 60 celor ce i-au batut pe unde i-au prins. Cine stie, poate asta e lumea voastra, deci succes.

In al 3lea rand, un trib asa maret ca voi care se respecta, sa intre si sa culeaga inca 5 triburi de pe harta....da...jucatori culesi de pe harta, la numar, sa fie...ca's bune si alea 50-60 lanci ale lor.


In al 4lea rand, daca vrei sa te lauzi cu vreun spion prin cele 7 triburi ale noastre(care defapt sunt 6), hai sa ne laudam: https://prnt.sc/gvb5yq (va mai dau ceva de pe forum?)




PS: Prima si ultima postare, spor la farm si la raspunsuri care mai de care...ca doar trebuie sa va incurajati unu pe altu, asa ca majoretele :)

Seara faina.
Uita-te la o poza asta si reciteste inca odata ce ai scris, esti ridicol!
ZPflCiQ.png


Mai lasati multi-contu' si o sa vedeti ca nu va mai demolati minele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48234

Green ca un trib adevarat cum va dati ? de ce nu aveti puterea sa treceti peste ? lasa-ti trecutul in trecut tata si mergeti mai departe,ce a fost a fost e doar un joc...nu mai suferiti atat
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Green ca un trib adevarat cum va dati ? de ce nu aveti puterea sa treceti peste ? lasa-ti trecutul in trecut tata si mergeti mai departe,ce a fost a fost e doar un joc...nu mai suferiti atat
MariusBr 7, ca un jucator adevarat ce esti, de ce n-ai intrat cu Gentle?!
 

DeletedUser43947

Green ca un trib adevarat cum va dati ? de ce nu aveti puterea sa treceti peste ? lasa-ti trecutul in trecut tata si mergeti mai departe,ce a fost a fost e doar un joc...nu mai suferiti atat
Cine ne îndeamnă să lăsăm trecutul și să privim viitorul, ăla care ne-a dat backstab pe 53 că nu-i cedase zeuss. o rundă de speed cu nu știu câte luni în urmă.
Dacă te rog eu frumos, ne scutești cu lecțiile astea de moralitate? te rog frumos și știi ce se întâmplă dacă eu te rog frumos ceva și tu nu faci așa cum zic, da?
 

DeletedUser48234

Cine ne îndeamnă să lăsăm trecutul și să privim viitorul, ăla care ne-a dat backstab pe 53 că nu-i cedase zeuss. o rundă de speed cu nu știu câte luni în urmă.
Dacă te rog eu frumos, ne scutești cu lecțiile astea de moralitate? te rog frumos și știi ce se întâmplă dacă eu te rog frumos ceva și tu nu faci așa cum zic, da?

tache tu esti 0 ma...cand joci triburile ma anunti pana atunci n-ai cum sa vorbesti cu mine
 
Sus