Discutii libere L60 !

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Sa nu ne arogam totusi merite pe care nu le avem, zic!
Green a intrat din prima zi 1:1 pe Gentle, nu mai tarziu. Cateva ore mai tarziu dar cam in acelasi timp s-au facut relocarile in SV.
Mnk nu s-a batut cu Gentle.
Suits nu prea s-a batut cu Gentle la inceput, mai mult in ultimele 3 zile dar cu siguranta a contat faptul ca Gentle n-a avut unde sa se duca.
 

DeletedUser20519

cine trebuie sa coordoneze spamul de pe conferite

Realizări zilnice

13x cel mai activ pe confa

wow ce realizari...si unde ai fost tu baiete la inceput de lume si pe parcurs de cateva luni bune? ai stat la dos si ai crescut, iar colegii au facut jocul si dupa vii sa te lauzi cu cateva realizari cand deja totul era clar pe harta
 

DeletedUser48261

Sa nu ne arogam totusi merite pe care nu le avem, zic!
Green a intrat din prima zi 1:1 pe Gentle, nu mai tarziu. Cateva ore mai tarziu dar cam in acelasi timp s-au facut relocarile in SV.
Mnk nu s-a batut cu Gentle.
Suits nu prea s-a batut cu Gentle la inceput, mai mult in ultimele 3 zile dar cu siguranta a contat faptul ca Gentle n-a avut unde sa se duca.

Da, stiu. Dar eu spun de alegerea lor gresita. Au stat, au analizat harta, au vazut ce echipe isi dau restart in anumite zone si au evitat conflictele mari. Ei nu au crezut ca o sa veniti peste ei cu o asa inversunare si bine pregatiti. Asta a fost surpriza cea mare.
 

DrDieHard

member
Scor reacție
0
Aveti grija ca vor razbunare :)

lTKZCLe2TDCKfev4czP_Wg.png
 

DeletedUser13059

wow ce realizari...si unde ai fost tu baiete la inceput de lume si pe parcurs de cateva luni bune? ai stat la dos si ai crescut, iar colegii au facut jocul si dupa vii sa te lauzi cu cateva realizari cand deja totul era clar pe harta


mentalitate de moldovan :) lasa bai nextele , tu esti berbec , varf de lance , pui de zmeu , esti mereu primu la razboi dar niciodata nu te vede nimeni ... cand acuzi pe cineva cu ceva incearca sa duci oarecum o mica dovada gen am nu stiu cate luni pana a fost totul clar pe harta este twstats , poti sa imi arati daca esti capabil sa il folosesti

si strategia asta de a sta cateva luni sa cresc chiar pare ok , promit sa o aplic in tribul numit nextel soldoveanu aka strategu di peste prut
 

DeletedUser47070

De ce majoritatea sunt fixati pe ideea Green si Gentle?Sau alte triburi din top 10?:)) Nu va imbatati cu apa chioara,mai este destul timp.
 

DeletedUser47495

aia care au fost si atat. ca nici pe extern nu mai sar la vorba acum
 
Sus