Discutii libere L60 !

DeletedUser47495

Parte 1:
Triburi: RS, RS 1, RS 2, RS 3, RS 4, RS 5, RS 6, RS 7
Parte 2:
Triburi: DT, DT!, DT., ST

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 9
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21,967
Tabăra 2: 45,116
Diferență: 23,149

chart

Felicitari dete, 5 sate luate, e ca si castigata lumea :)))

Pune-le si pe alea 4 din dimineata asta
 

DeletedUser44122

Mare, mare liniste aici...
Inceputul e galagios, dupa ajungeti cu "botul pe labe" :))
 
Ultima editare de un moderator:

algernon

member
Scor reacție
0
Atentie asupra consecintelor folosirii unor programe ilegale.Cei care se joaca cu keylogguri si alte asemennea, citit la capitolul legislatie.S-ar putea ca unii dintre dumneavoastra sa se socoteasca mai destepti.Va atrag atentia ca sunteti sau nu prinsi in functie de cat interes va acordam.Guccifer , TinKode si altii au considerat ( ca si altii), ca sunt mai destepti .
 

DeletedUser48578

Atentie asupra consecintelor folosirii unor programe ilegale.Cei care se joaca cu keylogguri si alte asemennea, citit la capitolul legislatie.S-ar putea ca unii dintre dumneavoastra sa se socoteasca mai destepti.Va atrag atentia ca sunteti sau nu prinsi in functie de cat interes va acordam.Guccifer , TinKode si altii au considerat ( ca si altii), ca sunt mai destepti .

"Guccifer , TinKode si altii" , ii poti trece la categoria lameri/n00bi :)
Uite la @Zealot . Omul e un cracker de succes, de exemplu si ... surprinzator, dar inca bantuie printre noi.
Il poti incadra si in categoria interlopi, la cati a amenintat ca intra peste ei in case :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48449

Cine pune un keylogger hai sa fim seriosi nu se pot numi hackeri :) hackeri sunt aia ce stiu Linux, Sunos si Freebsd care stiu sa gaseasca o erore in sistem si cum sa o exploateze:)
 

DeletedUser48449

Cei mai mari hackeri erau pe mIRC daca cumva lati folosit prin 99-2007 :)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Cine pune un keylogger hai sa fim seriosi nu se pot numi hackeri :) hackeri sunt aia ce stiu Linux, Sunos si Freebsd care stiu sa gaseasca o erore in sistem si cum sa o exploateze:)
N-au treaba cunostiintele de unix cu hackingul.:oops: Poti sa faci de pe orice OS.

Cei mai mari hackeri erau pe mIRC daca cumva lati folosit prin 99-2007 :)
Ahm...no. mIRC era cea mai populara metoda de comunicare in perioada respectiva. Cei mai mari hackeri nu folosesc metode de comunicare necriptate E2E.
 

algernon

member
Scor reacție
0
N-au treaba cunostiintele de unix cu hackingul.:oops: Poti sa faci de pe orice OS.


Ahm...no. mIRC era cea mai populara metoda de comunicare in perioada respectiva. Cei mai mari hackeri nu folosesc metode de comunicare necriptate E2E.
:))) s e dadeau si ei pe acolo, si inainte.dar comunicarea adevarata nu o facea niciodata pe mIRC :)
 

DeletedUser48449

Asa sa inceput hekarela in Romania pe mIRC :) cand era win98 si lumea lucra in DOS iar din DOS sa ajungi sati placa Linux nu e drum lung, se intra pe *.undernet.org :) pe kappa intrau panfleti care vroiau accese pe #romania #sibiu si alte canale unde intra lumea si isi feaceu si eu pe kappa cu 50 de oameni:) mIRC-il o fost cea mai populara forma de cominicare virtuala nici nu exista Yahoo Meseger .. :)) care stie cei ala BNC ?:) sau sa di fost IRC operator:) intrun timp puteai sati ascunzi IP-ul sa nu Mai poti lua FLOOD de la hackeri:) . Si la ora actuala se mai foloseste mIRC-ul unde poti gasi Canale unde poti cumpara CC-uri si alte treburi interesante:)

Imi dadeam zilnic intalniri cu fete pe mIRC :) ASL PLS :))
 
Sus