Discutii libere L60 !

DeletedUser48449

E cel mai basic program ce poti face, complicat ii sal faci nedetectabil:)
 

DeletedUser48261

Asa sa inceput hekarela in Romania pe mIRC :) cand era win98 si lumea lucra in DOS iar din DOS sa ajungi sati placa Linux nu e drum lung, se intra pe *.undernet.org :) pe kappa intrau panfleti care vroiau accese pe #romania #sibiu si alte canale unde intra lumea si isi feaceu si eu pe kappa cu 50 de oameni:) mIRC-il o fost cea mai populara forma de cominicare virtuala nici nu exista Yahoo Meseger .. :)) care stie cei ala BNC ?:) sau sa di fost IRC operator:) intrun timp puteai sati ascunzi IP-ul sa nu Mai poti lua FLOOD de la hackeri:) . Si la ora actuala se mai foloseste mIRC-ul unde poti gasi Canale unde poti cumpara CC-uri si alte treburi interesante:)

Imi dadeam zilnic intalniri cu fete pe mIRC :) ASL PLS :))

Vezi ca aveam @ pe bucuresti si romania :)))))))
 

DeletedUser48449

Vezi ca aveam @ pe bucuresti si romania :)))))))

Oooo felicitari !! Insemna ca ai habar despre ce vb:) Eu aveam + pe #help eram irc helpar:) am avut access pe #Romania si cam pe unde am vrut, dadeam .join #romanian cu 1000 de boti pica cel putin jumate in Pingtime Out :) am dat odata flood dintrun Verio o ramas un provider fara net 3 zile :))
 

DeletedUser48261

Da, stiu :)
Dar vremurile alea au apus de mult. Foarte putina lume mai utilizeaza Mirc. Si nu o fac pentru conversatii, doar pentru anumite chestii ;)
Oricum, frumoasa perioada :))
Apoi a aparut hi5 :)))
 

DeletedUser44122

Da, da!
hi5
Ma jucam burn baddy :))
Aveam un verisor, care statea pe mirc mai mereu, cand venea pe la mine :))
Altceva nu stia
 

DeletedUser48261

Da, da!
hi5
Ma jucam burn baddy :))
Aveam un verisor, care statea pe mirc mai mereu, cand venea pe la mine :))
Altceva nu stia

Pe hi5 facea lumea bani cu profile false daca tin bine minte. Dar nu mai stiu cum exact. Ii aveam pe niste nebuni la bloc si mereu se laudau.
 

algernon

member
Scor reacție
0
Asa sa inceput hekarela in Romania pe mIRC :) cand era win98 si lumea lucra in DOS iar din DOS sa ajungi sati placa Linux nu e drum lung, se intra pe *.undernet.org :) pe kappa intrau panfleti care vroiau accese pe #romania #sibiu si alte canale unde intra lumea si isi feaceu si eu pe kappa cu 50 de oameni:) mIRC-il o fost cea mai populara forma de cominicare virtuala nici nu exista Yahoo Meseger .. :)) care stie cei ala BNC ?:) sau sa di fost IRC operator:) intrun timp puteai sati ascunzi IP-ul sa nu Mai poti lua FLOOD de la hackeri:) . Si la ora actuala se mai foloseste mIRC-ul unde poti gasi Canale unde poti cumpara CC-uri si alte treburi interesante:)

Imi dadeam zilnic intalniri cu fete pe mIRC :) ASL PLS :))
Formula completa era asl pls ctf smm :D
 

DeletedUser48261

Astea sunt chestii de multi ani. Cine crezi ca mai sta pe mirc acum ? :))
Sau poate cine stie...
 

DeletedUser48261

Ne jucam atunci pe 486, pentium 1.
Cand au aparut calculatoarele la Ultra Pro si Flamingo se vindeau de zici ca erau gratis.
 

algernon

member
Scor reacție
0
Astea sunt chestii de multi ani. Cine crezi ca mai sta pe mirc acum ? :))
Sau poate cine stie...
Oricum nu mai functioneaza.am incercat eu adineauri, sa le trasmit salutul meu...Ultima data trecui pe acolo acum fro 7 ani, parca.Le-am zis buna seara, la multi ani, la revedere pina in urmatorul cincinal si am iesit rapid :) Botsh era inca, scartaia cate un pic , trebuia uns pe la incheieturi .
 
Sus