Discutii libere L60 !

algernon

member
Scor reacție
0
na, ca imbatranesc , mi-aduc aminte in secvente.cel mai mult ma amuza sa intru la loc pe romania dupa ce luam ban. aveam dial up pe connex cu ip variabil..daca imi dadea pe clasa, mutam ip-ul in alt judet :D. m-am jucat o seara intreaga asa, pina am epuizat toate judetele . n-a mai intrat nimeni pe chat cu connex cateva zile
 

DeletedUser48449

Hi5 era Facebook-ul de acuma :) ce am evolouat.. :) pe 486+ ma jucam Mortal Kombat, GTA 1, Quake95 sau PainKeep .. Warcraft, Revolt, Armageddon, Doom:)) dupaia au aparut pentium 1,2+ de jucam StarCraft, Age of Empiers, ca sa nu Mai zic ca o poza "deocheata" imi ocupa o discheta:)))

Alte vremuri:) acuma avem iPhone 10 :)

Pe mIRC dadeam ban *.*.123.* si nu mai intra nimeni cu 123 in ip nu puteai fenta aia:) sau *.*.asconet.ro :) cel mai usor era sa scanezi dupa r00turi sa iti pui un rookit iti faceai un BNC cu ip.ul de la root si care aveau optiune sa pui host cu nume iti ce vroiai sau aveam domeniu pe root ( bat.f.t.ca.masina.de.cusut.ro ) cine se respecta pe mIRC isi facea domeniu:) am avut si AladinMAD.e.un.zeu.ro
 

algernon

member
Scor reacție
0
Nu il cunosc. Sau poate nu il cunosc dupa acest apelativ.
Cum sa nu il cunosti. ... Celebrul Garry, de care faceau mishto in fiecare seara Lollita si Arabella :).Daca zici ca nici pe ele nu le cunosti....de fapt, stai, tu zici ca ai fost pe Romania, noi ne dadeam mai mult pe kappa, ca pe Romania aveam ban garantat.Ultima data cand am intrat, op era Bettina.Inca rezista pe pozitii...
 

algernon

member
Scor reacție
0
Hi5 era Facebook-ul de acuma :) ce am evolouat.. :) pe 486+ ma jucam Mortal Kombat, GTA 1, Quake95 sau PainKeep .. Warcraft, Revolt, Armageddon, Doom:)) dupaia au aparut pentium 1,2+ de jucam StarCraft, Age of Empiers, ca sa nu Mai zic ca o poza "deocheata" imi ocupa o discheta:)))

Alte vremuri:) acuma avem iPhone 10 :)

Pe mIRC dadeam ban *.*.123.* si nu mai intra nimeni cu 123 in ip nu puteai fenta aia:) sau *.*.asconet.ro :) cel mai usor era sa scanezi dupa r00turi sa iti pui un rookit iti faceai un BNC cu ip.ul de la root si care aveau optiune sa pui host cu nume iti ce vroiai sau aveam domeniu pe root ( bat.f.t.ca.masina.de.cusut.ro ) cine se respecta pe mIRC isi facea domeniu:) am avut si AladinMAD.e.un.zeu.ro
Hahahaha, linga calculator mai am si dischetele de atunci.O tona...Nu stiu la ce naiba le mai tiun, calculatoarele de azi nu mai au asa ceva...Oricum, le am in colectie , linga telefoanele din ultimii 20 de ani...
 

DeletedUser48449

Arabella imi suna cunoscuta.. cat avea access 499 ?

Am dat zici de take over pe #romania :) la Sibiu erau ce mai buni hackeri aveam exploaite bine prindeam 50 rooturi pe seara:) facem 5 boti pe fiecare le dadeam .clone si ii bagam pe canale cu aia care ma suparau si le dadeam ping timeout si ii lasam fara net:) se rugau de mine sa nui mai floodez :)
 

DeletedUser48449

Legat de evenentu d p harta din decursu zilei de azi

xxx astăzi la ora 21:12
phone-white.png

Eu s lafel, tocmai deaia nu sunt suparat ca am pierdut satele si chiar si jocul, ma bucur ca totusi nu am pierdut usor si fara sa fac si eu pagube, si poate ca nu pierdeam asa usor atatea sate, ieri am fost ff obosit si nu am rezistat sa bag spliturile ca altfel avem mai multe sate, dar repet, pentru voi jods palaria, ati lucrat exact cum a trebuit, o corelare perfecta, asa as fi vrut si eu, macar 1 sau 2 cu care sa colaborez pe zona si era perfect, dar ai dreptate cu alegera tribului
 

DeletedUser48261

Cum sa nu il cunosti. ... Celebrul Garry, de care faceau mishto in fiecare seara Lollita si Arabella :).Daca zici ca nici pe ele nu le cunosti....de fapt, stai, tu zici ca ai fost pe Romania, noi ne dadeam mai mult pe kappa, ca pe Romania aveam ban garantat.Ultima data cand am intrat, op era Bettina.Inca rezista pe pozitii...

Da, in fiecare seara erau pe kappa ele acolo la barfa zilnica :D Le stiu pe fete. Nu personal.
 

DeletedUser48261

Pe urma au aparut salile de net in Bucuresti.
Galaxy Net, Redzone, Zoomless, Darena, Topnet, Wired, Opal si posibil si altele mai micute.
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Salutari din Tir :) , uite iar mi-am rupt atacul .
mesaj ptr vecini mei : Va dau voie sa fermati barbarele din apropiere 2-5 zile .
 
Sus