Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser9326

Elite, te-au scos astia si de pe 60 ? :))))))
Imi pare rau ca trebuie sa postez dar nu pot sa va las asa sa creada lumea tot ce aruncati voi pe aici in stanga si in dreapta. Nimeni, absolut niciun trib, niciun jucator din conducerea vreunui trib nu o sa poata tine o relatie buna cu cineva din conducerea voastra. De ce ? Pentru ca sunteti imposibili, meschini si mai ales mult prea slabi pentru ceea ce etalati aici multi din echipa Green. Tribul vostru este unul de backstabberi. Tribul vostru are o conducere mincinoasa si mult prea parsiva. Explic in cativa pasi exact ce ati facut voi aici pe ro60 ca sa inteleaga toata lumea cu cine are de a face :

1. Am devenit aliat cu voi contra Gentle. Puteam sa ne aliem cu Gentle si sa va scoatem pe voi dar am ales Green din cauza relatiei mele cu kamp, zeus, sorin, patrykana si inca cativa jucatori de acolo cu care am jucat lumi anterioare.
2. Green fara Suits nu batea niciodata Gentle !
3. Au avut loc recrutari de o parte si de alta, ma refer aici la Green si Suits. Aproape orice jucator care era recrutat in partea de nord a K54, unde Green nu avea deloc vreo activitate in afara de farmat, era subiect de cearta, discutii inutile, certuri.
4. S-au pus in discutii ca Suits in scurta vreme sa intrerupa alianta cu NWO. Au fost discutii multiple cu mai multi jucatori de acolo ca sa faca trecerea la noi, mai ales ca noi aveam foarte multi jucatori printre ei si riscam sa ii pierdem. Repet, Green nu avea niciun contact pe harta cu NWO major, doar asa razlet. Ati recrutat din NWO inaintea noastra, nu am spus nimic. Ati motivat asta scurt pe doi ca "de ce sa va rupeti trupele pe el ?" Este vorba de $h00t3r aici. A fost simplu, v-a fost frica sa il atacati, l-ati recrutat.
5. Am oferit sate la schimb ca sa urcati spre K54 asa cum doreati. Ati refuzat cu vehementa asta pentru ca erau cateva sate sub 3k, ca voi vreti sate mari, crescute.
6. Am oferit ca aliat intotdeauna incredere. Ceea ce spuneti voi ca am facut cu NWO nu are pic de noima. Eu discutam si cu cei din conducerea lor si cu jucatorii lor si stiau toti de peste 1 saptamana ca alianta o sa pice cu ei si ca o sa faca trecerea mai multi jucatori la noi. Repet, nu a fost niciun backstabb asa cum este in mintea voastra meschina ideea, doar ca sa scoateti ceva in neregula la altii ca lumea sa isi ia ochii de la ce faceti voi sau ce ati facut voi.
7. Ne-ati anuntat prin marele Sorin08 ca o sa rupeti alianta cu noi din acele motive enumerate de el, toate care nu aveau nici o acoperire. Toata conducerea voastra era indisponibila de mai bine de 7-8 zile. Ati evitat discutii cu mine sau cu ceilalti din conducerea noastra in tot acest timp iar eu am mers la fel pe incredere cu voi desi toata lumea imi spunea contrariul. Asa sunt eu...ma complac cu situatia pana la proba contrarie. Dar nu credeam vreodata ca jucatori care se bat cu pumnul in piept pentru anumite idei si principii de joc sa faca asa ceva mai ales dupa ce am avut numai relatii bune mereu si mereu. Deci...totul planificat cu mai bine de 10 zile inainte, pregatit, gura bogata "alex02dsa" si-a pregatit atacul si nobilii, pp-urile nelimitate ale unora au intregit totul. Iar cand ati atacat noi aveam trupele pe zona DK, zona zig + winter. S-au pierdut foarte multe sate unde trupele erau in retragere. Asta pentru ca ati atacat inainte de cele 24 ore, ceea ce rezulta din mesajul vostru.

Toate una peste alta v-au atras simpatii doar in randul vostru si atat. Nu aveti cum sa bateti DK+DT sau Mnk.s. Si pe nici o alta lume nu o sa puteti castiga pentru simplul fapt ca nu mai aveti nici o credibilitate. Aveti jucatori care ar trebui sa fie un exemplu zic eu fiind si admini si oameni cu capul pe umeri, sau cel putin asa credeam, gen : maram, sorin08, kamp, evo, alex, petre si altii. Dar toti v-ati manjit cu maro pe la gura si v-ati facut de ras in ultimul hal pentru niste sate in plus.

P.S. : Stiu ca o sa se gaseasca o jignire si pe aici in ceea ce am postat, gen "potarniche" care este catalogat cuvant obscen fara a deschide un pic DEX-ul sa citim ce inseamna, ce reprezinta, la ce s-a facut referire in propozitia in care a fost folosit acest cuvant.

Succes DT+DK !


Aceleasi argumente kilometrice dupa ce ai pierdut,care n-au niciun sens, aceasi soarta :D:D
Binee, scarleto! :))))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
ăla de și-a cedat satul penru o shaormă medie?

gy1n9a9.gif


ne-a promis și alte surprize că are infiltrați prin toate triburile; te așteptăm papy cu de toate!
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Se pare ca in curand si toata lumea 60 va avea nr de telefon al alexutzei28 cu care ca asigur ca principalele subiecte de discutie sunt cum sa intrati la ei,cum sa cedati satele sau cum sa cumpere contul.
Oricum el va intra in galeria selecta a celor mai imbecili playeri:)) dupa ce ca ai script ce ataca cum vrei tot ca un noob da,si dupa 2 luni de joc are 10 sate el:))))
 

DeletedUser48449

Si de aia nu Mai poti dormi tu bine?
Daca sunt asa putine iaile!:)
 

DeletedUser44124

Se pare ca in curand si toata lumea 60 va avea nr de telefon al alexutzei28 cu care ca asigur ca principalele subiecte de discutie sunt cum sa intrati la ei,cum sa cedati satele sau cum sa cumpere contul.
Oricum el va intra in galeria selecta a celor mai imbecili playeri:)) dupa ce ca ai script ce ataca cum vrei tot ca un noob da,si dupa 2 luni de joc are 10 sate el:)
te vad ca ofticat, oare simti momentul?
ma intreb cat o sa mai dureze pana schimbi glumele, ca asta cu numarul de telefon o stim deja.
vrei invitatie si nu stii cum sa imi spui?
da-mi numele si iti dau, ca nu stiu cine esti.
 

DeletedUser44124

Bai perfectule, nu te-ai saturat sa aduci in discutie aspecte ale playerilor care nu au legatura cu jocul?
Ce ar fi daca te-ai uita tu mai intai in curtea ta si apoi peste gard la vecinu'?


Rica nu stia sa zica rau, ratusca, ramurica!
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Bai perfectule, nu te-ai saturat sa aduci in discutie aspecte ale playerilor care nu au legatura cu jocul?
Ce ar fi daca te-ai uita tu mai intai in curtea ta si apoi peste gard la vecinu'?


Rica nu stia sa zica rau, ratusca, ramurica!
El s a luat de mine, eu doar i am dat un raspuns.
Pe tine nici nu stiu de ce te bag in seama, latri pe unde poti, hai in granita si arata ca stii ceva daca tot esti asa bun.

Rica a invatat sa zica rau, ratusca, ramurica
 

DeletedUser48578

Nu are cine sa iti mai raspunda. :(
Au atacat exemplar la organizatul asta, dar si-au uitat parolele la conturile de pe forumul extern :))
Felicitari MnK.s! Asteptam statistici.. :))

Sa va ajutam?

dwwcPW8uSaaqbv6A_YKJ5Q.png


Se cunoaste ca a atacat un trib de top, aici :eek:
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Felicitari MnK.s! Asteptam statistici.. :))

Multumim.

Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs, MnKs., GM, ÎMnK.s, .MnKs.
Parte 2:
Triburi: DT, DT:, DT!, DT?, ONE

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 4
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,195
Tabăra 2: 8,542
Diferență: 16,653

chart



Apropo, aici arata mai fain :D

https://gyazo.com/9a06f2ba877208b3e1fdfb6f66b21ec3


Leru i, da leru i ler :D
 

DeletedUser47495

Multumim.

Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs, MnKs., GM, ÎMnK.s, .MnKs.
Parte 2:
Triburi: DT, DT:, DT!, DT?, ONE

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 4
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,195
Tabăra 2: 8,542
Diferență: 16,653

chart



Apropo, aici arata mai fain :D

https://gyazo.com/9a06f2ba877208b3e1fdfb6f66b21ec3


Leru i, da leru i ler :D

Mai amuzant e ca Mnk.s n-a facut ODA, desi a ramas fara atac :)
http://prntscr.com/hlkai5

Aveti vreo 3-4 acolo, care erau dinainte.

http://prntscr.com/hlkbji

Cam ce a insemnat un full, pt defful nostru :)

Cat despre cuceririle alea, 3 sunt barbare cucerite in mijlocul vostru pe care le-ati cucerit chinuit :D
 

PRADA

member
Scor reacție
6
deff-ul "vostru", tudorica?
Ikf9mXL.png

deff-ul lor, ca tu abia ai 50k amarâte la sustinator.

apoi nu stiu cine ti-a zis ca nu s-a facut ODA, statisticile arata altceva.
aHzOVlM.png

Se putea si mai bine dar deh, nu noi am recrutat si blindat conturi în mijlocul vostru.
Sarbatori fericite!
 
Sus